• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: گیلاس_نوشت🍒

ساعت تک رمان

1. zahra jafarian

مشاعره با الف

آن گل سرخ که همواره بهاریست منم رازم این است سپردم دل خود را به بهار🌱 #گیلاس_نوشت🍒
  2. zahra jafarian

کامل شده دلنوشته اندر احوالات جهان | زهرا جعفریان نویسنده تک رمان

من تلخی‌های‌ت را وجین کردم. روزهای خوب‌مان را سازماندهی کردم در شعرهایم. و فقط خنده‌هایت را در قفسه‌ی بیت‌ها جا دادم. مجموعه سازی برایم آسان نبود، زیاد نمی‌فهمیدم. بالاخره پس از سال‌ها توانستی یادم بدهی... یاد گرفتم؛ هرچقدر منفور شدی، باز هم تمام تو را دور نریزم کدام احمقی کل کتابخانه را به خاطر...
  3. zahra jafarian

درخت‌ها هر بار که سرد می‌شود می‌ترسند سست می‌شوند برگ‌های‌شان را می‌دهند به باد آن درختی که به شدت به روزهای گرم در راه ایمان دارد کاج است آن‌قدر امید دارد که کم‌کم همین امید گرم نگهش می‌دارد کاج سبز می‌ماند، برگ‌هایش نمی‌ریزد کاج خدا را باور کرده... #گیلاس_نوشت🍒
  4. zahra jafarian

VIP با آخر جمله نفر قبلی جمله جدید بساز

چه قشنگ... دوری از تو به صلاح مَنِ دیوانه نبود هر چه قانون بنویسی تو... خودم می شکنم! #گیلاس_نوشت🍒
  5. zahra jafarian

این بار اگر گدایی دیدی کمی شعر بریز در کاسه‌اش امروز کمبود شعف است که بیداد می‌کند... #گیلاس_نوشت🍒
  6. zahra jafarian

ما همه‌مون پری دریایی هستیم. به جای این‌که بهمون یاد داده بشه چطور از زندگی ل*ذت ببریم‌! فقط محدود شدیم. یادمون دادن فلان جا نریم. فلان کارو نکنیم. هیچ‌کس یادمون نمیده چطور هم بریم و انجام بدیم و هم آسیب نبینیم... خودمون باید یادش بگیریم از خدامون🌱 #گیلاس_نوشت🍒
  7. zahra jafarian

گِل اشتباه لفظی بود. خدا تو را از گُل آفرید. #گیلاس_نوشت🍒
  8. zahra jafarian

هرچه‌قدر مهربان باشی. حال خودت بهتر بود. هرچقدر کمتر سخت بگیری! زندگی خودت آسان‌تر خواهد بود. و هر چقدر آسان‌تر عبور کنی مانند آب زنده‌تر خواهی بود... #گیلاس_نوشت🍒
  9. zahra jafarian

همگانی چیشد که عاشقش شدی؟!

خودمم نفهمیدم، کم کم شروع شد به داد من رسیدی تو... در این پژمرده حالی ها... بیا بیرون کن از قلبم تمام این سیاهی را #گیلاس_نوشت🍒 از یه جا به بعد امید و انگیزه زندگیمو از اون گرفتم، مخصوصا از صدای خنده هاش ...
  10. zahra jafarian

اصلاً ب*دن زن! بیرون رفتگی‌ها، تو رفتگی‌ها و انحنایش باید خاص خودش باشد... همه هیکل‌ها یکسان، یک شکل زیبا نیست... زن باید بدنش خاص خودش باشد... #گیلاس_نوشت🍒
بالا