• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مهم امـــ🚑ــداد نــویسندگی✏

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

پارسا تاجیک

مدیر بازنشسته تالار نویسندگان
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-26
لایک‌ها
15,330
امتیازها
93
کیف پول من
1,609
سلام
من بر کاکتر سازی مشکلی فک نکنم داشته باشم
میتونم از شناختی ک ادما از خودشون نشونم دادن استفاده کنم
اما کمی برام سخته تا کاراکترام و کنارم هم بزارم... :)) زود دعواشون میشه...
می‌خوام کمی متون نوشته‌هام و ملایم کنم و از انتقام و احساست بد و سخت به احساسات نرم و اندیشمندانه تبدیل کنم...
این راه و نمی‌خوام یهو از یک سراشیبی به یه اوج با خط صاف تبدیل کنم.
میخوام روندش آروم آروم طی شه... راهنمایی می‌کنید چطور؟
سلام
شما اول باید دلیلی پیدا کنید که چرا کارکترها کنار هم قرار می گیرن بینشون دعوا به وجود میآد!
دعوا بین دو کارکتر بر اثر تنش‌هایی که بین اونها وجود داشته یا به وجود اومده ، رخ می ده. وقتی تنش ها رو حذف کنید و به جای اون منطق رو جایگزین کنید روابط کارکترها مسالمت آمیزتر خواهد شد. من موضوع رمانت رو نمی دونم که بخوام بگم مثلا فلان اتفاق رو حذف کن و به جاش یه اتفاق دیگه طراحی کن. باید بر اساس رفتار و روحیات شخصیت‌ها اونها رو دچار چالش کنی.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

پارسا تاجیک

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-26
لایک‌ها
15,330
امتیازها
93
کیف پول من
1,609
سلام استاد
من قراره یه رمان دیگه رو شروع کنم و برای شروعش کمی مشکل دارم دقیقا مشکلم شروع رمان از کجا و چطور اغاز بشه و به اوج برسه رمان کاملا تخیلاتیه و ترسم از اینکه رمانم جوری شروع بشه که دل خواننده رو بزنه. یه پیشنهاد کوچولو میدید^^
سلام
خب ببین ما سبک های زیادی در رمانهای تخیلی داریم، الان سبک رمانت چیه؟
رمان های تخیلی اگر با ایجاد ترس و وحشت شروع بشن جذابیت خیلی خوبی دارن، مثلا: تاریک شدن خورشید و شنیدن صداهای توهم برانگیز یا اینکه اگر در سبک جادوگری هست صح*نه رو با ظاهر کردن ارواح و ... می‌شه شروع کرد. این مدل سوالات جوری هست که حتما باید سبک رمانتون مشخص باشه و یا اینکه یکی دو پست از ابتدای رمانتون رو بخونم تا بتونم بهتر راهنمایی کنم.

.ATLAS.

مدیر تالار زبان + مدرس نقاشی + مدیر تالار نقد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
مدرس
منتقد انجمن
نقاش انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
طراح آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-24
لایک‌ها
28,161
امتیازها
198
کیف پول من
20,128
سلام
خب ببین ما سبک های زیادی در رمانهای تخیلی داریم، الان سبک رمانت چیه؟
رمان های تخیلی اگر با ایجاد ترس و وحشت شروع بشن جذابیت خیلی خوبی دارن، مثلا: تاریک شدن خورشید و شنیدن صداهای توهم برانگیز یا اینکه اگر در سبک جادوگری هست صح*نه رو با ظاهر کردن ارواح و ... می‌شه شروع کرد. این مدل سوالات جوری هست که حتما باید سبک رمانتون مشخص باشه و یا اینکه یکی دو پست از ابتدای رمانتون رو بخونم تا بتونم بهتر راهنمایی کنم.
اهان
خب سبک من بیشتر راجبه موجودات زیر دریایی پری‌ها صدق میکنه و اینکه به سه قسمت تقسیم شده بخشی از اون راجبه طرز زندگی انسانهای عادی بخش دیگه‌ش راجبه وجود حیات فرشته‌ها در زمین و اسمون و بخش اخر و مهمش راجبه حیات در اقیانوس هاست.

امضا : .ATLAS.

ParadoX

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
لایک‌ها
14,988
امتیازها
0
کیف پول من
211
سلام
شما اول باید دلیلی پیدا کنید که چرا کارکترها کنار هم قرار می گیرن بینشون دعوا به وجود میآد!
دعوا بین دو کارکتر بر اثر تنش‌هایی که بین اونها وجود داشته یا به وجود اومده ، رخ می ده. وقتی تنش ها رو حذف کنید و به جای اون منطق رو جایگزین کنید روابط کارکترها مسالمت آمیزتر خواهد شد. من موضوع رمانت رو نمی دونم که بخوام بگم مثلا فلان اتفاق رو حذف کن و به جاش یه اتفاق دیگه طراحی کن. باید بر اساس رفتار و روحیات شخصیت‌ها اونها رو دچار چالش کنی.
ممنون استاد♡

پارسا تاجیک

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-26
لایک‌ها
15,330
امتیازها
93
کیف پول من
1,609
اهان
خب سبک من بیشتر راجبه موجودات زیر دریایی پری‌ها صدق میکنه و اینکه به سه قسمت تقسیم شده بخشی از اون راجبه طرز زندگی انسانهای عادی بخش دیگه‌ش راجبه وجود حیات فرشته‌ها در زمین و اسمون و بخش اخر و مهمش راجبه حیات در اقیانوس هاست.
خصوصی پیام بده.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا