• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: غزل_معظمی

ساعت تک رمان

1. aoi sora

کامل شده سلاله جن و پری| غزل معظمی

...اسمت چیه؟می‌تونی حرف بزنی؟! در جواب سوال‌هام هیچی نگفت و فقط با چشم‌های تیله‌ایه اسکارلتی بهم خیره شده بود محو نگاه کردنش شده بودم که ناگهان هیبتی تاریک رو جلوی خودم حس کردم نا خودآگاه لرزه به تنم افتاد کمی به عقب رفتم که مساوی شد با برخوردم به درخت. #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  2. aoi sora

...زندگی خودمو توی بزرگ‌ترین خطر می‌نداختم نمی‌دونم به چه جرمی ولی قطعاً مجازاتم کمتر از مرگ نیست. به سرعت دویدم و از آن‌جا دور شدم نمی‌دونستم کجا دارم میرم فقط می‌دوییدم. درحال دویدن بودم که ناگهان تیری از پشت بهم برخورد کرد و سی*ن*ه‌ام رو سوراخ کرد! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  3. aoi sora

...شروع راهه. هرچند من همیشه زندگی تکراری و کسالت بار و پر از بدشانسی داشتم اما زندگی تو احتمالا پر از ماجراجوییه. من باید برم سرکار نمی‌تونم تمام روز کنارت بمونم و ازت مراقبت کنم ولی قول میدم زودی برگردم وقتی برگشتم تورو از این‌جا می‌برم پس منتظرم بمون. #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  4. aoi sora

...خاطره‌ای نداشته؟ مگه از کِی بی‌هوشه؟! پس باید برم جلو تر! انرژی زیادی می‌بره اما چاره‌ای ندارم باید بفهمم اون چیه و از کجا اومده. کمی جلوتر رفتم. یه‌ چیزی اینجا عجیبه! اینا چی‌ان؟ انگار صح*نه‌هایی از جنگ پریان و اهریمن‌هاست. یعنی اون توی جنگ بوده؟ تو واقعاً کی هستی؟ #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی
  5. aoi sora

...آره ناراحت نکن خودتو تقصیر توکه نبوده به خونه برگشتم پری کوچولو هنوز خواب بود. بذار ببینم تو چه پری هستی باید روی بال‌هات نشونه داشته باشی. لباسش رو به آرومی کنار زدم و زیر چشمی نگاهی به پشتش انداختم که باعث تعجب یا شایدم ترسم شد. - این چطور ممکنه.؟! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  6. aoi sora

...انگار درونش داشت با یک اهریمن می‌جنگید همون‌طور که محو نگاه به چهره بانمکش شده بودم خوابم برد. *** ناگهان تبل‌های داوری به صدا در آمد. با صدای طبل‌ها از خواب پریدم! طبل های داوری فقط مواقعی به صدا در میاد که اتفاق بدی افتاده باشه. - یعنی چی شده؟! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  7. aoi sora

...و هر دو سرزمین ها توسط یه حصار قوی محافظت میشه تا خطری از جانب دشمن سرزمین‌هامون رو تهدید نکنه. *** کوچه‌ها رو پشت سر گذاشتم و بالاخره خودم رو به سلامت به مقصد رسوندم چند قدمی در خانه‌ام بودم که صدایی میخکوبم کرد! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی #انجمن_تک_رمان
  8. aoi sora

...انگار از حال رفته. قلبم هر لحظه تندتر و تندتر می‌کوبید. از همیشه دست‌پاچه‌تر بودم. وای حالا چه‌کار کنم اگه کسی بفهمه به یک پری نابالغ آسیب زدم حتماً مجازات میشم! باید آروم باشم الان که وقت گریه کردن نیست؛ ولی اصلاً یه پریِ نابالغ اینجا چه‌کار می‌کنه؟! #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
  9. aoi sora

...می‌توانند از آن خارج یا داخل شوند؛ اما در این بین، سرزمینی بی‌طرف است که بر سر مالکیت آن سال‌هاست که جنگ است؛ اما چه می‌شود موجوداتی که میلیون‌ها سال با یکدیگر جنگیده‌اند، متّحد شوند تا در برابر دشمنی مشترک بايستند. دشمنی که من باعث به وجودش آمدنش شدم. #سلاله‌ی_جن_و_پری #غزل_معظمی...
بالا