• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

اخبار قالیباف: حساسیت موضوع رتبه‌بندی باعث شد در زمان بررسی بودجه، آن را به نتیجه برسانیم

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 28
  • بازدیدها 418
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
قالیباف گفت: باید توجه شود فردی که می تواند به جای اینکه این زمان را در نظام وظیفه طی کند، گام بزرگی در شرکت های دانش بنیان بردارد تا بتواند در تولید ثروت و ارزش ها کمک کند، آیا به نظر شما غیر از دوره سه ماهه آموزشی به جای اینکه بقیه وقت خود را آنجا بگذارد، موثرتر نیست که در مکان هایی که می تواند مفیدتر باشد، مشغول شود؟ ما باید آن موضوع را دنبال کنیم. این نظر شخصی من است و معتقدم که حتما باید در حوزه قانون نظام وظیفه با ستاد کل نیروهای مسلح و دولت به نتیجه قطعی برسیم.

حساسیت موضوع رتبه‌بندی باعث شد در زمان بررسی بودجه، آن را به نتیجه برسانیم

قالیباف ضمن خداقوت به فرهنگیان گفت: مجلس شورای اسلامی و دولت با تمام وجود باور دارند که فرهنگیان آینده کشور را ساخته و نسل آینده را تربیت کرده و مهارت آموزی می کنند و گام های اصلی که باید در بستر علم و دانش باشد و تربیت و تزکیه شود، آنجاست و من همواره گفته ام که با تمام محدودیت ها مکلف به توجه به این موضوع هستیم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
رئیس مجلس شورای اسلامی درادامه با اشاره به پیگیری ها برای موضوع رتبه بندی فرهنگیان، عنوان کرد: رتبه بندی بیش از 12 سال است که در دولت ها و مجالس مختلف در حال بررسی بود و فراز و نشیب های بسیاری داشت که در جایی معلمان خوشحال و جاهایی ناراضی شدند اما همه سعی ما این بود که با هماهنگی خوب با دولت و مجلس به یک تصمیم منطقی برسیم.

وی افزود: حتی علیرغم اینکه قانون آیین نامه داخلی مجلس اجازه بررسی موضوع دیگری را در زمان بررسی بودجه نمی دهد اما از آنجایی که همین آیین نامه می گوید اگر مجلس موضوعی را مهم و حساس تشخیص داد آن موضوع به رأی گذاشته شود و در صورت کسب رأی به آن بپردازد، که موضوع رتبه بندی و اصلاحات شورای نگهبان و هماهنگی های اجرا و اعتبارات آن با دولت را در زمان بررسی بودجه رأی گیری و اصلاح کردیم که بعد از 12 سال این موضوع به سرانجام رسید.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
قالیباف ادامه داد: ان شاءالله منزلت و عزت معلمان با توجه به فشارهای اقتصادی در این بخش مورد توجه قرار گیرد که البته همین بحث را برای بازنشستگان نیز داریم. در حوزه کارمندان نیز کف حقوق آنها 5 میلیون و 600 هزار تومان دیده شد و بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری دیده شد و پیش بینی اعتباری مجموعا 130هزار میلیارد بوده که مسائلی داشت، بخشی از آن بحث سهام، دارایی و نقدینگی بود که با تعامل با شورای نگهبان حل و فصل شده و این موضوعات با اولویت در 1401 ادامه می یابد.

معوقات رتبه بندی فرهنگیان از 6 ماهه دوم 1400 نیز پرداخت می‌شود

رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان در پاسخ به این سوال مجری که آیا معوقات از 6 ماهه دوم 1400 پرداخت می شود یا خیر، گفت: بله. 6 ماهه سال گذشته نیز جز معوقات است و پرداخت می شود. در کنار این مسائل، بحث مربوط به ایثارگران، رزمندگان معسر، جانبازان نیز در قانون پیش بینی شد و در حوزه معیشتی در اولویت و توجه بودند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
به گزارش خانه ملت، وی با اشاره به توجه به کمیته امداد، سازمان بهزیستی افزود: بخش های دیگری در خصوص حاشیه نشینی شهرها با توجه به سابقه ای که در حوزه اداره شهری داشته ام، لحاظ شده، بحث؛بخشی از زمین ها دولتی و ملی نیز مطرح بودند و برخی از توسعه ها اتفاق افتاد که موضوع سند مالکیت آنها مشکلاتی داشت. بخشی از مشکلات و آسیب ها و بزه ها و خدماتی که به درستی ارائه نمی شد، مورد بررسی قرار گرفته و یکی از تصمیمات مهم و اساسی برای موضوعات حاشیه نشینی در بودجه تصویب شد که امیدواریم دولت با سازوکار اندیشیده شده بتواند آن را حل و فصل کند تا مشکلات پروانه های ساختمان، ر*اب*طه شهرداری ها با مردم، ر*اب*طه سازمان ملی مسکن و زمین با مردم برطرف شده و نابسامانی ها برطرف شود.

نبود رقابت در هر بازاری غلط است/ برای حمایت از صنعت خودرو 3 شرط وجود دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه در پاسخ به سوال دیگری در ر*اب*طه با واردات خودرو و مسائل انحصار خودرو، عنوان کرد: نظر شخصی من این است که رانت در هر کجا باشد بد است، حتی برای تولید. مگر امروز تولید، احیای صنعت و رشد منطبق بر تولید و اشتغال اولویت و آرزوی ما نیست؟ اما حتی رانت دادن به همین تولید نیز خوب نیست. اگر بخواهیم به تولید رانت بدهیم باید سه شرط داشته باشد، باید کاهنده و مشروط باشد و زمان بندی داشته باشد بنابراین نمی گوییم موقت باشد اما زمان داشته باشد.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
وی افزود: اگر بگوییم ما همواره به تولیدکننده پول بدون سود به شیوه قرض الحسنه به هر میزانی و با هر بازه زمانی و بدون هیچ شرطی مثل کیفیت کالا بدهیم و مثل خودرو هر زمان 90 میلیارد تومان هم بدهکاری ایجاد کرد ما از بودجه خلق الله بر می داریم و به صنعت خودرو یا هر صنعت دیگری می دهیم که غلط است.

قالیباف در ادامه نبود رقابت در هر بازاری را غلط دانست و افزود: تولید با این شیوه لطمه می خورد البته از سوی دیگر هم حمایت نکردن از تولید و هم واردات خودرو غلط است. برای این موضوع نقطه بهینه وجود دارد که باید به تولید در هر بخشی بی شک کمک کنیم اما باید مشروط، کاهنده و موقت باشد.

نحوه واگذاری خودرو به شیوه قرعه کشی اسفناک است و با بخت‌آزمایی تفاوتی ندارد

رئیس قوه مقننه در ادامه با بیان اینکه در حوزه خودرو هیچ یک از این سه شرط رعایت نشده که نتیجه آن پراید 170 میلیونی است، یادآور شد: وقتی از انضباط در شرکت های دولتی می گوییم یعنی دو هزار و دویست هزار میلیارد تومان بودجه شرکت های دولتی است اما بهره وری در آنها نمی بینیم.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
وی ادامه داد: در حوزه خودرو یک شرکتی درست کرده اند که همان شرکت ها بخشی از سهام سایپا و ایران خودرو را خریده اند و بخش دیگری از سهام را نهادهای عمومی غیردولتی از بیرون خریداری کرده و شاید تنها حدود 30 درصد سهام سایپا و حدود 6 درصد در ایران خودرو را دولت در دست دارد اما تصدی آن کاملا دولتی است در حالی که خود آنها نیز می گویند دولتی نیستیم. همین باعث شده کیفیت و قیمت و رقابت موضوعیت نداشته باشد.

قالیباف افزود: مردم چه گناهی کرده اند که پولی در این سطح پرداخت کنندو ماشین بی کیفیت سوار شوند. وقتی رقابت نباشد شما صد هزار خودرو قرعه کشی می کنید و 4 میلیون نفر برای آن ثبت نام می کنند که این نوع واگذاری خودرو اسفناک است. تا چند وقت قبل با قرعه کشی که الان هم ادامه دارد با قیمت تعیین شده شورای رقابت، ماشین پژو را 130 میلیون نرخ می گذارند و قرعه کشی می کنند در حالی که در بازار 200 میلیون تومان است؛ این موضوع با بخت آزمایی چه فرقی دارد. ناگهان یک خانواده سه ماشین می گیرد که هر ماشینی 50 میلیون تومان و بدهی آن باید از بیت المال جبران شود.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه موضوع واردات خودرو را پیگیری می کنیم، عنوان کرد: البته اگر واردات بی رویه، تقاضای ارز بیاورد و اشتغال را از بین ببرد، دشمنی با خودمان است. من بارها گفته ام اگر می خواهیم اقتصاد درست شود نباید بیراهه برویم.

رئیس قوه مقننه ضمن تاکید بر اینکه همه باید بدانیم فضای مجازی و دیجیتال در زندگی مردم نقش دارد، گفت: مردم در فضای مجازی از احوال یکدیگر باخبر شده، برای یکدیگر عکس ارسال می کنند، نوبت پزشک خود را تعیین کرده، آموزش می دهند، کسب وکار خود را پیگیری می کنند و حتی شیوع کرونا موجب گسترش فضای مجازی شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمانی که حرف از فضای مجازی می زنیم، صحبت از یک بخش خاصی از جامعه نیست بلکه همه زندگی مردم در این فضا قرار دارد و ما مسئولان باید حواس خود را جمع کنیم تا با زندگی مردم بازی نکنیم اما باید بدانیم که به سمت یک محیط درست پیش برویم.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی می گویند که با قانونگذاری در حوزه فضای مجازی به دنبال انسداد پلتفورم ها هستیم، در صورتی که این بحث تنها از سوی دشمنان ملت و در یک جنگ رسانه ای مطرح می شود و زمانی که زندگی مردم در این فضا وجود دارد مسدود کردن آن چه مفهومی می تواند داشته باشد.

قالیباف ادامه داد: ما باید روی پای خود بایستیم، ما در این بخش با وجود جوانانمان جزو پیش روها هستیم و باید زیرساخت ها و شبکه ملی را درست کنیم و این موضوع را جزو اولویت های خود قرار دهیم. با اطمینان به مردم اعلام می کنم که مطمئن باشید ما هرگز اینگونه مانع زندگی شما، آینده زندگی شما و دارایی های دیجیتال نخواهیم شد.

وی افزود: برخی در این فضا دارایی های دیجیتالی دارند، برخی شرکت های دانش بنیان از کارخانه های بزرگ با اعتبارتر هستند اما نمی توانند ارزش معنوی خود را در بانک قرار داده و از آن اعتبار بگیرند ولی یک دامپروری با وجود داشتن 10 راس دام در جایی می تواند از مزایای بانک استفاده کند ولی شرکت دانش بنیان نمی تواند از دارایی های خود استفاده کند. مردم در این بخش مطمئن باشند که مجلس مسیر درستی را به نفع مردم و کشور انتخاب خواهد کرد.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
رئیس قوه مقننه در پاسخ به سوال مجری در خصوص اینکه تعطیلات عید نوروز را به کجا می خواهید بروید، گفت: اگر توفیق داشته باشم مانند هرسال که همراه با بچه های جهادی به اردوی جهادی می روم، امسال نیز به منطقه محروم جاسک همراه با بچه های جهادی خواهم رفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ان شاءالله هموطنان و مردم سالی خوش، بانشاط و عاقبت به خیری را در کنار خانواده و فرزندان خود داشته باشند و وظیفه دارم از شهدای گرانقدر، خانواده شهدا و ایثارگران و همه افرادی که زندگی مادی، معنوی و امنیت کشور را مدیون آن ها هستیم، یاد کنم.

بالا