• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

هرآنچه باید درباره کلاب هاوس بدانید

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 25
  • بازدیدها 493
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
اگر روم‌های صفحه‌ی خانه‌ی شما راضی‌کننده نیستند، می‌توانید با مراجعه به بخش انتهایی صفحه و کلیک روی دکمه‌ی Explore به تعداد روم‌های پیشنهادی در صفحه‌ی اصلی خودتان اضافه کنید؛ دکمه‌ی ذره‌بین گوشه‌ی بالای صفحه نیز علاوه‌بر امکان جست‌وجو، برای ورود به محیط Explore کاربرد دارد که افزون‌بر نمایش افراد مرتبط به شما برای دنبال کردن، فهرستی از موضوعات را در اختیار شما می‌گذارد تا کلاب هاوس با انتخاب موضوع مدنظرتان، کلاب‌ها و افراد فعال در آن حوزه را نمایش دهد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
از فعالیت‌ها باخبر شوید
آیکون زنگوله‌ی نوار بالایی صفحه، شما را به صفحه‌ای موسوم به Activity منتقل می‌کند که به کمک آن می‌توانید از کسانی که اخیرا شما را دنبال کرده‌اند، مخاطبانی که به‌تازگی به کلاب هاوس پیوسته‌اند و شروع روم‌هایی باخبر شوید که اعلانشان را فعال کرده‌اید.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
کلاب‌های موردعلاقه‌تان را دنبال کنید
کلاب‌ها در کلاب هاوس گروه‌هایی از افراد هستند که به یک موضوع مشترک علاقه دارند و روم‌های گوناگونی درباره‌ی آن موضوع برگزار می‌کنند. دنبال کردن کلاب‌هایی که به موضوع یا اعضایشان علاقه دارید به شما کمک می‌کند تا روم‌های مناسب‌تری را در صفحه‌ی اصلی خود داشته باشید.

اگر قصد دنبال کردن کلاب یا شخص خاصی را داشتید، می‌توانید آن کلاب یا شخص را از طریق آیکون ذره‌بین گوشه‌ی بالایی صفحه جست‌وجو و درصورت تمایل دنبال کنید.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
آموزش استفاده از روم‌های کلاب هاوس
با انتخاب هرکدام از روم‌هایی که عنوان یا اعضایش برای شما جذاب به‌نظر می‌رسد، به‌عنوان یک شنونده وارد آن روم می‌شوید؛ پیش از آن‌که بخواهیم درباره‌ی نحوه‌ی درخواست صحبت کردن در روم‌ها بپردازیم، ابتدا درباره‌ی جزئیات رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری روم‌ها توضیحاتی را ارائه می‌دهیم.

روم‌ها در کلاب هاوس به‌صورت کلی به دو بخش «Speakers» و «Audience» تقسیم می‌شوند که بخش Speaker مربوط به کسانی است که روی Stage روم قرار گرفته‌اند و می‌توانند هرزمان که تمایل داشتند شروع به صحبت کنند. بخش Audience نیز افرادی را دربرمی‌گیرد که درحال‌حاضر صرفا شنونده‌ هستند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
شنونده‌های هر روم در دو دسته به کاربران نمایش داده می‌شوند؛ نخست شنونده‌هایی که توسط دست‌کم یکی از کسانی که روی Stage قرار دارند، دنبال شده باشند و شنونده‌هایی که توسط هیچ‌یک از افرد روی Stage دنبال نمی‌شوند.

اموجی پا*ر*تی (🎉) کنار تصویر پروفایل کاربران از تازه‌وارد بودن آن کاربر در کلاب هاوس خبر می‌دهد

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
چطور در روم‌های کلاب هاوس Speaker باشیم؟
یکی از جذابیت‌های کلاب هاوس برای کاربران، امکان اظهارنظر است؛ اگر قصد داشته باشید درباره‌ی موضوع مورد بحث نظری دهید، باید به Speaker-های روی Stage ملحق شوید.

