• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: صبا_نصیری

ساعت تک رمان

1. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

...از دعا و مناجاتم با خدا. یه دلیلِ محکم برای زنده بودنم، خندیدنم، ادامه دادنم یه دلیل برای دوباره امیدوار شدنم... شدی یه قسمت از پسوردهایی که توی جزء به‌ جزء زندگیم لازمه. اصلا به قولِ شاعر: «شدی بال، شدی پَر، شدی جون، شدی تَن!» #پازل #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری #صاد #صبا_نوشت #دلنوشته_یه_روز_که
  2. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

...که براشون می‌بافم، دقیقا کِی تموم میشه؛ اما... یه روز که رویام رو با تو زندگی کردم، یه روز که بدون ترسِ از خواب پریدن، مژه‌هات رو، سیبِ آدمِ جذابِ دلفریبت رو لمس کردم، بهت میگم که چقدر همیشه به بغلت و صدات نیاز داشتم و چقدر دوستت دارم! #پازل #دلنوشته_پازل #صبا_نصیری #صبا_نوشت #انجمن_تک_رمان
  3. Saba.N

...بزنیم‌. از مشکلات‌مون بگیم و با هم حلش کنیم. میدونی؟ من بنده‌ی روزهایی‌ میشم که قراره که با تو زندگی بگذرونم. واسه همینه که میگم. تعریفِ من از یه روزِ خوب؛ روزیه که بی‌دغدغه و بی‌مهابا دارمت! کامل و بدون هیچ ترس و مزاحمی. #دلنوشته_پازل #پازل #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان #صبا_نوشت...
  4. Saba.N

...آبی! یه روز که ل*ب ساحل، به جای غروب و دریا، از تو کام می‌گیرم، از ل*ب‌هات، از چشم‌هات، از موهات! یه روز که من پیشتم، تو پیشمی، می‌خندم و می‌خندیم و ساحل پُر میشه از صدای خنده‌هامون! یه روز که من دستات رو تا ابد توی دست‌هام دارم و... تو قلبِ من رو! #یه_روز_که... #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری...
  5. Saba.N

...رو تشنه می‌کنه؛ اما قول میدم یه روز که نشستیم چِفتِ هم، یه روز که بدون ترس و دلهره‌ی بعد و قبلش دستات رو لای انگشت‌هام قفل کردم، بهت میگم که چقدر دوستت داشتم و چقدر نشون ندادم! اون روز، قدرِ تمومِ ندیدن‌ها و نگفتن‌های اجباری، می‌بوسمت. #صبا_نصیری #صبا_نوشت #یه_روز_که #دلنوشته #انجمن_تک_رمان
  6. Saba.N

آموزشی آموزش نویسندگی با صبا (پارت سوم) | صبا نصیری @Saba.N نویسنده‌ی انجمن تک رمان

...کار شاید طبیعی به نظر برسد، اما در حقیقت ساختگی و مصنوع است و مصنوع هم از ریشه‌ی صناعت و هنر است‌. #انجمن_تک_رمان #اموزش_نویسندگی #معرفی_کتاب #کتابخوانی #شعر_طوری #شعر_تایم #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری #مختوم_به_تو #رمان_مختوم_به_تو #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری #برای_دیگری #رمان_برای_دیگری
  7. Saba.N

دلنوشته دلنوشته پازل | اثر جدید صبا نصیری @Saba.N نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان

...آهنینِ غرورِ من، پیشِ تب و حرارت لبانِ تو کم بیاورد... آنقدر خوب که حریرِ شرمِ دخترانه‌ام را میان شعله‌ی فروزان آغوشت بسوزانم. جنگجوی همیشه پیروز میدانی و من؛ این‌بار چه مشتاقانه می‌خواهم سرزمین قلب و تنم را به حاکمیت تو واگذار کنم... #پازل #دلنوشته_پازل #صبا_نصیری #صبا_نوشت #انجمن_تک_رمان
  8. Saba.N

دلنوشته دلنوشته پازل | اثر جدید صبا نصیری @Saba.N نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان

...قربانِ نازِ تنش می‌روی! این دیوانه، روز و شب‌هایش را در خیال، با تو زندگی‌ها و عاشقی‌ها می‌کند. اما حیف که خارج از خیال؛ نمی‌تواند ببوسد و در آ*غ*و*ش بِکِشَد؛ و به گمانم؛ همین حسرت نبوسیدن و در آ*غ*و*ش نکشیدن، یک روز او را از پای خواهد انداخت. #صبا_نصیری #صبا_نوشت #پازل #دلنوشته_پازل #انجمن_تک_رمان
  9. Saba.N

#پست۵ بهشتی میان یقه و گر*دنِ توست و من بالاترینِ درجه‌ی این بهشت را، که سیبِ آدمِ توست، با جان و دل می*ب*و*سم! که بوسیدنی‌ترین جاست. #صبا_نصیری #صبا_نوشت #پازل #دلنوشته_پازل #انجمن_تک_رمان پی‌نوشت: خیلی قبل‌ترها خونده بودم که بهشت، درجه داره و بالاترین درجه، فردوس نام داره‌.
  10. Saba.N

...یَل توست... بهترین آواز، ریتم نفس نفس زدنِ حنجره و س*ی*نه‌ی توست که اتفاقاً آن هنگام که از رگ گر*دن هم به من نزدیک‌تر باشد. و آرامش؛ یقیناً تَنگِ پیراهنِ تو قایم شده. جایی که می‌خواهم برایش حکمِ حبس ابد و یک روز، جزای این حجم از دلدادگی‌ام باشد. #صبا_نصیری #صبا_نوشت #انجمن_تک_رمان #پازل...
بالا