• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: ترسناک

ساعت تک رمان

1. Halcyon

داستان ترسناک داستان ترسناک کوتاه بدون نتیجه

#ترسناک وزن توپ بولینگ دقیقا با وزن سر یک انسان بالغ برابره..البته اینو وقتی اولین بار یه توپ بولینگ رو بلند کردم فهمیدم... 🪓👀ʚɞ یک روز بعد از مدت ها که توی خونه تنها موندم حقیقتا اولش اونقدرام وحشتناک نبود تا اینکه تصمیم گرفتم یک فیلم ترسناک ببینم. سی دی عجیب غریبی که روش نوشته شده بود! فیلم...
  2. Halcyon

#ترسناک پزشکی قانونی علت مرگ شوهرم رو خودکشی اعلام کرد اما این امکان نداره چون خودم کشتمش ꫂ࿔ 🧛🏼🪵 #ترسناک آخرین باری که مادرم خندید یک ماه پیش بود! دقیقا سه ساعت بعد از مرگش 🌧🖇⧎ #ترسناک دیدن روح میتونه خیلی ترسناک باشه، نه از این لحاظ که اونا میان اذیتتون می‌کنن...از این لحاظ که شاید شما هم...
  3. Halcyon

#ترسناک از این که نوزاد سه ماهه ام انگشتم رو گرفت حسابی ترسیدم. شاید بخاطر این که هنوز دو ساعتم از مرگش نگذشته 🫧🛖⧉ صدای زنگ گوشی وقتی مادرت پشت خطه ترسناکه مخصوصا وقتی تازه از مراسم تدفینش اومده باشی 🫛𖨥 #ترسناک به خونه پدرم رفتم تا یه امانتی رو ازش بگیرم . وقتی از خونه بیرون اومدم پدرم رو دیدم...
  4. Halcyon

#ترسناک دو ماه از ازدواجشون نگذشته بود که مرد در فراق همسرش سکته کرد و مرد! حق داشت دیدن همسرش در اون وضعیت کار آسونی نبود... شاید نباید سرش رو برای مرد بیچاره پست میکردم! 𖨯- همه میگن خونه مادربزرگ خیلی قشنگه شاید چون هنوز ساعت سه نصف شب زیرزمین نرفتن! ✧꒱ #ترسناک من دستشویی نمیرم یه جفت چشم از...
  5. Halcyon

#ترسناک صدای همسرم رو شنیدم: عزیزم شام حاضره. نمیای؟! درسته دو روز تمام چیزی نخورده بودم اما بازم دلم نمیخواست سر میز شام حاضر بشم. هیچکس غذایی که همسر مرده اش آماده کرده رو نمیخوره 🩶ᯓ ֶָ• #ترسناک بدترین اتفاق زندگیم فوت برادرم در سانحه حریق بود. طبق برنامه های من اون قرار نبود اون ساعت توی...
  6. Halcyon

...و من باید همه جا رو بگردم. بالاخره نباید پلیس ها شک کنند 🥀꩘ دست روی شونه همیشه آرامش بخشه.. اما تا وقتی که اون دست به یه کتف متصل باشه! 𓏲˖࣪ #ترسناک تصور اینکه یک دختر خردسال بدون پدر و مادر بزرگ شود و یتیم وار زندگی کند بسیار دردناک است.به همین خاطر بود که از روی جسد پدر و مادرِ دختر گذشتم،...
  7. Halcyon

فکت کشور تائورد

• وقایع مرموز و ترسناک جهان که تا به امروز حل نشدن #کشور_تائورد #ترسناک مردی از کشوری که وجود نداره توی سال 1954 مردی خوش لباس که به چندین زبانم مسلط بود وارد به فرودگاه توکیو میشه و وارد قسمت کنترل پاسپورت میشه توی قسمت کنترل پاسپورت مرد میگه که از کشوری به نام تائورد میاد و چیز عجیب اینه که...
  8. Halcyon

پرونده جنایی وحشتناک‌ترین آزمایش تاریخ

#وحشتناکترین_آزمایش_تاریخ #ترسناک یکی از وحشتناک ترین آزمایش ها آزمایش خواب روس هاست این آزمایش در سال‌1940 میلادی بر روی 5 اسیر جنگی انجام شد اونا اسیر ها رو تو یه اتاق با گازی که مانع از خوابیدن میشه حبس کردن چند روز اول تقریبا بدون مشکل گذشته بود اما در روز نهم یکی از اسیر ها اینقدر فریاد...
بالا