• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

پاکسازی کبد به کمک طب سنتی

• نویسنده موضوع MahSana♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 516
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
پاک‌سازی کبد با بادام و گردو: برای پاک‌سازی کبد خود بادام و گردو مصرف کنید. آنتی‌اکسیدان بالا، اسید‌های چرب امگا ۳ و گلوتاتیون موجود در این دو مغز پاک‌کننده قوی کبد شما است؛ بنابراین به‌جای تنقلات مصرف این دو آجیل را به برنامه غذایی خود اضافه کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : MahSana♡

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
پاک‌سازی کبد با مصرف میوه‌ها و سبزیجات

– پاک‌سازی کبد با گوجه‌فرنگی:
گوجه‌فرنگی یک پاک‌سازی گیاهی برای کبد می‌باشد. گلوتاتیون و لیکوپن موجود در این سبزی، کبد شمارا تصفیه کرده و شمارا در برابر بیماری‌ها ازجمله کبد چرب محافظت می‌کند.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
-پاکسازی کبد با سیر: سیر یک سم‌زدای قوی است که می‌تواند سموم و فلزات سنگین کبد شما را از بین ببرد. برای این منظور کافی است یک حبه سیر را بعد از پو*ست کندن به سه قسمت تقسیم کرده و با یک لیوان آب میل کنید. این دستور را صبح‎ها به صورت ناشتا و قبل از صبحانه انجام دهید. برای بوی بد سیر می‎توانید مقداری آب لیمو ترش نیز به آن اضافه کنید.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
– پاک‌سازی کبد با نوشیدن آب خام سبزیجات: یکی از بهترین روش‌ها جهت پاک‌سازی کبد، نوشیدن آب تمامی سبزیجات خام مانند کلم برگ، گل کلم و کلم بروکلی می‌باشد. درصورتی‌که طعم این نو*شی*دنی‌ها مورد دلخواه شما نبود، می‌توانید صیفی‌جاتی مانند هویج، خیار، چغندر را به آن اضافه کنید. فیبر بالای موجود در این نو*شی*دنی می‎تواند پاک‌سازی کبد شمارا به‌خوبی انجام داده و سموم اضافی آن را دفع کند.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
سخن نهایی

اولین ارگان دفاعی ب*دن در برابر سموم کبد می‌باشد. این عضو حیاتی به‌صورت ف*یل*تر عمل می‌کند. به‌طوری‌که از ورود سموم مواد غذایی به خون جلوگیری می‌کند؛ بنابراین سلامتی شما بستگی به این موضوع دارد که چگونه این سموم از ب*دن شما حذف شود. پاک‌سازی کبد می‌تواند شروع خوبی برای این موضوع باشد. در مقاله بالا به برخی از روش‌های تغذیه‌ای و گیاهان دارویی اشاره‌کرده‌ایم که می‌تواند به پاک‌سازی کبد شما کمک کند. در صورتی که بعد از مصرف این مواد، علائم اختلالات کبدی در شما رفع نشد، بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

بالا