• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: دلنوشته

ساعت تک رمان

1. Melina.N

کامل شده قاصدک‌ها می‌رقصند | ملینا نامور کاربر انجمن تک‌رمان

...بین آسمان و ابرها گمش می‌کند، به دست پرنده درحال کوچ می‌دهدش تا پنهانش کند. تا ببرتش بین شهرا، درخت‌ها و انبوهی از خاطرات رهایش کند. و تو دیگر نمی‌بینیش. پنهان شده! در چند ثانیه آرزویت پایان یافت. fly_me_to_the_moon-joytastic_sarah_cocagraphy1 #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور...
  2. Melina.N

کامل شده قاصدک‌ها می‌رقصند | ملینا نامور کاربر انجمن تک‌رمان

دلنوشته: قاصدک‌ها میرقصند نویسنده: ملینا نامور ژانر: اجتماعی_تراژدی ویراستار: Moon✦ کپیست: Moon✦ مقدمه: من عاشق پروازشان هستم. گاهی بی‌صدا و آرام است. حس آزادی‌شان را دوست دارم. تشبیه‌شان به قاصدک‌ها را دوست دارم‌. همان مقدار با آرامش و ستودنی بالا می‌روند! اما غم چشم‌هایشان عجیب دل را می‌زند...
  3. Saba.N

دلنوشته کارگاه چرک نویس های صبا | اثر جدید صبا نصیری @saba.N نویسنده انجمن تک رمان

هُوالحق:) دلنوشته: کارگاه چرک‌نویس‌های صبا دلنویس: صبا نصیری Saba.N ژانر: تراژدی، عاشقانه سبک: روزمرگی/ عامیانه مقدمه: رفتنای من همیشه آروم بوده و بی‌سر و صدا... انقدر آروم که انگار اصلا نیومدم که بخوام برم. اگه دیدی خیلی سر و صدا کردم؛ اگه دیدی خیلی داد و هوار راه انداختمو از عمد...
  4. Saba.N

کامل شده یه روز که.... | اثر جدید صبا نصیری، دلنویس و نویسنده‌ی انجمن تک رمان @Saba.N

بسم ربِ خالقِ نگاهِ او که قلبِ من را زِ س*ی*نه‌ی خودِ من رُبود! دلنوشته : یه روز که... ژانر : عاشقانه دلنویس: Saba.N (صبا نصیری) ویراستار: Pegah.a مقدمه: تا بوده، همین بوده‌. این‌جوری که جلوی خودم رو بگیرم و نگم که چقدر قشنگ می‌خندی! که شبِ موهات، مومنِ زاهد رو بی‌دین و کافر می‌کنه! که...
  5. Saba.N

کامل شده تا استخوان مبتلا به تو | @Saba.N کاربر انجمن تک رمان

...مخدر من تویی. باید برسی به این تن تا آروم بگیره. من... من حالم خوب نیست. هزیون میگم. توهم می‌زنم. من... من حالم خوب نیست. بیا... فقط بیا. من حالم خوب نیست. من دوستت دارم و من... من حالم خوب نیست. میشه تمومش کنی و بیای؟! #دلنوشته #صبا_نوشت #قلب‌آبی جمعه‌نوزدهم‌شهریورماه‌سال‌هزارو_چهارصد
بالا