• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روزنامه تک رمان روزنامه هفتگی تک رمان "سری پنجم دی ماه 1400"

• نویسنده موضوع طلایه
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 600
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

طلایه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-28
لایک‌ها
14,842
امتیازها
104
کیف پول من
8,991
سطح
  1. حرفه‌ای
کاور روزنامه دی ماه-2.jpg

درود و ایام سرد زمستانی‌تون بخیر و خوشی.
با روزنامه‌ای دیگر در خدمت شما تک رمانی‌های عزیز هستیم.
لطفا با لایک‌ها و نظراتِ ارزشمندتان از تیمِ کوچک و فعالِ روزنامه حمایت کنید.
امیدواریم نهایت ل*ذت رو برده و حداقل لبخندِ کوچکی رو روی ل*ب‌هایتان نشانده باشیم
قلبی به مولا

روزنامه نگاران
مظنون خبرها

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

طلایه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-28
لایک‌ها
14,842
امتیازها
104
کیف پول من
8,991
سطح
  1. حرفه‌ای
کپی تنها با یک کلیک!روزنامه نگار: selenophile
چندی پیش طلایه باز تغییر جدیدی در انجمن ایجاد کرد. وی به منظور سهولت کار کپیست‌های زحمت‌کش انجمن از امکانی به نام کپی تنها با یک کلیک رونمایی کرد. همان‌طور که او در فیلم آموزشی توضیح داد برای استفاده از این امکان کافیست در متن مخفی، کپی متن را فعال کنید تا کپیست شما تنها با یه کلیک متن را کپی کند. همچنین شما با این شیوه نیازی به ماه‌ها انتظار برای دریافت فایل رمان‌های زیبایتان ندارید و در اسرع وقت فایل رمانتان را دریافت می‌کنید.How-to-Fix-Can’t-Use-Copy-Paste-in-Windows-10-1-e1592169161332.jpg

دیگان چهارمروزنامه نگار: _LIИDП_
در هفته گذشته به طوری ناگهانی دیگان چهارم توسط F A L C O N تبریک گفته شد. ضمن از تبریکات وی به همراهِ اشعار و عکس‌ نوشته‌های ایرانی مسابقه ای به این مناسبت ترتیب داد؛ از اطلاعات این مسابقه که امروز مورخِ ۰۰/۱۰/۳۰ برگزار می‌گردد به اعلام آمادگی تا روزِ پنج شنبه و تشخیص هنرمندان اشاره کرد. تک رمانی‌ها به محض دیدن جوایز که ۱۰۰۰ تومان و گدالِ دیگان بود اعلام آمادگی رگباری کردند؛ به خصوص کندی، خودباور العظمِ انجمن باوجودِ شناخت کمی که از هنرمندان ایرانی داشت در این مسابقه شرکت کرد. خواهیم دید تک رمانی‌ها قادر به شناخت هنرمندانی که هر ثانیه بر آنها می‌افزاید هستند و یا خیر! نظر شما در این باره چیست؟آشنایی-با-جشن-های-ایرانی-–-جشن-دیگان.jpg

قانونی نو برای تایید رمانروزنامه نگار: selenophile
طی یک حرکت غیرمنتظره پارسا تاجیک سرپرست جدید بخش کتاب در یک اطلاعیه جدید با عنوان تایید رمان رسما اعلام کرد رمان‌های انجمن تک‌رمان دیگر نیازی به تایید ندارند و شما بدون فرستادن موارد لازمه برای ناظر به محض انتخاب شدن ناظرتان اجازه‌ی ایجاد تاپیک رمان دارید. این شیوه تک‌رمانی‌ها را بسیار خوشنود نمود و اشک شوق از چشمان آن‌ها فوران کرد. البته که قومی از تک‌رمانی‌ها هم با این قانون نو مخالف بودند؛ اما در هر حال کار نویسندگان و ناظران در این بین آسان‌تر شد و کنون نویسندگان با آزادی کامل و رعایت ارکان‌های لازمه امکان پارت‌گذاری رمان خود را در انجمن تک‌رمان دارند. همچنین گفته شد که در صورت رعایت نکردن اصول نویسندگی رمان شما به متروکه منتقل خواهد شد و این تک‌رمانی‌ها را خوشحال‌تر کرد. پیشنهاد می‌کنیم اگر رمانی دارید در اسرع وقت درخواست تایید رمان بدهید تا تاپیک رمان شما هم یکی از ده‌ها رمان زیبای تک‌رمان باشد.00056560.jpg

خیزِ قلم خفته در میانِ امواج پیشرفتروزنامه نگار: _LIИDП_
امروز شاهدِ تاپیکی که سبب سرو آب قند در انجمن شد، بودیم. زیرا آشوب آریامنش نویسنده‌ای پر استعداد با قلمی قوی پس از مدت‌ها قلمِ خفته خود را با ب*وسه‌ای عاشقانه از خواب بیدار و دلنوشته‌ای به نام "تردید و تاوان" منتشر کرد. در این میان نویسنده انجمن Sana.N برای رمانِ پرطرفدار و دوم خود که به تازگی پس از مرگِ فرزندِ نخست‌اش "پیست مرگ" برای فرزندِ دومش، واژگون درخواست تگ داد. چندی از افراد معتقدند این اثرِ پرطرفدار مانندِ دیکر اثراتِ وی دارای تگی بلند و بالا می‌شود اما، صبا هنوز هم در پروفایل مدیریت مربوطه ابراز نگرانی می‌کند‌. خدا آخرو عاقبت این مادر نگران را به خیر کند!120351899.jpg

تنهایی ماهروزنامه نگار: selenophile
پس از مدتی غیبت مدیر تالار پزشکی Doctor.s تاپیک رمان جدید خود را به نام تنهایی ماه ایجاد و ماجراهای دختری به نام سلین را با چاشنی ترس، عشق، غم و جنایت آغاز کرد. بسیاری از تک‌رمانی‌ها آغاز رمان جدید او را تبریک گفتند و او کنون این رمان زیبا را در تک‌رمان پارت‌گذاری می‌کند‌.18-1.jpg

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,245
امتیازها
243
کیف پول من
1,156
امضا : ساعت دار

Saba.N

مدیر تالار آموزشگاه
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نویسنده اختصاصی
مدرس
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-31
لایک‌ها
31,070
امتیازها
138
کیف پول من
80,580

MAHTA☽︎

مدیرارشد بازنشسته+نویسنده اختصاصی
نویسنده اختصاصی
نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
12,268
امتیازها
113
کیف پول من
9,253
امضا : MAHTA☽︎

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,245
امتیازها
243
کیف پول من
1,156

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
امضا : DARK GIRL

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,245
امتیازها
243
کیف پول من
1,156
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا