• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

رنگ شناسی و کار با رنگ ها در طراحی گرافیک

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 482
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
رنگ بندی مستطیلی

انتخاب بهترین رنگ و پیام های مربوط به هر رنگ

هر رنگ بیانگر یک پیام است پس بهتر است رنگ ها را بر اساس موضوع و کاری که می خواهید درباره آن طرح بزنید، انتخاب کنید.

رنگ قرمز

رنگ قرمز بیانگر هیجان، اشتیاق و انرژی می باشد و باعث شدت ضربان قلب و تنفس می شود و رنگی است که قابلیت رویت بالایی دارد. البته جالب است بدانید که این رنگ در آئین ها و کشور های مختلف کاملا متفاوت است به عنوان مثال رنگ قرمز در آیین یهود نشانه پلیدی می باشد. در کشور چین نشانه جشن ها و مراسمات شاد و پیام آور خوشبختی است و در کشور ما بیانگر شهادت و خون شهیدان است. این رنگ برای نمایشگاه های اتوموبیل، پیتزا فروشی ها و رستوران ها بسیار مناسب می باشد ولی برای بیمارستان ها و مراکز درمان ی چون تداعی کننده رنگ خون می باشد، اصلا رنگ مناسبی نیست.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
رنگ آبی

این رنگ نشانه اعتماد، صلح، آرامش و پاکی است و فرد با دیدن این رنگ احساس آرامش می کند دقیقا بر عکس رنگ قرمز که رنگی هیجانی بود. این رنگ بهترین گزینه برای تزئین اتاق خواب به ویژه اتاق های کودکان است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
رنگ سبز

این رنگ نماد طبیعت، سر سبزی و تازگی است و مانند رنگ آبی رنگی است آرامش دهنده. از این مناسب ترین رنگ در تهیه مواد خوراکی و بسته بندی های مواد غذایی است چون همانطور که گفتم بیانگر تازگی و شادابی می باشد. البته این رنگ در کشور های مسلمان به ویژه کشور خود ما برای مراسمات مذهبی، مساجد و حسینیه ها به کار برده می شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
رنگ زرد

این رنگ بیان کننده ی شور، اشتیاق و شادی می باشد. دقت داشته باشید که این رنگ بر خلاف رنگ آبی اصلا برای اتاق خواب مناسب نیست و باعث اذیت شدن چشم می شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,850
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
رنگ مشکی

نشان دهنده ی یاس و نا امیدیسیت و بیشتر برای مراسمات عزاداری و غم بکار برده می شود البته این رنگ در کشور های غربی نشان دهنده ی قدرت و مرموز بودن است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا