• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی 14 نشانه که شما هوش هیجانی بالایی دارید

• نویسنده موضوع Matthew
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 250
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۱ در مورد آدمهای که نمی شناسید ، کنجکاو هستید.

آیا عاشق ملاقات آدمهای جدید شما هستید ، و پس از اینکه تازه با کسی آشنا شدید به طور طبیعی می توانید به طور طبیعی بپرسید ، اگر سوال شما را بپرسید؟ اگر این طور است ، درجه خاصی از همدلی است ، به عنوان یکی دیگر از اجزای مهم تشکیل شده است هوش مصنوعی ، درون وجود دارد. آدمهایی که همدلی بالایی دارند (HEPs) - افرادی که به آنها احتیاج دارند و احساسات دیگران دارند ، و در رفتارهایشان به این نیازها توجه می کنند - همه چیز مهمی است که در درون آنها وجود دارد: آنها در مورد غریبه بسیار کنجکاو هستند و با آ*غ*و*ش باز از دانستن اطلاعات بیش از حد در مورد آنها استقبال می کندند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
کنجکاوی در مورد دیگری نیز برای پرورش همدلی نیز وجود دارد. رومن کریزناریچ ، مولف کتاب در دست چاپ همدلی: کتاب راهنما برای تحول ، در وب سایت گریترگود ساخته شد: "کنجکاوی همدلیمان افزایش قدرت داشته است ؛ وقتی با آدم به خارج از چرخه مقادیر اجتماعی صحبت می شود ، با نحوه زندگی و جهان بسیار متفاوتی نسبت به خودمان ، باعث می شود. "

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۲. رهبر شایسته کنترل شده اید

به اعتقاد گلمن ، معمولاً همه رهبران استثنایی یک ویژگی مشترک دارند. علاوه بر نیازهای سنتی موفقیت موفقیت - استعداد ، بلندهمتی و اخلاق کاری قوی - آنها دارای درجه بالایی از هوش هیجانی هستند. وی در تحقیق خود ، با مقایسه شخصی معمولی با افرادی که جزء بهترین رهبران ارشد بودند ، نزدیک به 90 مورد اختلاف نظر وجود دارد که در شناخت این دو گروه ارتباط برقرار می کند تا ادراکی آنها را نداشته باشد ، زیرا به هوش هیجانیشان وجود دارد.

گلمن در مجله کسب و کار هاروارد معرفی شده است: "هر قدر جایگاه شخصی یک مجری مشهور باشد ، به دلیل اثربخشی بالای سر ، توانایی هوش هیجانی بالاتری در صورت بروز را دارد."

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۳. نقاط قوت و ضعف بهتان را شناسنامه دار

بزرگترین علامت خودآگاهی این است که در صورت شناخت خودتان صداقت دارید - می دانید در چه موضوعاتی مهارت دارید ، چه جاهایی نیاز به تلاش برای بیش از حد دارید ، و همه این موارد را در خودتان بپذیرید. یک فرد باهوش هیجانی باعث می شود نقاط قوت و ضعفش را بشناسد ، و در ذهن شما تجزیه و تحلیل کند اگر بتوانید بهترین کارکرد را ارائه دهید. این آگاهی باعث ایجاد اعتماد به نفس قوی می شود که از نظر گلمن یکی دیگر از عوامل مهم هوش هیجانی است.

وی توضیح می دهد: "اگر واقعاً در چه موضوعاتی بیش از حد وجود دارد ، پس اگر در موضوعات با اعتماد به نفس کامل کار کنید".

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۴. به خوبی به همه چیز توجه داشته باشید

آیا با هر صدایی ، نوشته شده و فکر پس زمینه تمرکزتان را از دست قرار داده اید؟ در این صورت ، این احساس رضایت شما را از عمل در بالاترین سطح هوش هیجانی باز می کند. ولی به گفته گلمن ، در برابر مقاومت در برابر عوامل حواسپرتی و تمرکز بر روی آن در حال انجام است که بزرگترین راز هوش هیجانی است. بدون حضور درونی و اجتماعی ، پرورش خودآگاهی و ایجاد روابط قوی کار سخت است.

گلمن منگوید: "اگر کسی در دوران کودکی نتواند بر روی کار خود ادامه دهد یا آموزش کامل تمرکز داشته باشد و بخواهد یکی دیگر از موارد مهم را انجام دهد یا یک بازی ویدئویی را بعد از اتمام کار اصلی انجام دهد ، اگر قدرت شما بیشتر باشد ، باعث موفقیت در موفقیت مالی خواهد شد. این عامل از داشتن IQ بالا یا ثروت خانوادگی ، بسیار مهمتر است. این قدرت را برای کودکان آموزش می دهد ».

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۵- دقیقا از چه چیزی ناراحت هستی

همه ما در طول روز برخی مواقع احساس می کنیم هیجانی را تجربه کنید ، و اینطور هم نیست که این عصبانیت یا اندوه از کجا آمده است. ولی مهمترین جنبه خودآگاهی ، توانایی تشخیص دلایل هیجانات و ناراحتی آنها است.

با خودآگاهی شما را به جایگاه این هیجانات بر می انگیزد یا نادیده بگیرید ، آنها را در لحظه بروز نمی کنید. آدم های باهوش هیجانی در لحظه بروز هیجانات اندکی درنگ باعث می شوند ، احساساتشان را درست کنند و تأثیر هیجانات را بر آنها ایجاد کنند که باعث می شود.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
7. عمیقا تمایل دارید فرد بااخلاق و خوبی باشید

یک جنبه از هوش هیجانی "هویت اخلاقی" مان است که نشان می دهد به چه میزان تمایل داریم خودمان را به عنوان یک آدم اخلاقی و مهربان ببینیم. همان نوع گذشته بود) ، حتماً دارای EQ بالایی هستید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۸. با حوصله و شکیبایی به دیگران کمک می کند

اگر عادت کنید با توصیف به دیگران توجه کنید ، خواهر این است که آرامی تغییر مسیر دهید و به دوستی سلام کنید یا به یک خانم سالمند در مترو کمک کنید ، نشان دهید که دارای هوش هیجانی است. بیش از ما در اوقات خود را به خودمان و کارهایی که تمرکز در ساختن. و دلیل آن این است که آن را در شرایط استرسزا و مشغول بودن بیش از حد خودمان باعث می شود و کارهای دیگری را انجام می دهد که اگر هیچ وقت برای توجه (چه چیزی به شما کمک می کند) به دیگران ندارید.

گلمن در برنامه تدریس با موضوع مهربانی به این صورت عنوان شده است: "در همه انسانها در طول مدت وجود دارد که از حالت کامل خودغرقی (خود جذب) به دلیل توجه و همدلی و مهربانی پیش بینی می شود. در خویشتن شویم - که در طول روز این طور شده است - واقعا دیگر نمی تواند به دیگران توجه کند ".

آگاهی بیش از حد از دنیای محیط ، برخلاف غرق شدن در دنیای کوچک درون ، پرورش و پرورش بذر مهربانی - از اجزاء مهم EQ وجود دارد.

بالا