نخستین گام برای Speaker شدن، لمس آیکون «دست» نوار پایینی روم موسوم به Rise Hand است؛ بدین‌ترتیب به اطلاع Moderator روم می‌رسانید که قصد صحبت کردن دارید. با پذیرفته‌شدن درخواست شما توسط یکی از مدیران گروه، پیغام پاپ‌آپ سبزی به‌نمایش درمی‌آید که «یکی از مدیران روم شما را به حضور در Stage دعوت کرده است»؛ با انتخاب Join as speaker می‌توانید به کاربران روی Stage بپیوندید.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
با حضور شما در Stage، دکمه‌های نوار پایینی روم نیز تغییر می‌کنند. آیکون میکروفن برای فعال/غیرفعال‌سازی میکروفون استفاده می‌شود؛ بهتر است زمانی‌که سخنی برای گفتن ندارید، میکروفون را غیرفعال کنید تا صدای محیط اطراف شما یا پیچش صدای سایر Speaker-ها در میکروفن شما برای گفت‌وگوی روم اختلالی ایجاد نکند؛ هرچند که مدیران گروه می‌توانند درصورت تمایل میکروفن شما را غیرفعال کنند.

آیکون + که برای شنونده‌های روم نیز در دسترس است برای دعوت از سایر دنبال‌کنندگان شما به روم فعلی به‌کار می‌رود.

دکمه‌ی Leave برای خروج از روم استفاده می‌شود؛ اما اگر Speaker هستید و قصد دارید به شنونده‌های روم بپیوندید، می‌توانید با یک‌بار کلیک روی پروفایل خودتان و انتخاب دکمه‌ی Move to audience خودتان را به شنونده‌ها ملحق کنید.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
چطور در کلاب هاوس کلاب بسازیم؟
کلاب‌ها بخش پراهمیتی از کلاب هاوس محسوب می‌شوند؛ اگر کلابِ شما دنبال‌کنندگان زیادی داشته باشد، احتمال اینکه تعداد کاربران حاضر در روم‌های مختلف شما نیز زیاد و پایدار باشد، افزایش می‌یابد.

برای ساخت کلاب باید نخست وارد پروفایل خود در کلاب هاوس شوید از بخش «Member of»، آیکون + را لمس کنید تا وارد صفحه‌ی ساخت کلاب جدید شوید. اگر از بخش امکان انتخاب تصویر پروفایل گذر کنیم، فیلد اول به نام کلاب مربوط می‌شود؛ گزینه‌ی Let members start rooms برای اعطای دسترسی ایجاد روم به اعضای کلاب شما و گزینه‌ی Make member list private برای مخفی کردن فهرست اعضا استفاده می‌شود.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
از طریق بخش Topics می‌توانید موضوع یا حوزه‌ی کلاب را مشخص کنید و از بخش Description نیز می‌توانید برای نوشتن توضیحات کلاب استفاده کنید.

توجه داشته باشید که بنابر ادعای کلاب هاوس، شما صرفا می‌توانید یک کلاب در این شبکه‌ی اجتماعی بسازید و امکان حذف کلاب از طریق خود اپلیکیشن وجود ندارد.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
اگر قصد فعالیت جدی در کلاب هاوس را دارید، یکی از راه‌های افزایش اعضای روم، زمان‌بندی آن پیش از شروع است. برای زمان‌بندی روم در کلاب هاوس می‌توانید با انتخاب آیکون تقویم نوار بالایی وارد صفحه‌ی لیست روم‌های زمان‌بندی‌شده می‌شوید و با انتخاب آیکون تقویمی که در کنارش یک علامت + دارد، می‌توانید وارد صفحه‌ی New Event شوید و روم مدنظرتان را زمان‌بندی کنید.

بخش Enter Name مربوط به نام روم شما است که جذابیت آن اهمیت فراوانی دارد. از طریق گزینه‌ی Add a Co-host or Guest می‌توانید افرادی را به‌عنوان Moderator یا میهمان روم اضافه کنید و از طریق بخش Date و Time می‌توانید تاریخ و زمان دقیق برگزاری روم را تعیین کنید.

اگر می‌خواهید روم شما به یک Club خاص محدود شود، می‌توانید از طریق Host Club، کلاب مدنظرتان را انتخاب کنید و در فیلد Description نیز می‌توانید توضیحات مربوط به روم را مشاهده کنید و در انتها با گزینه‌ی Publish، می‌توانید زمان‌بندی رومتان را با دیگران نیز به‌اشتراک بگذارید.

بالا