• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

20 شعر کوتاهه کودکانه

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر درخت زمستان

درخت زمستان چه آرام خواب است و در زیر برفی که تا زیر زانو رسیده در اندیشه آفتاب است درخت زمستان پر از خواب و رؤیاست خیالش پر از کودکانی است که با خنده آنجا بیایند درخت زمستان پر از خاطرات گذشته خیالش پر از قیل و قال و هیاهو و رؤیای برگ است و برگ است در خاطر او افسانه شعبان‌نژاد

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر آدم برفی

برف دیشب یک‌ریز تا سحر باریده بر سر هر کوچه هر گذر باریده شهر، امروز به سر کرده یک چادر ناز مثل مادر که به سر می‌کند وقت نماز پدرم از سر صبح برف پارو کرده پشت بام ما را خوب جارو کرده برف موهایش را زود می‌تکانم مثل آدم برفی شده باباجانم! مریم اسلامی

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر کودکانه آقای راننده

شعر کودکانه آقای راننده از مجموعه شعرهای آشنایی با مشاغل یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود توی یک شهر بزرگ یک آقا راننده بود در خیابان‌های شهر مینی‌ب*و*س رانی می‌کرد ماشین قشنگی داشت آبی و قرمز و زرد بچه‌ها منتظرند آقا راننده بیاد حالا وقت رفتنه همه خوشحالند و شاد بچه‌ها داد می‌زنند آقا راننده...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
ترانه‌ی عروسک قشنگ من قرمز پوشیده

عروسک قشنگ من قرمز پوشیده تو رخت‌خواب مخمل آبی خوابیده یه روز مامان رفته بازار اونُ خریده قشنگ‌تر از عروسکم هیچ‌کس ندیده عروسک من چشماتُ وا کن وقتی که شب شد اون وقت لالا کن بیا بریم توی حیاط با من بازی کن توپ بازی و شن بازی و طناب بازی کن. دریافت فایل صوتی ترانه عروسک قشنگ من ترانه‌ی توپ سفیدم

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر تولد جوجه

شعر تولد جوجه از اسدالله شعبانی ترک ترک ترک خورد یه تخم مرغ کوچک یهو به دنیا اومد یه جوجه‌‌ ی وروجک تا مرغه و خروسه تبریکی گفتند به او جوجه از آن‌ها پرسید: «کیک تولدم کو» اسدالله شعبانی از کتاب هرکی یه رنگی داره

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر خروسه کجاست؟

خروسه کجاست؟ رو پرچین چی داره؟ تاج چین چین بالش رو هی تکون می‌ده به این و اون نشون می‌ده می‌گه که خوش به حال من رنگین کمونه بال من هم قوی، هم قشنگم هیچ کس نیاد به جنگم بعد چی می‌شه ؟ می‌خونه تا خسته می‌شه وقتی می‌آد به لونه نمونده آب و دونه سروده‌ی افسانه شعبان‌نژاد شعر پاییز سروده‌ی...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
ترانه‌ی توپ سفیدم

ترانه‌ی توپ سفیدم توپ سفیدم قشنگی و نازی حالا من می‌خوام برم به بازی بازی چه خوبه با بچه‌های خوب بازی می‌کنیم با یه دونه توپ چون پرت می‌کنم توپ سفیدم را از جا می‌پره می‌ره تو هوا قل قل می‌خوره تو زمین ورزش یک و دو و سه و چهار و پنچ و شش با صدای هنگامه یاشار دریافت فایل صوتی ترانه توپ سفیدم...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر پاییز

شعر پاییز از افسانه شعبان‌نژاد پاییز که از راه رسید رفت توی باغ و گل چید پرستوها تا دیدنش پریدند ابرا یواش روی زمین چکیدند پاییز دوید و رفت کنار گل‌ها آهسته گفت: «لالایی لایی لالا» گل‌ها همه خوابیدند خواب بهارو دیدند سروده‌ی افسانه شعبان نژاد از کتاب گرپ گرپ شعر «باد و پیراهن من» سروده‌ی...

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر نهال من

شعر نهال من - اسدالله شعبانی سال گذشته نهالی داشتم بردم آن را تو باغچه کاشتم نهال من شد پر از جوونه رو شاخه هاش ساخت پرنده لونه ریشه ها در خاک شاخه ها در باد قد کشید و شد شادشادشاد تا کم کمک شد درختی زیبا سایه اش رو داد به من و بابا اسدالله شعبانی شعر قایق مورچه از اسدالله شعبانی

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شعر قایق مورچه

قایق مورچه - اسدالله شعبانی یه برگ درخت افتاده تو جو سوارش شده مورچه کوچولو مورچه کوچولو دریانورده قایقش چیه ؟ یه برگ زرده ... جوی آب براش یه اقیانوسه ماسه ها نهنگ ماهیا، کوسه اسدالله شعبانی شعر هدیه قشنگ سروده‌ی اسدالله شعبانی

بالا