• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: صبا_نصیری

ساعت تک رمان

1. Saba.N

کامل شده دلنوشته‌ی منهوک | اثر @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...اما... همچنان دیوانه‌وار دوستتان دارم. نشد که بشود که از قلب و ذهنم پاکتان کنم؛ بازهم این قلب برای شما و به عشق شما می‌تپد و همچنان به امید دیدنِ دوباره‌ی روی ماهِ شما، زنده‌ام و با خیال‌تان زندگی می‌کنم! همین؛ خداحافظ! #صبا_نصیری #منهوک #منهوک #دلنوشته‌_منهوک #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  2. Saba.N

کامل شده رمان تیامو | Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست۱۵ #تیامو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #تیامو #رمان_تیامو #صبا_نصیری #رمان_عاشقانه #انجمن_تک_رمان
  3. Saba.N

#پست۱۴ #تیامو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #تیامو #رمان_تیامو #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  4. Saba.N

#پست13 #تیامو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_تیامو #تیامو #صبا_نصیری #انجمن_رمان_نویسی_تک_رمان
  5. Saba.N

#پست12 *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #تیامو #رمان_تیامو #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری #رمان_عاشقانه
  6. Saba.N

#پست11 *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #تیامو #رمان_تیامو #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  7. Saba.N

#پست10 *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #تیامو #رمان_تیامو #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان #رمان_آنلاین
  8. Saba.N

#پست9 *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_تیامو #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  9. Saba.N

...داشت؟؟؟ با خنده‌ی مزخرفی جواب میدهد: -فکر کنم اون چند ساعتی که اسیرت بودم، مشخص میکنه که آدمِ عذرخواهی و معذرت نیستی! امیرسام، دست‌هایش را توی جیب شلوارش فرو می‌کند: -اون موقع فکر میکردم دشمنی! رفتارم فرق داشت. عصبی می‌خندد: -مگه الان دوستم؟ 😂🤦🏽‍♀️ #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان #رمان_تیامو
  10. Saba.N

...را توی آ*غ*و*ش بلند می‌کند. پسر بچه‌ای از جمعِ بچه‌ها با صدا کلفت کردنی چُغُلی می‌کند: -خاله، میدونی کی حنا رو هُل داد؟ با اخم نگاهش می‌کند که پسرک با نگاهی که از آن شرارت می‌بارد، ادامه میدهد: -فرزین. و سپس دستش را به سمتِ یکی از پسر بچه‌ها بلند می‌کند. #رمان_تیامو #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
بالا