• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

20 شعر کوتاهه کودکانه

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعرهای کودکانه

در این بخش شعرهای کودکانه از بهترین شاعران کودک ایران آورده شده است. محمود کیانوش، پروین دولت آبادی، عباس یمینی شریف، جعفر ابراهیمی، اسدالله شعبانی، شکوه قاسم نیا، ناصر کشاورز، افسانه شعبان نژاد، مهدی مرادی و... . شعر زبان شادی‌ها، غم‌ها، آرزوها، آمال و نفرت‌هاست.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر وسیله‌ی تفریح و سرگرمی و به شادی گذراندن اوقات فراغت است. زبان همدردی، هم زبانی و هم آهنگی است. همه‌ی کودکان به طور فطری شعر را دوست دارند و از آن ل*ذت می‌برند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
متن داستان و شعر خروس زری پیرهن پری احمد شاملو فرشید مثقالی

متن داستان و شعر خروس زری پیرهن پری یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبود. یک گربه بود و یک طُرقه بود و یک خروس خوشگل و چاق و چله که ته جنگل، تو یک کلبه چوبی سه تائی با هم زندگی می‌کردند. گربه پالتو پوستی داشت. طرقه هم تن خودش یک نیم تنه مخملی داشت. اما خروس تپلی، بس که پرهاش قشنگ بود و رنگ به رنگ...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
روز برف بازی

به‌به، چه برفی نیشس رو زمین. هنوزَم می‌باره، بچه‌ها پاشین. خونه خیابون مونده زیر برف. روز برف بازییه، بچه‌ها پاشین. به‌به، چه برفی، دونه به دونه چه سفید، چه خوشگل. چه مهربونه. چشمه چشمه‌سار مونده زیر برف. روز برف بازییه، بچه‌ها پاشین. به‌به، چه برفی داره می‌باره. رو زمین برامون پنبه می‌کاره. کوچه...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
فرهاد جان! به کودکی‌ات برگرد!

از روزهای گمشده بازی در کوچه «بهار» نمی‌گوید همبازی قدیمی من فرهاد در کیسه زباله چه می‌جوید؟ افتاده است در ته یک قوطی تصویر نوجوانی غمگینش در کیسه زباله کجا پیداست؟ لبخندهای ساده شیرین‌اش یک تکه کثیف مقوا را دارد به جای فرفره او در دست یک مشت نان خشک کنار اوست! آیا گرسنه است؟ گمانم هست. در...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
موسیقی بهار

ترانه‌ی موسیقی بهار، شعری است بازیافته از موسیقی طبیعت و شیفتگی شاعرانه‌ی آدمی در برابر آن. کنار خانه‌ی مادری‌ام باغی بزرگ بود، با دو سرو بلند در میانه‌اش که سر به آسمان کشیده بودند. یکی‌شان کوتاه تر از دیگری. در انگاره‌های کودکانه‌ام یکی شان زن بود، دیگری مرد. رازآلود و عاشق و هم شانه. همیشه سبز...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
رنگ ِبهار زرد شد از ترس

آن خانه باغ سبز فرو ریخت خاموش شد ترانه‌ی روشن ای آب ها! چگونه گذشتید؟ ازکوچه‌های ِکودکی من ای آب ها که زمزمه بودید در گوش ِگلّه؛ خرم و جاری لالایی زلال علف‌ها در دشت های پاک بهاری ای رودخانه از سر ِبازار هرگز لباس عید خریدی؟ آیا به نام بازی و شادی بر ترک یک دوچرخه پریدی؟ سیل آمد و شکوفه...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
هوای نو بهاری

هوای نو بهاری نم نم بارون چهچه ی قناری بر ل*ب ِایون سبزه‌ی ریشه ریشه میون ِبشقاب تُنگ ِبلور و ماهی آینه و آب شاخه‌ی پشت ِشیشه پر از جوونه خنده و دیده بوسی خونه به خونه عید شما مبارک عید شما هم همیشه شاد باشیم همیشه با هم

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر هفت تا سین

سفره‌ی هفت سین ما پر شده از هفت تا سین تو هم بیا مثل من کنار هفت سین بشین سنجد و سیر و سرکه با سمنو قشنگه سکه و سبزه و سیب ببین چه رنگارنگه یه تخم مرغ رنگی کنار تنگ کوچک ماهی پولکی پوش عید شما مبارک

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر عمو نوروز

باز عمو نوروز اومده با حاجی فیروز اومده هدیه داره خیلی قشنگ خوردنی‌های رنگارنگ سفره هفت سین داره او نقل و نبات، چلو و پلو عیدی میده به بچه‌ها خنده می‌کاره رو لبا تو این خونه، تو اون خونه هرکی ببینی، خندونه انگاری که عروسیه موقع دیده بوسیه

بالا