Usage for hash tag: سناریوی_جایگزین

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان کوتاه سناريوی جایگزین | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

...به تصویر خودش خیره می‌شود؛ خودشیفته و از خود راضیست! - خیلی زشته که تو بخوای به من بگی چی‌کار کنم. دست در جیب جلیقه‌ی مشکی‌اش می‌برد و ورقه آچار تا شده‌ای را بیرون می‌کشد. - همه‌چیز این جاست! آهسته می‌چرخد و با یک گام بلند برگه را به طرف من می‌گیرد. #سناریوی_جایگزین #امیروالا #انجمن_تک_رمان
  2. .zeynab.

...جلوی این نگاه سلاخی شود. یکی از بادیگارد‌هایش به یزدان کمک می‌کند و می‌بینم چه‌گونه تا پای مرگ رفته بوده است! چنان نفس عمیق می‌کشد که انگار او را از غرق شدن نجات داده‌اند. سه نفری دوره‌ام می‌گیرند و با اشاره‌ی دیاکو به طرف مبل کلاسیک مشکی هدایت می‌کنند. #سناریوی_جایگزین #امیروالا...
  3. .zeynab.

...را توصیف کنم. اگر جنازه ی خودتان را غرق خون ببینید، در حالی که دارید نفس می‌کشید و زنده‌اید؛ چه حسی به شما دست می‌دهد؟! من دقیقاً همین حس را دارم. چشم تنگ می‌کنم و اخم‌هایم در هم می‌رود. قطعاً من خوابم! وگرنه این اتفاق حتی در فیلم‌های هندی هم قفل است. #سناریوی_جایگزین #امیروالا...
  4. .zeynab.

...مرد؟ مگر می‌شود؟ چه‌گونه به این راحتی آدم می‌کشند؟ دیاکو کلتش را به جیبش می‌فرستد و با لبخند خاص کجش نگاهم می‌کند: - سلام خانم کوچولو. هنوز در شوک فرو رفته‌ام. به دو فرد مسلحه کنار دَستش خیره می‌شوم و آهسته به صورت کج شده از لبخندش بر می‌گردم. #انجمن_تک_رمان #امیروالاع...
  5. .zeynab.

...یک لحظه به تیشرت لَش‌مانند سفید و شلوار کتان کرمش نگاه می‌کنم. مانند همیشه انواع اکسسوری از او اویزان است. جلوی یک تابلوی بزرگ که نقاشی بانو ایران درودی بود می‌ایستد. عمیق به تصویر خیره می شود: - منتظر این‌که اون حامی احمق برای چند مدت گم و گور بشه! #انجمن_تک‌رمان #امیروالا...
  6. .zeynab.

...داستانی که در آن، مرگ، انتقام و جنگ اعضای جدایی‌ناپذیر هستند... در هزارتوی قتلی کثیف، داستان‌ها می‌افتد و رازها بر ملا می‌شوند. هیجان و اضطراب در رگ‌های خشک شده از ترس در جریان می‌افتد و عشق در این میان طناب دار را تاب می‌دهد. (جلد دوم رمان موقعیت صفر) #سناریوی_جایگزین #زینب_گرگین #انجمن_تک_رمان
بالا