• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

جملات ناب ویولن

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
صدای دلنشین ویولن بهت زندگی میده و بهت فرصت عاشق شدن میده. صدای دلنشین اون تو رو میبره به دنیایی که پر از زیباییه. این ساز روحت رو جلا و آرامشی بی نظیر در تو شکل میده. خوش به حال اونایی که میتونن ویولن بزنن. آخه اینجوری یک معجون زندگی در اختیار دارن که با اون هر باره به زندگیشون رنگی دوباره میبخشن.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
وقتی که خسته ای و میخوای یکم استراحت کنی، وقتی که دیگه طاقتت از همه چی سر اومده، کافیه بیای رو یه صندلی راحتی بشینی و موزیکی آرامش بخش از ساز ویولن رو گوش کنی. این ساز روح تو رو به پرواز در میاره و در وجودت آرامشی بی نظیر شکل میده.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
صدای دلنشین ویولن من رو به گذشته میبره. گذشته ای که پر بود از خاطرات خوش و خنده های بی دلیل. صدای آرامش بخش ساز ویولن رو که گوش میدم، آرامشی در من شکل میگیره که به من میگه آینده ی تو هم قراره مثل گذشته ات بشه. پر از لحظه های خوب و خوش و پر از خنده های بی دلیل.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
کافیه فقط به صدای دلنشین ویولن گوش کنی که دیگه همه غصه هات رو یادت بره. این ساز انگار که معجزه میکنه. تو رو با خودش میبره به یک دنیای دیگه. دنیایی که پر از آرامشه. این ساز تو رو سوار بر موسیقی هاش، به یک سفر میبره. سفری که در نهایتش قراره تو به یک آرامش وصف ناپذیر دست پیدا کنی.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
ساز ویولن رو به خاطر صدای دلنشینش دوست دارم. صداش رو که گوش میدم روحم به پرواز در میاد. گویی در اون لحظه در اونجایی که دارم موسیقی رو گوش میدم نیستم و به آینده سفر کردم. این ساز معجزه میکنه و حقیقت رو بخوام بگم، ویولن باعث میشه که من آینده رو از درون ببینم.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
صدای آرامش بخش ویلون شده بخشی از زندگی من. هر بار که اعصابم خورده، هر بار که ناراحتی دارم و هر بار که غمی روی دلم سنگینی میکنه، کافیه بیام و یک ساز ویولن رو پلی کنم. صدای این ساز مثل یک جارو عمل میکنه و تمام اون اعصاب خوردی ها، ناراحتی و غم ها رو جارو میکنه و از وجودم میریزه بیرون.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
ساز ویولن با صدای آرامش بخش و دلنشینی که داره، به روح آدم جلا میده. گاهی آدم نیاز داره تا موسیقی بشنوه و با این موسیقی رنگ و رویی دوباره به روح و روانش ببخشه. روح آدم اگه خاکستری باشه، با شنیدن صدای موسیقی میشه رنگین کمونی و اگه اون موسیقی از یک ساز ویولن باشه، روح اون زیباترین رنگ های دنیا رو به خودش میگیره.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
وقتی که صدای زیبای ویولن پخش میشه، دلم میخواد که همه جا سکوت باشه و هیچ حرفی زده نشه. داخل تک تک نت های موسیقی ای که با ویولن نواخته میشه برای من یه دنیا حرف وجود داره و انگار یه موجود فراطبیعی داره با من حرف میزنه. تو اون زمان دوست دارم همه چیز ساکت باشه و فقط و فقط به اون موجود فراطبیعی گوش بدم و از مصاحبت باهاش ل*ذت ببرم.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
ساز ویولن مثل یک آدم خوش حرف میمونه. وقتی که با یک آدم خوش حرف به صحبت میشینی، دوست داری که ساعت ها فقط به پای حرفاش بشینی و از مصاحبت باهاش ل*ذت ببری. این ساز هم همینطوریه. کافیه فقط یک بار به پای موسیقی ای که از اون نواخته میشه بشینی تا بعد از اون مدام بخوای موسیقی های بیشتری از اون گوشت رو نوازش بده.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,902
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,437
به آدمایی که میتونن ویولن بزنن حسودیم میشه. آخه اونا بلدن ساز زندگی رو به آواز در بیارن. بله درسته! به نظر من ویولن ساز زندگی هست و با هر آهنگی که با اون نواخته میشه، میتونم معنای زندگی رو به زیباترین شکل درک کنیم. برای همین حسویم میشه! آخه اونا خوب معنی زندگی رو بلد شدن.

بالا