• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

متفرقه 50نکته برای تشکیلاتی بهتر

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 45
  • بازدیدها 711
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
کار تشکیلاتی و تشکیلات :
کار تشکیلاتی مثل کاشت درخت است نه گندم کاری، یعنی در کار تشکیلاتی اصالت با نیروهاست و نمی شود مثل درختکاری کار را پیش برد و نیروسازی کرد. به همین خاطر اولویت تشکل ها «تربیت نیرو» است. آنچه اهمیت دارد این است که در کار تشکیلاتی به خاطر انگیزه های اعضا، احتمال دست یابی به اهداف، نسبت به کار فردی، بیشتر است. حتی با کمترین امکانات می شود، بخش زیادی از اهداف تشکیلات را محقق کرد...

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
هرچند در سپهر سیاسی ایران، کار تشکیلاتی و حزبی حرفه ای به معنای واقعی آن جای خود را پیدا نکرده، اما نسل جوان ایران نشان داده که گرایش بیشتری به سمت کار تشکیلاتی واقعی دارد.
بدیهی است که گروه های سیاسی و اجتماعی با توجه به افراد شکل دهنده، موقعیت و اهدافشان متفاوتند و مشخصا به این نکات به عنوان اصول لایتغیر و قطعی نمی توان برای همه گروه ها نگاه کرد. این نکات را می توان گزیده و خلاصه شدهٔ تجربه فعالیت نگارنده در گروه های مختلف دانست.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
منظور از تشکیلات در اینجا می تواند انجمن اسلامی یک دانشگاه باشد، می تواند یک گروه غیر رسمی سیاسی باشد، می تواند یک حزب بزرگ باشد، می تواند یک کمیته ذیل یک حزب باشد و یا هر گروهی که بنا دارد طی سازوکار تیمی مدرن برنامه های خود را به اجرا بگذارد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۱- مسوولیت پذیری داشته باشید. اگر سرتان رفت قولتان نرود. اگر در داشتن توان انجام کاری یا وظیفه ای شک دارید، مسوولیت آن کار را قبول نکنید. اما اگر مسوولیتی قبول کردید به نحو احسن آن را انجام دهید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۲- عدم تناقض در حرف و عمل. برای خودتان در تشکیلات اعتبار کلامی به دست بیاورید. آنچه در تئوری بیان می کنید با آنچه در عمل انجام می دهید تناقض نداشته باشد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۳- از برنامه های مصوب و ابلاغی پیروی کنید. برای پیشبرد برنامه های تشکیلات مجدانه تلاش کنید. حتی اگر کاری خارج از مسوولی اما در توانتان بود انجام دهید. یادتان باشد که پیشرفت تشکیلات و پیشرفت شما به هم گره خورده است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۴- از دروغ گویی به شدت حذر کنید. در بازی سیاسی، بلوف زدن از ابزار های مجاز به حساب می آید اما این ابزار برای خارج از تشکیلات است. در روابط درون تشکیلاتی از دروغگویی به شدت حذر کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۵- از خود محوری پرهیز کنید. حس برتری جویی چیز بدی نیست اما باید در مسیر صحیح بیافتد. حس برتری جویی را در رقابت های مثبت و سالم تشکیلاتی برای بهتر انجام دادن وظایف تشکیلاتی خود به کار گیرید. خود رای و خودپرست نباشید

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۶- دو دسته از اعضا احترامشان واجب است. اعضای باسابقه و اعضای پر مسوولیت. احترام این دو دسته از افراد را درون تشکیلات بصورت ویژه نگاه دارید. در هر صورت رعایت ادب تشکیلاتی و دقت در نحوهٔ رفتار با دیگر اعضای تشکیلات را مدنظر داشته باشید

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۷- در مورد مسائل گوناگون جاری خودتان به دنبال اخبار و اطلاعات جدید باشید. منتظر نباشید که اطلاعات فقط از طریق تشکیلات به شما برسد. خودتان را به لحاظ اطلاعاتی و خبری به روز نگه دارید.

بالا