• خرید مجموعه دلنوشته دلدار فاطمه یادگاری کلیک کنید
  • رمان مسخ لطیف اثر کوثر کاربر انجمن تک رمان کلیک کنید

آشنایی با بارکدهای دوبعدی (QR Code) و نحوه‌ی عملکرد آن‌ها

• نویسنده موضوع Kooki♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 22
  • بازدیدها 435
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Kooki♡

سرپرست بازنشسته بخش تکنولوژی
مقامدار بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-21
لایک‌ها
19,192
امتیازها
248
کیف پول من
4,271
  • بینندگان آگهی معمولا مجبور بودند URL را تایپ کنند.
  • اغلب بینندگان هنگام مشاهده آگهی یک مرورگر وب در مقابل خود ندارند.
  • به خاطر سپردن آدرس، تایپ صحیح در نوار آدرس و مراجعه مجدد برای افراد سخت بود.
اما با ظهور کدهای QR و دسترسی از طریق تلفن‌های هوشمند، این مسئله که بینندگان نمی توانند بلافاصله به یک وب سایت دسترسی پیدا کنند کمتر مورد توجه قرار گرفت. زیرا یا استفاده از کدهای QR هدایت مجدد به URL ها برای دسترسی فوری استفاده شد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Kooki♡

مقامدار بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-21
لایک‌ها
19,192
امتیازها
248
کیف پول من
4,271

پیوستن به شبکه‌ی وای‌فای​

بارکدهای کیو آر با ذخیره سازی اطلاعات Wi-Fi می‌توانند به کاربران اجازه دسترسی به این شبکه را بدهند. اطلاعاتی نظیر مشخص کردن SSID، نوع رمزگذاری، رمز عبور و این که SSID پنهان باشد یا نه قابل ارائه در این بارکدها است که کاربران دستگاه همراه می‌توانند به سرعت آن‌ها را اسکن کرده و به آن شبکه بپیوندند بدون اینکه مجبور شوند داده‌ها را به صورت دستی وارد کنند.

Kooki♡

مقامدار بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-21
لایک‌ها
19,192
امتیازها
248
کیف پول من
4,271
همانطور که مشخص است، بارکدهای دوبعدی، زندگی مدرن ما را ساده‌تر کرده‌اند، امروزه تقریبا در هرجایی می‌توانید آن‌ها را ببینید، شما چه تجربه‌ای در خصوص این نوع از بارکدها دارید؟ دیدگاه‌های ارزشمند خود را با ما و سایر کاربران همیار آی‌تی به اشتراک بگذارید.

شما یک گام جلوتر از دیگران باشید! اگر به آی‌تی و تکنولوژی علاقه‌مندید و دوست دارید سریع‌تر در این زمینه پیشرفت کنید، همین حالا به جمع 5593 عضو همیار آی‌تی بپیوندید، دسترسی به تمام آموزش‌های پریمیوم، دریافت جدیدترین آموزش‌های کاربردی مرتبط با آی‌تی و استفاده از مشاوره‌ی رایگان، برخی از مزایای عضویت در سایت هستند

بالا