• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

پاکسازی کبد به کمک طب سنتی

• نویسنده موضوع MahSana♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 518
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
یکی از بزرگ‌ترین غدد ب*دن شما کبد می‌باشد. تجزیه سموم و تصفیه خون ازجمله کارهای مهمی است که بر عهده‌ی این عضو حیاتی است؛ بنابراین سلامتی ب*دن شما در گرو سلامتی کبد می‌باشد.

یکی از راهکارهایی که سلامت کبد شمارا به دنبال دارد پاک‌سازی کبد می‌باشد. حتی اگر هم دچار اختلالات کبدی نشده‌اید، پیشنهاد ما در کاکوتی این است که پاک‌سازی و دفع سموم از کبد را در برنامه زندگی خود قرار دهید.

منظور از پاک‌سازی کبد، این است که این عضو را برای پاک‌سازی چربی‌ها، کلسترول، سنگ مثانه، سموم، بقایای داروها و مواد زائدی که در ب*دن ذخیره‌شده‌اند، آماده کنیم. با پاک‌سازی کبد شما در مسیر مخالف بیماری‌ها قرارگرفته و سلامت و شادابی ب*دن شما تضمین خواهد شد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : MahSana♡

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
نکات کلی برای پاک‌سازی کبد

برای پاک‌سازی کبد خود سعی کنید از قوانین زیر پیروی کنید:

-بعد از ساعت ۷ شب غذای سنگین نخورید.

-از مکمل‌ها و منابع غیرطبیعی آنتی‌اکسیدان استفاده نکنید. به‌جای آن بهتر از میوه‌های قرمز نظیر زرشک و زغال‌اخته استفاده کنید.

-در زمان سیری غذا مصرف نکنید.

-از مصرف غذاهای سنگین و غذاهایی که رطوبت ب*دن را زیاد می‌کند پرهیز کنید.

-از خوردن شکرهای تصفیه‌شده، روغن‌های هیدروژنه، مواد غذایی فرآوری شده مانند سوسیس و کالباس خودداری کنید.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
وظایف مهم کبد در ب*دن

کبد یکی از ارگان‌های اصلی و ضروری ب*دن می‌باشد که وظایف مهمی را بر عهده دارد. این وظایف شامل:

-تولید پروتئین‌های مهم برای پلاسمای خون

-تنظیم اسیدآمینه‌های خون

– ذخیره آهن، پردازش هموگلوبین خون جهت یافتن محتوای آهن.

– تبدیل آمونیاک سمی به اوره.

– تنظیم میزان لخته شدن خون در تمام ب*دن.

– پاک‌سازی خون از مواد سمی و آسیب‌زا.

– ذخیره مواد معدنی، آهن و ویتامین A

-هضم راحت‌تر مواد غذایی

– دام انداختن سموم و تصفیه آن‌ها با تبدیل کردنشان به مواد بی‌ضرر

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
عوامل مؤثر در اختلالات کبدی

امروزه شیوه‌ی زندگی همه‌ی انسان‌ها تغییریافته است. آب‌وهوای نه‌چندان مطلوب، استرس و فشار‌های روانی، تغذیه پرکالری و پرچربی و ناسالم می‌تواند شانس ابتلا به برخی از بیماری‌ها و مشکلات نظیر اختلالات کبدی را در شما بیشتر کند. در مطلب زیر به برخی از عوامل مؤثر در اختلالات کبدی اشاره کرده‌ایم:

سطح پایین پتاسیم، مصرف داروهای وریدی، قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی صنعتی و محیط‌های سمی، چاقی و مصرف غذاهای فرآوری شده، خال‌کوبی و پیرسینگ، تری گلیسیرید بالای خون، مصرف برخی داروها مانند استامینوفن، عفونت‌های ویروسی، بیماری‌های خود ایمنی

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
علائم و نشانه‌های اختلال در کبد

درصورتی‌که کبد شما دچار مشکل شده باشد، علائم زیر را در خود مشاهده می‌کنید. این علائم نظیر نفخ و گ*از، ری فلاکس و سوزش در سر دل، تغییر رنگ پو*ست یا چشم به رنگ زرد (نشانه‌های زردی)، از دست دادن وزن، فشارخون بالا، اضطراب و افسردگی، ادرار تیره، خستگی مزمن، تعریق مفرط، ک*بودی ب*دن به‌راحتی، بی‌اشتهایی می‌باشد؛ بنابراین بهتر است که قبل از دچار شدن به اختلالات کبدی به فکر پیشگیری باشید. به این دلیل که اگر با درمان بتوانید سلامت کبدتان را برگردانید اما این کبد مانند یک کبد سالم، پرکار نخواهد بود.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
پاک‌سازی کبد با روش‌های طب سنتی و گیاهان دارویی

یکی از روش‌های طبیعی برای پاک‌سازی کبد، استفاده از داروها و دم‌نوش‌های گیاهی است. روش‌های سنتی که از قدیم تا به امروز توصیه‌شده است، دارای اثرات نتیجه‌بخشی می‌باشد. در مطلب زیر به برخی از این داروها اشاره کرده‌ایم:

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
-پاک‌سازی کبد با کنگر فرنگی یا آرتیشو: یکی از روش‌های سنتی برای دفع سموم انباشته‌شده در کبد، استفاده از کنگر فرنگی می‌باشد. عصاره گیاه کنگر فرنگی را به مدت ۴۵ روز بعد از غذا مصرف کنید تا به دفع سموم انباشته‌شده در کبد شما کمک کند. برای این منظور کافی است ۱۰ تا ۲۰ برگ از این گیاه را در نیم لیتر آب بریزید. سپس منتظر بمانید تا به مدت ۱۵ دقیقه این ترکیب بجوشد.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
– پاک‌سازی کبد با زردچوبه: یکی از سم‌زداهای قوی برای پاک‌سازی کبد شما، چای زردچوبه می‌باشد. زردچوبه با ت*ح*ریک کیسه‌ی صفرای شما، صفرا تولید کرده و با استفاده از آن سم‌زدایی را انجام می‌دهد. برای پاک‌سازی کبد خود کافی است زردچوبه تازه را به همراه زنجبیل تازه، فلفل سیاه، دارچین، شیر نارگیل و عسل استفاده کنید.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
– پاک‌سازی کبد با کاسنی: پزشکان طب سنتی برای پاک‌سازی کبد، عرق کاسنی را پیشنهاد می‌دهند. این داروی گیاهی علاوه بر پاک‌سازی کبد شما به درمان بیماری‌های کبدی نظیر کبد چرب نیز کمک بسیاری می‌کند. برای درمان کافی است ۳ لیوان عرق کاسنی را با سه لیوان عرق شاه‎تره ترکیب کرده و سه بار در روز قبل از هر وعده غذایی مصرف کنید.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
– پاک‌سازی کبد با خاکشیر: اگر به دنبال غذایی برای سلامتی کبدتان هستید، خاکشیر را به شما پیشنهاد می‌دهیم. طب سنتی معتقد است نوشیدن خاکشیر به پاک‌سازی کبد شما کمک بسیار زیادی می‌کند. برای این منظور کافی است ۲ قاشق غذاخوری خاکشیر را در ۲ لیوان آب ریخته و صبح‌ها به‌صورت ناشتا مصرف کنید.

بالا