• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت18

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت18 انتظار این یک مورد را نداشت. و من نمی‌دانم دلیل ان همه بهت، گستاخی من است یا بی حیایی کلامم... دستش را از زیر فکم بر می‌دارد و با دزدیدن نگاهش گلویش را صاف می‌کند: - این طرز بیان مناسب نیست! تو الفاظی که به کار می‌بری دقت داشته باش! لَبم به لبخند کش می‌اید و بی حوصله به لوستر خیره...
  2. .zeynab.

کامل شده رمان کوتاه سناريوی جایگزین | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت18 #سناریوی_جایگزین #امیروالا #انجن_تک_رمان
  3. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت18 "حامی" هنوز هم شوکه‌ام! نگاه‌ام را به طبقه بالا که صدای دادهای پر از دردش می‌آید می‌کشم... . این‌که از درد در حال جان دادن است و نیاز به مسکن دارد، برایم مهم نیست! این برایم مهم است که یک زن چه‌جوری حاضر است از زیبایی‌اش بگذرد تا بهش دست زده نشود؟ مگر هنوز هم همچین دخترهایی وجود دارند؟...
  4. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت18 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_واژگون #صبا_نوشت #صبا_نصیری
  5. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

خان زاده مقتدر و با چشم های تنگ شدهروبه روم ایستاده بود، نگام کرد و بعد نگاهش رو معطوف به جاهای پاهای که توی سالن مونده بود چرخوند، چشماش دیگه قرمز نبود و اون حالت عصبی قبل رو هم نداشت با لحن اروم و سرزنشگری ل*ب باز کرد: -تو باعث همشونی میدونی!؟ سرم رو زیر انداختم بغضم رو قورت دادم. دلم نمی خواست...
بالا