• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: غزل_معظمی

ساعت تک رمان

1. aoi sora

کامل شده سلاله جن و پری| غزل معظمی

...محبت می‌کردند، قربانی عطشم به خون شدند و این بار سنگین، روح و روانم‌ رو نابود می‌کرد! اما هیچ راهی برای مردن نبود! زندگی در کنار انسان‌ها دردناک‌ترین چیزی بود که تجربه کردم! من هیچ‌جایی در دنیای جن و انس و اِلف ندارم؛ اما جایی هست که برای ما ساخته شده! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  2. aoi sora

...می‌سوزند و تبدیل به خاکستر میشن. اما اون با خوردن خون من، خاکستر نشد؛ چون نیمی از اون هنوز یه پری بود. «آدم» با قدم‌هایی محکم، استوار و هیبتی مانند یه عفریت جلو اومد. دست‌هاش رو از هم گشود و با خنده‌ای هیستریک گفت: - مهمونی خوش‌آمد گوییه دیگه! درسته؟ #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  3. aoi sora

...که زاده نور و تاریکی بود. *** جنیان در جلوی پریان صف‌آرایی کرده بودند و نقش سپر را ایفا می‌کردند. من هم روی تخت مخصوص خودم نشسته بودم و فرماندهی ارتش رو به عهده داشتم. همگی گوش به زنگ بودیم تا ردی از آن موجودات ببینیم و بالأخره سر و کله‌شان پیدا شد! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  4. aoi sora

...دستور صلح و دوستی گرفته بودند، هیچ‌کدام از جایشان تکان نخورند تا حمله کنند یا از خودشان دفاع کنند. شیاطین هم با بی‌رحمی کامل تمامی پریان را قتل عام کردند؛ بعد از آن عفریت‌ها دستور حمله به سرزمین پریان رو دادند و دریایی از خون در سرزمین پریان جاری شد. #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  5. aoi sora

...و بیرون کشیدن اون باعث مرگ میشه. راوِنا قدرت بیش از پنجاه پری اصیل رو تصاحب کرد و بالأخره تونست به حد اون قدرتی که می‌خواست برسه؛ اما عطشی که در او ایجاد شده بود، متوقف نشد و به کارش ادامه داد، تا جایی که در یک سال دویست پری اصیل به دست او کشته شدند. #سلاله‌ی_جن_و_پری #انجمن_تک_رمان #غزل_معظمی
  6. aoi sora

...در تایید حرف پری سوم گفت: - درسته! اون همین حالا هم به‌ خاطر کاری که کرده باید بمیره، وجود اون نحسه! اصلا نمی‌دونستم داره چه اتفاقی میفته و دارن راجع به چی حرف می‌زنند! من نحسم؟ چرا، مگه چکار کردم؟ چه اتفاقی داره می‌افته؟ چرا یکی بهم نمیگه چه‌خبره؟ #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  7. aoi sora

...ای دختره کله‌شق! مگه ورود پریان درجه زیر چهار رو ممنوع نکرده بودند؟ هی شما! بیاین کمک کنین، یه پری اینجاست؛ باید برسونیمش پیش درمانگر! چشم‌هام می‌سوخت و پوستم مورمور می‌شد. صداها رو گنگ و محو می‌شنیدم، در آخر همه چیز تاریک شد و دیگه چیزی ندیدم و نشنیدم. #سلاله_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  8. aoi sora

...جاهاست احتمالاً می‌تونین از این‌جا عبور کنید. - ازت ممنونم پری شکوفه هرکمکی که خواستی روم حساب کن. برای آخرین بار به کوچولو نگاه انداختم دلم برای اون صورت گرد و نگاه معصوم تنگ می‌شد. - حتما. راستی اسمشو چی می‌خوای بذاری؟ _ نمی‌دونم شاید گذاشتم آدم. #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  9. aoi sora

...اون می‌تونست به راحتی من رو بکشه؛ اما سعی کرد مداوام کنه و گفت می‌خواد توی قوی ترین حالتم شکستم بده کشتن شیطانی که نمی‌تونه از خودش دفاع کنه اصلا جالب نیست... حال من کامل خوب شده بود ولی اون روزبه‌روز بدتر میشد چون جادوی درمانش روی خودش جواب نمی‌داد. #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  10. aoi sora

...ضعیفی نشون بدم درسته که گفت آسیبی بهم نمی‌زنه ولی اون هنوزم یه عفریته و دشمن قسم خورده پریان، نمیشه بهش اعتماد کرد! کلی سوال توی ذهنم هست که می‌خوام بپرسم ولی می‌دونم که وقتش نیست هر لحظه ممکنه پری‌های نگهبان برسن بیا هرچی سریع‌تر اونو از این‌جا ببر! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
بالا