• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: دلنوشته

ساعت تک رمان

1. علی خسروشاهی

متفرقه نامه ای از ج*ن*س دلنوشته | علی برادر خدام خسروشاهی

...جدا از هم از دنیا میریم رفیق با کسی باشی که دوسش داری منم راضیم به رضایتت رفیق قول بده بچه دار شی یکیو دوست دارم که بهم بگه دایی رفیق قدم قدم هامون بیشتر میشه حرف تو پیش من رد نمیشه رفیق خدارا صد هزار مرتبه شکر میکنم که تو رو پیش خودم دارم رفیق رفیق = خواهر ✍ علی برادر خدام خسروشاهی...
  2. Melina.N

کامل شده قاصدک‌ها می‌رقصند | ملینا نامور کاربر انجمن تک‌رمان

#پست۱۰ #قاصدک‌ها_میرقصند گاهی این دنیا بیشتر از دیوانه‌ها دیوانه است. گاهی آن‌قدر بی‌رحم می‌شود که بی‌توجه به تو، دل‌ها را خراش می‌دهد‌‌. #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  3. Melina.N

#پست۹ #قاصدک‌ها_میرقصند درد‌ها و کینه‌های زیادی در جهان وجود دارد، بعضی برای توست، مقداری برای دیگری. لبخند‌ها دو نوع هستند. لبخند مصنوعی و طبیعی، مقداری برای توست، بعضی برای دیگری و همین‌قدر قابل درک است تقسیم میان خیر و شر. #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  4. Melina.N

#پست۸ #قاصدک‌ها_میرقصند گاهی دست‌هایی که زمانی به‌هم نزدیک بودند سرد می‌شوند. کم‌کم از هم فاصله می‌گیرند و آرام‌آرام جدا می‌شوند. قلب‌ها همراهشان می‌شکنند و چشم‌ها از انتظار پر می‌شود. همزمان «غم» پدیدار می‌شود. #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  5. Melina.N

...هیچ‌وقت تصمیم این رو ندارند که گذشته رو ببینند. یا حتی آینده؛ ولی شاید مسخره بیاید. اگه مثل قاصدک‌ها رها بشوی، شاید بتوانی جور دیگری به مسائل نگاه کنی! فقط کافیست آرام باشی و رها شوی. ذهنت را باز کنی و به این فکر کنی که چرا اصلاً این‌جایی؟ #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  6. Melina.N

#پست۶ #قاصدک‌ها_میرقصند سکوت کن! می‌خواهم صدایش را بشنوم. شاید از دست برود، دلم نمی‌تواند تحمل کند! شاید دیر باشد؛ اما ثانیه‌ها را چنگ می‌زنم، برای شنیدن صدایش. پس سکوت کن! #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  7. Melina.N

#پست۵ #قاصدک‌ها_میرقصند چشمانت را ببند، تصور کن من کنارتم، آیا آن حس را داری؟ یا می‌دانی فقط خیال است چون دیگر نیستم. چون دیگر به کسی که دو بار اشتباه کند فرصتی داده نمی‌شود. این را در ذهنت فرو کن مردم خدا نیستند که هر اشتباهی کنی ببخشند.🌚🎻 #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  8. Melina.N

#پست۴ #قاصدک_ها_میرقصند دلم برای صدایت، چشم‌هایت، دستانت حتی غر‌غرهایت هم تنگ می‌شود. تعریف واضح‌تر از این برای دلتنگی؟ ✨🕊 #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  9. Melina.N

...و بتوانند بهم اعتماد کنند؛ اما خب گاهی نمی‌شود دگر حالا اگر تو دوست داری بسپر به سرنوشت یا خودت آن را تغییر بده. پیشنهاد میشه قبل از خوندن دلنوشته اهنگ زیر رو گوش کنید🩵 https://uupload.ir/view/1650647828743602094shee-140_-_audio_only_medium_xeks.m4a/ #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور...
  10. Melina.N

...را ببرد؟ انسان‌ها هم گاهی دلشان‌ می‌آید. بله! دلشان می‌آید خاطرات را بشکنند، قلب‌ها را بشکافند و غرور‌ها را خرد کنند. پیشنهاد میشه قبل از خوندن دلنوشته به اهنگ زیر گوش بدید🌱 https://uupload.ir/view/alex_sierra_-_little_do_you_know_p9f9.mp3/ #قاصدک_ها_میرقصند #دلنوشته #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
بالا