• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مد و استایل آرایش عروس در منزل؛ چطور آرایش عروسی‌مان را خودمان انجام دهیم؟

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 44
  • بازدیدها 632
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اکنون با برس، پودر برنزه‌ای را که ۱ یا ۲ پرده تیره‌تر از کرم‌پودرتان است، روی دو طرف صورت به شکل عدد ۳ بمالید. از بالای صورت و از رستنگاه مو شروع کنید، سپس از کناره‌ها به سمت پایین صورت و زیر استخوان‌ گونه بروید، دوباره به کناره‌ برگردید و سپس به پایین آرواره بروید.

همیشه پنکیک دم‌دست‌تان باشد. شاید لازم باشد پیش از عکس‌گرفتن، برخی قسمت‌ها را روتوش کنید

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۸. رژگونه بزنید
رژگونه کرمی را پیش از بلاش پودری، و رژگونه پودری را پس از آن استفاده کنید. درهرحال، در مصرف رژگونه ملایمت پیشه کنید. همیشه می‌توانید به کم اضافه کنید. از سیبِ گونه‌ها شروع کنید و به بالا و سمت موها بروید. رژگونه را روی بینی نزنید. در پایان، استخوان گونه‌ها را به‌شکل تیک رژگونه بزنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
برای عروس سفید با ته‌رنگ سرد، صورتی ملایم یا صورتی نوزادی با رگه‌هایی از بژ یا موکا جلوه‌ای زیبا خلق می‌کند.
برای عروس سفید با ته‌رنگ گرم، هلویی لایت یا طلایی با کمی صورتی انتخاب مناسبی است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر پوستی سبزه با ته‌رنگ سرد دارید، صورتی قره‌قاط، تمشکی ملایم یا گل‌محمدی انتخاب خوبی است.
اگر پوستی سبزه با ته‌رنگ گرم دارید، مرجانی لایت با رگه‌هایی از گل‌بهی انتخاب مناسبی است.
برای پو*ست‌ تیره با ته‌رنگ سرد، سایه هایی به رنگ هلو، انگور قرمز و تمشک بر گونه‌ها ایجاد کنید.
برای پو*ست‌ تیره با ته‌رنگ گرم، رژگونه پررنگ به رنگ قهوه‌ای یا مرجانی تیره با کمی سایه برنزی مناسب است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۹. با سایه و خط چشم به چشمان‌تان جلا بدهید
آرایش چشم خیلی تیره برای عروس مناسب نیست. در میکاپ چشم عروس بهتر است خط چشم سیاه نباشد و سایه چشم هماهنگ با رنگ چشمان‌ و کمی روشن‌تر از آن باشد. از هایلایتر برای بزرگ نشان‌دادن چشم‌ها استفاده کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
برای خیلی‌ها آموزش آرایش چشم عروس کار دشواری است؛ اما نگران نباشید. قهوه‌ای، خاکستری و سبز را برای خط چشم امتحان کنید. برای اینکه چشم‌ها بیشتر جلوه کنند، هم بالا و هم پایین چشم را خط چشم بکشید. سایه چشم کرمی ماندگاری بیشتری دارد و برای روی پلک مناسب‌تر است؛ اما سایه پودری بیشتر مناسب قسمت بالایی پلک است. از هایلایتر پودری در گوشه داخلی چشم‌ها و زیر ابروها استفاده کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
برای چشمان سبز، سایه‌های برنزی مناسب است. سایه به‌ رنگ موکا به چشم‌های فندقی می‌آید. برای چشم‌های آبی، سایه آبی ملوانی یا قهوه‌ای تیره را انتخاب کنید. برای چشم‌های قهوه‌ای، سایه بنفش یا خاکستری گزینه مناسبی است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۱۰. ریمل بزنید و ابروهای‌تان را مرتب کنید
در روز عروسی به‌احتمال زیاد اشک‌تان سرازیر می‌شود؛ پس، از ریمل ضدآب استفاده کنید.

اگر پیش از این، از مژه مصنوعی استفاده نکرده‌اید، بهتر است در روز عروسی هم این کار را نکنید. به‌جای آن از فرمژه خوب، ریمل حجم‌دهنده و بلندکننده استفاده کنید. فرمژه را پیش از ریمل استفاده کنید. ریمل را از ریشه مژه به بیرون و از سویی به سوی دیگر بزنید. مشکی رنگ مناسبی است و به همه می‌آید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر سابقه استفاده از مژه مصنوعی را دارید، بهتر است در روز عروسی از آن غافل نشوید. حفظ سادگی و ظاهری طبیعی، برای تمامی قسمت‌های صورت به‌جز مژه‌ها توصیه می‌شود.

با سایه ابرو، قاب ابروهای‌تان را مشخص کنید. سایه ابرو باید کمی تیره‌تر از رنگ طبیعی ابروها باشد. ابروها را به سمت بیرون برس بزنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۱۱. ل*ب‌ها را آرایش کنید، طوری که ماندگار باشد
نکاتی برای آرایش ل*ب ها در آرایش عروس در منزل

همان‌طور که پو*ست صورت را پیش از آرایش مرطوب می‌کنید، ل*ب‌ها هم پیش از هر کاری باید مرطوب شوند. درغیراین‌صورت پس از پایان کار روی ل*ب‌ها خط‌های فراوانی باقی می‌ماند. از آب‌رسان ل*ب استفاده کنید و ۲ یا ۳ دقیقه صبر کنید تا جذب شود. رنگ رژ ل*ب باید با رژگونه همخوانی داشته باشد. هرچند بسیاری از انواع جدید لیپ‌استیک‌‌ها ماندگاری زیادی دارند، بهتر است در روز عروسی از لیپ‌اِستین استفاده کنید. [تفاوت لیپ‌استیک یا همان رژ ل*ب با لیپ‌استین این است که لیپ‌استیک جامد است و لیپ‌استین مایع. به‌طور کلی، لیپ‌استین ماندگاری بیشتری از لیپ‌استیک دارد.]

بالا