• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی 14 نشانه که شما هوش هیجانی بالایی دارید

• نویسنده موضوع Matthew
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 250
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۱۰. پس از سقوط ، به سرعت کمر راست استفاده کنید

این را چگونه با اشتباهات و موانع کنار بگذارید ، تا حدودی که باعث می شود شخصیت شما را نشان دهد. افراد باهوش هیجانی بالا آمدندند اگر فقط یک کار در زندگی انجام شود ، این است که به راه درستی ادامه می دهد. وقتی یک فرد باهوش هیجانی شکست یا مانعی را تجربه کرد ، به سرعت خود را بازی کرد. این ویژگی تا حدودی به دلیل توانایی در تجربه آگاهانه هیجانات منفی است ؛ به شکلی که به این هیجانات اجازه تسلط در رفتارهای آنها را نمی دهد ، و این قدرت را به کار می اندازد و باعث می شود که آنها را بازی کند.

باربارا فردریکسن ، مفلف مثبت در مصاحبه با مجله اکسپریِنس لایف گفت: "در صورت عدم موفقیت در هیجانات منفی فحان هیجانات ، اگر اجازه دهید در کنار دیگر احساسات دیگر قرار بگیرد ، با این کار می کنید ، در صورت تمایل به سایر موارد در این موضوع وجود دارد" و به این موضوع فکر کنید "ولی از آن موضوع رازی هستم" ".

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۱۱. ویژگی های افراد را به درستی حدس می زند

همیشه قادر به استفاده از همان ابتدای آشنایی ، تشخیص نوع شخص فرد در برابر شما شدن است - و کمترین پیش بینی کنید که اگر حدس بزنید اشتباه است.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۱۲ به صدای درونی به اعتماد اعتماد شما

به گفته گلمن ، فرد باهوش هیجانی با اطمینان بر بینش و بصیرتاش تکیه کرد. اگر شما به خودتان و هیجانات اعتماد کنید ، دیگر دلیلی صدای درونی ندارد (یا آن حالتی که در دلتان احساس می کند) اگر راه را به شما نشان می دهد که نادیده گرفته شده است.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
۱۳. همیشه به خودتان انگیزه کردیدید

آیا در کودکی ، حتی اگر در جایزه شما واگذار نشده باشد ، باز هم بلندهمتی و سختگیرانه استفاده کنید؟ اگر در همان آغاز همیشه به خودتان انگیزه حمدید - و توجه و انرژی شما را فقط معطوف پیگیری کنید که باید بکشید - احتمال EQ بالایی دارید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,214
امتیازها
0
کیف پول من
823
14 در چه مواقعی جواب منفی را بدهیددانید

طبق گفته گلمن ، خودتنظیمی ، به عنوان یکی از 5 جزء هوش هیجانی ، به معنی قدرت در منظم کردن خودتان و اجتناب از آدات ناسالم است. آدم های با هوش هیجانی معمولاً برای تحمل استرس (محرک آدات بد در خیلی از آدمها) و کنترل آرزوهای آنها کاملا آماده است.
منبع: الامتو و عصر ایران

بالا