• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

همگانی چیشد که اومدی "تک رمان" ؟

• نویسنده موضوع Tanin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 530
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

الهه کریمی

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-18
لایک‌ها
5,250
امتیازها
93
کیف پول من
7,253
اولش رمانم و تو یه انجمن گذاشتم اونجا ناظر رمانم نه منو وارد گپ کرده بود و هرچر بهش پیام میدادم حالا باید چیکار کنم جوابم و نمیداد منم دوتا پارت از رمانم و گذاشته بودم و واقعا نمیدونستم باید بعدش چیکار کنم و کسی هم بهم کمک نکرد🥲 منم گرفتم پارتهایی که گذاشته بودم رو حذف کردم و خروج زدم بعدش رفتم تو یه سایت دیگه اونجا یکی دوتا پارت با ناظر گذاشتم اما سر یه سوال پرسیدن خودش و مدیر چنان پیاز د*اغ دعوا رو درست کردن که بیا و ببین😐😐 اصلا ازشون انتظار چنین برخوردی رو نداشتم آخه اسم انجمنشون و زیاد شنیده بودم اما درموردشون اشتباه کردم و انتخاب بدی بود که رمانم و اونجا بذارم

اونجا پارتهام و حذف کردم و بعدش تو گوگل زدم بهترین انجمن رمان نویسی تا اینکه انتخابم تک رمان شد، اینجا همه‌ی مدیراش خیلی خوش اخلاقن واقعا از انتخابم راضی ام💝

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

علی خسروشاهی

مدرس زبان انگلیسی + مدیر بازنشسته ادبیات
نویسنده انجمن
دلنویس انجمن
مقامدار بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-07
لایک‌ها
2,440
امتیازها
73
وب سایت
alikhosroshahinotes.ir
کیف پول من
67,829
سطح
  1. حرفه‌ای
امضا : علی خسروشاهی

SHAWN

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-02
لایک‌ها
147
امتیازها
33
کیف پول من
10,568
امضا : SHAWN

الهه کریمی

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-18
لایک‌ها
5,250
امتیازها
93
کیف پول من
7,253
جایی که قبلا مینوشتم رو دوست نداشتم این شد که اومدم تک رمان، البته از همه بابت دیدن رمان اولم(خیانت جالبی بود) عذر میخوام چون اولین رمانمه و سمه خالصه:))

امی

نویسنده فعال
نویسنده فعال
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,941
امتیازها
123
کیف پول من
111,058
من به نویسندگی علاقه‌ی خاصی دارم، یعنی باید بگم که از اول علاقه نداشتم از کلاس هشتم به بعد نسبت به نویسندگی علاقه‌م شدت گرفت. اما از کلاس هفتم شروع به نوشتن رمان کردم...
من مدتیه تموم زمانم رو صرف نویسندگی می‌کنم و هدف اصلی زندگی‌ام رسیدن به نویسندگی و فیلم نامه نویسیه
فکر فیلم نامه نویسی از ذهنم دور نمی‌شه و بلکه هر روز یک پله به نوشتن نزدیک میشم..
من دوست داشتم ازم حمایت بشه، و به علت تازه کار بودن و به علت نداشتن وضع مالی خوب نتونستم مراحل چاپ رو طی کنمـ
اما ناگفته نمونه که برای رمانم اسپانسر ردیف شد اما خب چون توی اینترنت سرچ کردم که چه‌طور رمانم رو به مرحله چاپ برسونم؟ یک سری انجمن بالا اومد و خیلی خوش‌حال شدم..
وارد انجمن تک رمان شدم و چون از فضاش و کاربرهای عزیز و مهربونشون به شدت خوشم اومد موندگار شدم
و امیدوارم که اول موفقیت دوست‌هام و نویسنده‌ها رو ببینم و بعد موفقیت خودم و توی فیلم نامه نویسی درخشیدن😎🤍

امضا : امی

Lunika✧

مدیر ارشد + مدیر تالار نقد و کپیست
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده فعال
طراح انجمن
کپیست انجمن
تایپیست انجمن
کاربر افتخاری انجمن
کاربر ویژه انجمن