• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

چگونه،بچه ها را تشویق کنیم برای تمیز کردن اتاقشان،

• نویسنده موضوع 'mobin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 499
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

'mobin

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,670
امتیازها
138
کیف پول من
502
وظایف خانه را در ابتدا باهمدیگر انجام دهید. نظارت از روی صندلی، به اندازهی مشارکت فعال در کار تأثیر نمیکند. انتظارات معقول داشته باشید و به آنها نشان دهید چطور میشود انجامش داد. چنانچه در کارشان مهارت پیدا کردند و دیگر لازم نبود قدم به قدم تشویقشان کنید، میتوانید موسیقی و ضربآهنگ را در لیستتان وارد کنید. نیز از زمان تمیز کردن اتاق برای گفتگو هم میتوانید استفاده کنید.
برای سلامتی و امنیت، معیارهای معقول تهیه کنید. زدودن خطرهای سلامتی ناشی از زباله، ظرفهای کثیف، و رختشویخانهچیزی نیتس که بر سر آن چانهزنی کرد. لیوانهای شکسته و خروجیهای دربَسته هم میتواند امنیت و سلامتی را به خطر انداز

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : 'mobin

'mobin

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,670
امتیازها
138
کیف پول من
502
قانونهای متفاوت برای بچه های بزرگتر
از جلوی بچه هایی که پیش از رسیدن به نوجوانی یاد گرفته باشند چطور اتاق را مرتب کنند، کنار بکشید.

برای کودکان و نوجوانان معمول است که والدینشان را از خودشان دور کنند. آنها احتیاج به حریم خصوصی دارند. آنها گوشهای از دنیا را میخواهند تا بتوانند بر آن ادعای مالکیت کنند. آنها خواهان کنترل بیشتری بر محیطشان هستند. لباسهای پخش و پلا در کف اتاق، کُپه جورابهای کثیف، انبوه سیدی، و کاغذهای باطله علایم استقلال آنهاست. دراشتیاق شدیدشان به اثبات این استقلال میتوانند هر کاری که دلشان میخواهد انجام دهند و این اتفاق بزرگترهای پیرامون آنها را میرنجاند

'mobin

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,670
امتیازها
138
کیف پول من
502
معیارهای سلامتی و امنیت و قفل کردن درها را بارها به آنها تأکید کنید. وقتی نتوانند یک پیراهن تمیز پیدا کنند، چطور میتوانید مراقبشان باشید؟ شاید برای تهییج کودک به رفتن بهرختشویخانه، چیزی نداشته باشید.اسثنائاً اگر به دلایلیفکر میکنید چیز خطرناک یا غیرقانونی ممکن است در آنجاوجود داشته باشد، برای کشف این موارد آنها را از آن مکان دور کنید. در این موارد تمام شرط و قولها منتفی است. زمان بررسیِ سرزده از اتاق است

'mobin

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,670
امتیازها
138
کیف پول من
502
در غیر اینصورت به آنها اعتماد داشته باشید. اگر به آنها خوب آموزش داده باشید، درسها در اندک زمانی در وجودشان نهادینه میشود. بسیاری والدین حیرتزده شده اند از اینکه می بینند نوجوانان شلخته ی آنها به محض اینکه به سمت اتاق شخصیِ خودشان راه میافتند، به خانه دارهایی دقیق و وسواسی بدل می شوند.

بالا