• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

طالع بینی با حرف اول اسم

• نویسنده موضوع ~**majhol**~
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 20
  • بازدیدها 821
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

hal mony

مدیر بازنشسته + مجله نویس
مقامدار بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-02
لایک‌ها
10,636
امتیازها
263
کیف پول من
24,112
ز:

افرادی که ابتدای اسم آنها با ز آغاز می شود بسیار مقرراتی هستند. در زندگی شکست می خورند و حیران و سرگردان می شوند اما سریع به زندگی باز می گردند. این افراد خوشرو و زیبا هستند و اخلاق و رفتار خوبی دارند.آنها بسیار دچار سردرد و زانو درد می شوند.
خدایی راس میگه
من از7 روز هفته من8 روزش رو سردردم

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : hal mony

Saba.N

مدیر بازنشسته
نویسنده حرفه‌ای
مدرس انجمن
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-31
لایک‌ها
24,970
امتیازها
138
کیف پول من
82,599
ش:

این افراد زبان تند و تلخی دارند و به همین خاطر ضرر می بینند. اگر مراقب زبان خود باشند از بلاها دور می شوند . این افراد با این حال مهربان هستند و با دیگران خیلی راحت جور می شوند.

ص :

افرادی که ابتدای نامشان حرف ص است ،شجاع ، خوش اخلاق و مهربان هستند . آنها خصوصیات اخلاقی دیگری مانند دهن بینی و زودباوری نیز دارند . این افراد همیشه در فکر پیشرفت هستند.

ض :

افرادی که ابتدای نامشان حرف ض است ، زیرک ودانا وخوش اخلاق و کینه توز است ، درون گراست و هرگز نگرانی خود را در ظاهر بروز نمیدهد و دارای پیشانی پهن است و ابروی کمان ابرو دارد. زرنگ و دقیق است و هیچ وقت از یاد خدا غافل نمی شود.

ص
درست بود

L A D Y

مدیر بازنشسته
مقامدار بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
22,050
امتیازها
138
کیف پول من
6,900
س:

این افراد مغرور ومتکبرند و توانایی انجام هر کاری که بخواهند را دارند. آنها آتشی مزاج هستند و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرند. استعداد و ذوق و سلیقه زیادی دارند و برای همراهی در خرید بسیار فرد مناسبی هستند زیرا در انتخاب اجناس بهترینند.

alik

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-24
لایک‌ها
83
امتیازها
18
کیف پول من
50
ع:

افرادی که ابتدای اسم آنها با ع آغاز می شود ، اخلاق خوبی دارند و نظم و ترتیب در زندگی آنها حرف اول را می زند . این افراد اهل بخشش هستند و در دوستی پایدار و متعصب می باشند . آنان قدر پول خود را نمی دانند و آن را خرج می کنند و در زندگی سختی زیاد می کشند.
👍👍

nnn

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-28
لایک‌ها
111
امتیازها
18
کیف پول من
100
الف :

افرادی که ابتدای اسم آنها با الف آغاز می شود ، دارای اخلاق و رفتار خوبی هستند و بسیار خونگرم مند تا حدی که با دیگران سریع صمیمی می شوند. این افراد ملاحظه گرند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو به سر می برند و هر آنچه می خواهند به دست می آورند. آنها بهتر است پیراهن سیاه نپوشند زیرا خوش یمن نیست و موجب می شود محنت بسیار بکشند. مریضی آنها همواره در باد قولنج گ*ردن وپهلو می باشد.

ب :

افرادی که ابتدای اسم آنها با ب آغاز می شود ، مغرور ، زیبا و مهربان هستند و دوستی پایداری دارند . اکثر آنها مال و مکنت اندکی دارند و به مادیات اهمیت نمی دهند.
الف

mobina.h.f

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-23
لایک‌ها
894
امتیازها
63
کیف پول من