• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت11

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت11 دور میز صبحانه نشسته ایم. دیشب را، تا خود سحر مشغول فکر کردن بودم. هنوز هم گیجم، نمی‌دانم، در این عمارت درندشت، میان این ادم هایی که زمین تا اسمان با من تفاوت دارند چه می‌کردم؟ اعتصام خان، در صدر میز نشسته و صندلی تاج دار متفاوتش، گویایی برتری اش بر اهل خانه بود. عماد، رو به روی من و در...
  2. .zeynab.

کامل شده رمان کوتاه سناريوی جایگزین | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت11 #سناریوی_جایگزین #امیروالا #انجمن_تک_رمان
  3. Saba.N

حرفه‌ای رمان مختوم به تو | صبا نصیری @Saba.N نویسنده انجمن تک رمان

#پارت11 #مختوم_به_تو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #مختوم #مختوم_به_تو #رمان #صبا #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  4. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت11 "یاس" یزدان مقابلم نشسته و در سکوت کامل خیره نگاه‌ام می‌کند. من...من حالم خوب نیست. مشکلی با مردن ندارم؛ اما احساس عجیبی دارم. در تمام این سال‌ها لحظه‌ای از زندگیم ل*ذت نبردم و حالا درحالی می‌خوام بمیرم که زندگیم پوچِ پوچ گذشته. یک‌بار، حتی یک‌بار مثل هم سن و سال‌های خودم تفریح نکردم،...
  5. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت11 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
  6. .zeynab.

کامل شده رمان باوانِم بیت! |Zeynab کاربرانجمن تک رمان

پارت 11 بارها و بارها گل‌بی‌بی تذکر داده بود که فال‌گوش ایستادن کار زشتی است؛ اما صدای نیمچه فریاد عصبی پدرش او را وادار کرده بود که گوشش را به در بچسباند و با دقت تمام در حالی که به سخنانشان گوش می‌داد، دستش را به علامت سکوت به الهه نشان می‌دهد. صدای گل‌بی‌بی که انگار می‌خواست پدر را نرم کند به...
  7. Negin_SH

درحال تایپ رمان ناطور نبات|Negin_SH کاربر انجمن تک رمان

...که لورا هیچ پاسخی نداد ترسید. سپس خودش نیز به بیرون نگاه کرد. او رخسار او نیز همانند لورا شد، با لکنت گفت: - کا...کاخ؟ - کاخ بلوری! لورا حرفش را تمام کرد و دوباره به عزمت کاخ نگریست. هر لحظه که به کاخ نزدیک می‌شدند قلبش آکنده از هیجان می‌شد. #پارت11 #رمان_ناطور_نبات #نگین_شرافت #انجمن_تک_رمان
  8. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

دستم رو ناباور بین دندونام گزاشتم و گزیدم شاید می خواستم با این کار ترسم رو کنترل کنم. نفسام بریده بریده خارج می شد نگاهی به سر تا پای فرشاد خان انداختم. شلاق چرمش رو به کمربندش زده بود دوتا دکمه بالای پیراهن جیگری رنگش رو باز گذاشته بود وهر چند دقیقه یه بار دستی به گر*دن و س*ی*نه پر موش می کشید،...
بالا