• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: صبا_نصیری

ساعت تک رمان

1. Saba.N

دلنوشته دلنوشته پازل | اثر جدید صبا نصیری @Saba.N نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان

#پست۳ رازی در س*ی*نه دارم به عمق اقیانوس و حکایتش، صد شاهنامه... قرار منو تو، باشد آن روزی که با یک شاخه رز آبی به دیدنم می‌آیی. آن روز، راز شیرینِ فوآدم را که نه به گوش‌ها و نه به دلت؛ که به لبانت خواهم گفت! #صبا_نوشت #صبا_نصیری #پازل #دلنوشته_پازل #انجمن_تک_رمان
  2. Saba.N

دلنوشته دلنوشته پازل | اثر جدید صبا نصیری @Saba.N نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان

...باشد یا شب؛ پاییز باشد یا که بهار؛ خسته باشم یا خندان؛ پیاده باشم یا سواره؛ تنها باشم یا که در جمع؛ کافی‌ست که پلک روی هم بیاندازم و قامتِ سرو بلند تو در ذهنم نقش ببندد، آفتاب درخشانِ عشق، در ساحل قلبم طلوع و تمام روح و تنم را گرم می‌کند. #دلنوشته_پازل #پازل #صبا_نصیری #صبا_نوشت...
  3. Saba.N

...و پرنده‌ها، حتی به وقتِ شب از لانه بیرون بزنند. بلند بخوان؛ من و دست‌نویسِ عاشقانه‌ام را که مرتفع‌تر از قله‌ی احساسم به تو، بلندایی نیست! #صبا_نصیری #صبا_نوشت #دلنوشته_پازل #پازل #انجمن_تک_رمان پی‌نوشت نویسنده: بعدِ این هر پستِ این دلنوشته رو، با عکس آپ می‌کنم. امیدوارم دوست داشته...
  4. Saba.N

...است. بیشتر ببوس و البته که با لطافت و نرمی. در آغوشم بگیر که ابتدا دور پازل تکمیل شود و بعد، با انگشت‌های مردانه‌ات از موجِ فنردارِ موهایم بیا پایین... صحبت از ناز کردن و تشنه بودنِ من نیست‌ هاا؛ تنها می‌خواهم پازل قلبم را کامل کنم. #دلنوشته_پازل #پازل #صبا_نصیری #صبا_نوشت #انجمن_تک_رمان
  5. Saba.N

VIP دلنوشته‌ی حسرت کبود | اثر صبا نصیری @Saba.N دلنویس انجمن تک رمان

#پست¹ #دلنوشته_حسرت_کبود *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #دلنوشته_حسرت_کبود #صبا_نصیری #صبا_نوشت #انجمن_تک_رمان
  6. Saba.N

دورهمی ویژه برنامه دورهمی با حضور نویسنده صبا نصیری

...بکشونم. احساس، اصلی‌ترین رکن حاکم بر تمام نوشته‌هامه؛ از این جهت مخاطب به راحتی میتونه درکشون کنه و باهاشون خو بگیره. پس؛ از قلمم راضی‌ام و بهش افتخار می‌کنم؛ اما به نظرم در حال حاضر باید بیشتر به فکر خلق ایده‌های جدید و نو که کمتر بهشون پرداخته شده و یا اصلا پرداخته نشده، باشم. #صبا_نصیری
  7. Saba.N

کامل شده دلنوشته‌ی منهوک | اثر @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...آخر اینکه: جانِ بی‌جانِ صبا... آرزوی محال و دورِ صبا... زاده‌ی مرداد و آتشِ تابستان... می‌دانم مَحالی اما دیوانه‌وار می‌خواهمت! #پایان #صبا_نصیری #انجمن_تک‌_رمان #دلنوشته_منهوک پی‌نوشت: برسانید به دست آن که دوستش دارید؛ آن که قبله‌‌ی ایمانِ شما؛ قلبِ شما و اصلا همه جان شماست...
  8. Saba.N

کامل شده دلنوشته‌ی منهوک | اثر @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...گرگِ اهلِ رُم؛ تو برای عکس گرفتن به هیچ منظره‌ای احتیاج نداری. حتی به منظره‌ای چون آن کافه‌ی معروفِ پایتخت که مدتی‌ست از شهر و شلوغی‌های زندگی به آن‌جا فرار کرده‌ای! که باید بگویم وقت‌هایی که تو در کادر عکس هستی؛ منظره اصلاً به چشم نمی‌آید! #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان #منهوک #دلنوشته_منهوک
  9. Saba.N

دورهمی دورهمی ویژه با حضور نویسندگان تک رمان

...و شخصیت‌های رمان و یا داستان‌هام، پیش میرم. فقط به نوشتن ( و نه ادیت در پیش نویس اول) فکر می‌کنم و همچنان می‌نویسم و بعد؛ ویرایشِ خلاقانه و حرفه‌ای! همین. #صبا_نصیری #رمان_برای_دیگری #رمان_مختوم_به_تو 🦋 #رمان_تی_امو #رمان_تیامو #رمان_واژگون #دلنوشته_منهوک #دلنوشته_دچار...
  10. Saba.N

کامل شده رمان تیامو | Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...text. Visit the forum thread! *** #تیامو #پست115 #پست_آخر #پایان شبِ یکشنبه، ششم فروردین‌ماه1402| ساعت، حوالیِ بیست و یک و نوزده دقیقه #صبا_نصیری #صبا_نوشت #تیامو تقدیمی: به پدر عزیزم!❤ تمام موفقیت‌هام به کامِ تو و برای تو... اولین عشق؛ و بزرگترین حامی! قهرمان و مردِ من... پی‌نوشت...
بالا