• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: صبا_نصیری

ساعت تک رمان

1. Saba.N

کامل شده رمان تیامو | Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...قراره عقد کنیم، بچه‌مو حامله بشه و دنیا بیاره. بعد پولشو می‌گیره و مارو به خیر و اونو بسلامت! چشمانش چهارتا می‌شوند... دقیقا... چه گفته بود؟! پول میدهد تا کسی با او عقد کند؟ بچه‌اش را باردار بشود و بعد از به دنیا آمدنِ بچه گم بشود و برود؟! جدی؟! 🧐😁چیشد؟ #رمان_تیامو #صبا_نصیری...
  2. Saba.N

کامل شده دلنوشته ساعت عاشقی | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...شده از شدتِ های‌های گریه‌های آخرِ شب و دو گوشی که سال‌هاست صدای خنده‌های خودم را نشنیده است! چیز زیادی ندارم؛ اما همین دار و ندارِ ناچیزم هم صدقه‌ی چشمانِ تو شوند تا که بلا از تو دور باشد؛ بگو آمین! که من، آمین گفتم هربار تا تو خندان و سلامت باشی! #دلنوشته_ساعت‌عاشقی #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  3. Saba.N

...مسیرت به آن‌جایی که من هستم، بخورد! یا آن زمان‌هایی که کسی هم‌نامِ تو در تلویزون و یا از زبان دیگری خوانده شود و راستش تقریباً سیصد و شصت و چهار روز و بیست و سه ساعت و پنجاه و نُه دقیقه و پنجاه و نُه ثانیه از سال را به تو فکر می‌کنم و دلتنگت می‌شوم. #صبا_نصیری #دلنوشته_ساعت‌عاشقی #انجمن_تک_رمان
  4. Saba.N

...بشوی! و پاهای تنبلی دارم که تا رسیدنِ به تو، تا به آن سوهای شهر و تا نقطه‌ی کوه قاف، نمی‌دَوَند! یک من در میان تارهای اجزای بی‌عرضه از من، گیر افتاده است! می‌دانی؟ من حتی قلبی دارم نالایق که نمی‌تواند ثانیه‌ای از تپیدن برای تو دست بکشد! #صبا_نصیری #دلنوشته‌ی_ساعت‌عاشقی #ساعت‌عاشقی...
  5. Saba.N

...می‌ریزند. امیرسام روی دو زانو خم می‌شود و از فاصله‌ی نسبتاً ن*زد*یک*ی نگاهش می‌کند. انگاری از دیدن آوار بودن او و این‌طور عاجز بودنش، ل*ذت میبرد! و تک‌خندش زیادی ع*و*ضی‌گونه است وقتی که برای فرد پشت خط می‌گوید: - اگه بنده‌ی خدا بخواد، خیر هم میشه انشالله... #صبا_نصیری #رمان_تیامو #انجمن_تک_رمان
  6. Saba.N

...شده و از بالا نگاه به تیله‌های سرخ‌شده‌اش می‌کند. با تحکیم ل*ب می‌زند: - فقط ده دقیقه زمان داری تا توضیح بدی که سگ کی هستی و کی تورو فرستاده؟! با قامت صاف کردنی، اضافه می‌کند: - عاقل باشی، زودتر قفل زبونتو می‌شکنی؛ چون من نه صبورم و نه با اعصاب! #رمان_تیامو #صبا_نوشت #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  7. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...#پارت‌آخر #واژگون *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #پایان #صبا_نصیری #رمان_واژگون بیست و نهم خرداد ماه سال هزار و چهارصد و یک| حوالیِ صبحِ روز یکشنبه! و اما تشکری بی‌انتها به خودم مدیونم. به کسی که همیشه و تحتِ...
  8. Saba.N

هُوالحق! #پارت198 #واژگون *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #انجمن_تک_رمان #رمان_واژگون #واژگون #صبا_نصیری
  9. Saba.N

هُوالحق! #پارت197 #واژگون *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_واژگون #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری
  10. Saba.N

هُوالحق! #پارت196 #واژگون *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #صبا_نصیری #رمان_واژگون #انجمن_تک_رمان
بالا