خانه داری ترفند خانه‌داری که عمراً نشنیدی

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 50
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,162
امتیازها
123
کیف پول من
93,467
جلوگیری از تاول سوختگی
اگر دست و یا هر جایی از بدنتان سوخت کافیست جدا از شستن محل سریعا مقداری نمک روی محل سوختگی بریزید تا از بروز تاول جلوگیری کند.

تخم مرغ جوشاندن در ظروف رویی
اگر برای جوشاندن تخم مرغ و سیب زمینی قصد دارید از ظروف روی استفاده کنید برای جلوگیری از سیاه شدن قابلمه کافیست چند قطره آب لیمو به قابلمه اضافه کرده تا از از بروز این اتفاق جلوگیری کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : .ARNI

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,162
امتیازها
123
کیف پول من
93,467
تخم مرغ جوشاندن در ظروف رویی
اگر برای جوشاندن تخم مرغ و سیب زمینی قصد دارید از ظروف روی استفاده کنید برای جلوگیری از سیاه شدن قابلمه کافیست چند قطره آب لیمو به قابلمه اضافه کرده تا از از بروز این اتفاق جلوگیری کنید.

ترک خوردن تخم مرغ
یکی از ترفندهای خانه داری که برای جلوگیری از ترک خوردگی پو*ست تخم مرغ می توانید انجام دهید این است که در هنگام آبپز کردن آن مقداری نمک به آب تخم مرغ اضافه کنید.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,162
امتیازها
123
کیف پول من
93,467
ترک خوردن تخم مرغ
یکی از ترفندهای خانه داری که برای جلوگیری از ترک خوردگی پو*ست تخم مرغ می توانید انجام دهید این است که در هنگام آبپز کردن آن مقداری نمک به آب تخم مرغ اضافه کنید.

از بین بردن صدای کشو
اگر هر بار که در کمد یا کشو خود را باز می کنید و صدای آزاردهنده ای می دهد برای رفع این مشکل کافیست لو لا های آن را با مقداری وازلین چرب کنید.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,162
امتیازها
123
کیف پول من
93,467
رهایی از پشه ها
اگر پشه ها خیلی اذیتتون می کنند و حضور آن ها برایتان آزار دهنده شده کافیست یک گلدان نعنا در اتاق و یا محل مورد نظر خود قرار دهید تا آن ها از محل زندگی شما دور شوند.

جدا کردن آدامس از روی لباس
اگر به لباس شما آدامس چسبیده است برای خلاصی از شر آن یکی از ترفندهای خانه داری که می توانید برای خلاصی از آن استفاده کنید گذاشتن لباس در فیریزر می باشد برای این کار چند ساعت لباس را در آن جا قرار دهید؛ آدامس یخ میزند و راحت تر جدا خواهد شد.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,162
امتیازها
123
کیف پول من
93,467
تمیز کردن اثاثیه چوبی
اگر در خانیتان اسباب و اثاثیه چوبی دارید؛ یکی از ترفندهای خانه داری که می توانید برای تمیز کردن اثاثیه چوبی منزلتان پیاده سازی کنید این است که مقداری روغن زیتون برداشته و چند قطره از آن را روی دستمال بریزید و سپس وسایل را تمیز و براق کنید.

بالا