• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: کارگاه_رمان_نویسی

ساعت تک رمان

1. Saba.N

آموزشی لطفاً فقط آنهایی بخوانند که قصد دارند در نویسندگی خبره شوند! | نکات+آموزش نوشتن+راهکارهایی برای بهتر نوشتن!!

#کارگاه_رمان_نویسی 🐋شش نکته برای شروع و تقویت نویسندگی 🦕۱. تعداد کلمات روزانه‌تان را مشخص کنید. سعی می‌کنم روزانه حدود ۱۵۰۰ کلمه بنویسم. این راحت و کم‌تر از آن چیزی است که نویسندگان می‌نویسند. اگر به هدفی برسم، که معمولا تا ۲۰۰۰ کلمه ادامه می‌دهم‌. 🦕۲. تنها مهارت لازم برای نویسندهٔ خوب‌بودن،...
  2. Saba.N

آموزشی لطفاً فقط آنهایی بخوانند که قصد دارند در نویسندگی خبره شوند! | نکات+آموزش نوشتن+راهکارهایی برای بهتر نوشتن!!

#کارگاه_رمان_نویسی 🦆× به نظرم دلایل اصلی خنثی‌بودن و خسته‌کننده‌بودن یک متن این‌ها هستند: عدم تحرک، انگیزه‌های کاذب، شخصیت‌های اضافی، فقدان زیرمتن و وجود شکاف در داستان. 🦆× یادمان باشد؛ استعداد ادبی کافی نیست. چیزی که برای دنیا خلق می‌کنیم و چیزی که دنیا از ما می‌خواهد، داستان است. 🦆× حدود...
  3. Saba.N

#کارگاه_رمان_نویسی 🤫🪭× ۲ توصیه مهم از جولیا کامرون برای نوشتن 🌚× توصیه اول 🪻× توصیه اولی که من برای خودم به خاطر سپرده‌ام و همواره رعایت می‌کنم، در خصوص تمرین نویسندگی است. 🌝× جولیا کامرون در کتاب حق نوشتن در این باره می‌گوید: 🪻× نوشتن چیزی است که باید بارها و بارها انجام داد، چیزی که با...
بالا