• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مد و استایل آرایش عروس در منزل؛ چطور آرایش عروسی‌مان را خودمان انجام دهیم؟

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 44
  • بازدیدها 632
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
روز عروسی برای خانم‌ها روزی ویژه است. برای مراسم عروسی دلخواه، باید کارهای زیادی انجام شود. یکی از این کارها انتخاب آرایش مناسب عروس است. خیلی‌ها آرایشگاه و سالن آرایش عروس را برای این کار ترجیح می‌دهند؛ اما بعضی‌ها هم ترجیح می‌دهند آستین‌ها را بالا بزنند و آرایش عروس را خودشان به‌ عهده بگیرند. آرایش عروس در منزل باعث صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های عروسی می‌شود. اما برای اینکه آرایشی بی‌نقص داشته باشید باید بدانید چه می‌کنید. با ما همراه باشید تا شما را در مسیر رسیدن به چهره‌ای درخشان در به‌یادماندنی‌ترین روز زندگی‌تان، راهنمایی کنیم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
آماده‌سازی پو*ست پیش از عروسی
پرفروش‌ترین کفش‌های ورزشی مردانه
مراقبت از پو*ست، عروسی و غیرعروسی ندارد. حتی اگر خبری از عروسی نیست، رسیدگی به پو*ست‌تان را از همین امروز شروع کنید. قرار نیست کار شاقی کنید. ماهی یک بار پو*ست صورت‌‌تان را به روش‌های مختلف، از ماساژ گرفته تا گذاشتن ماسک، تقویت کنید. این کار باعث می‌شود پو*ست‌تان باقوام‌تر و درخشان‌تر می‌شود؛ همچنین باعث می‌شود میکاپ بهتر روی پو*ست‌تان بنشیند. هر صبح و شب صورت‌تان را بشویید تا باکتری‌ها و مواد آرایشی کاملا پاک شوند. هفته‌ای ۱ یا ۲ بار برای جداسازی سلول‌های مرده، پو*ست را لایه‌برداری کنید. استفاده از مرطوب‌کننده و نوشیدن آب را فراموش نکنید. پو*ست خیلی خشک و پرلک را در هیچ سالن زیبایی ای نمی‌توانید دقیقا همان‌طور که می‌خواهید، جلوه دهید. این نکات را به یاد بسپارید:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر ۱ یا ۲ روز پیش از عروسی صورت‌تان جوش زد، با آن ور نروید. پوشاندن جوش ساده‌تر از پوشاندن جای زخم آن است.
برای اجتناب از جوش یا قرمزی احتمالی، ۱ هفته پیش از عروسی صورت‌ و ابروها را اصلاح کنید. اگر پیش از این صورت‌تان را بند نینداخته‌اید یا وکس نکرده‌اید، در روزهای نزدیک به عروسی این کارها را انجام ندهید؛ چون ممکن است با جوش‌های فراوان روبه‌رو شوید.
شاید بد نباشد به سفیدکردن دندان‌ها فکر کنید. این کار را می‌توانید به روش‌های مختلف انجام دهید: از مراجعه به دندان‌پزشک گرفته تا استفاده از داروی‌های بدون نسخه. برای این کار باید ۳ تا ۴ ماه پیش از عروسی اقدام کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
رنگ موی مناسب عروس
رنگ موی مناسب برای آرایش عروس در منزل

اگر زمان زیادی تا عروسی باقی نمانده است، رنگ‌های جدید را امتحان نکنید. در روز عروسی شما باید خودِ همیشگی‌تان باشید. پس اگر تابه‌حال موهای‌تان را رنگ نکرده‌اید، این رویه را تا پس از عروسی ادامه دهید. به‌جای رنگ‌کردن مو می‌توانید از درخشان‌کننده استفاده کنید که جلوه رنگ موی خودتان را بیشتر می‌کند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر چند ماهی به روز عروسی مانده است، درباره رنگ دلخواه‌تان فکر کنید و تصمیم بگیرید. از چند ماه قبل، رنگ‌کردن موها را شروع کنید تا به رنگ و جلوه دلخواه‌تان برسید. شاید لازم باشد یک هفته پیش از عروسی، کمی به موهای‌تان برسید تا بهترین جلوه خلق شود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
بنا بر نظر آرایشگران حرفه‌ای، برای رسیدن به رنگ قطعی، ۲ هفته پیش از عروسی زود است و کمتر از ۱ هفته به عروسی هم خیلی دیر است! هدفْ نشستن رنگ به موها و چهر‌ه‌تان و حفظ تازگی و درخشندگی آن است. در هر سنی، چه عروس سبزه باشد چه سفید، یک هفته پیش از عروسی، بهترین زمان برای تجدید و گذاشتن رنگ موی عروس است

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
آرایش عروس
اصل کار آرایش عروس در منزل از اینجا شروع می‌شود. از بهترین مواد و بهترین کرم گریم عروس هم که استفاده کنید، اگر کارتان را بلد نباشید، نتیجه دلخواه را نمی‌گیرید. نخست باید تصمیم بگیرید چه مدل آرایشی می‌خواهید. در روز عروسی شما باید بهترین خودتان باشید؛ قرار نیست به آدم دیگری تبدیل شوید. سبک ایرانی انتخاب می‌کنید یا اروپایی، سبک‌های جدید ۲۰۱۹، کلاسیک یا سبک‌های دیگر، بهتر است آرایش عروس ساده و ملایم باشد.

اکنون مراحل گریم عروس را در پیش بگیرید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۱. پو*ست‌تان را آماده کنید
در روز عروسی پس از شستن صورت، از مرطوب‌کننده‌ای ملایم استفاده کنید. بهتر است برنامه روزانه‌تان را تغییر ندهید اما از لایه‌برداری سنگین خودداری کنید. اگر روی صورت‌تان جوش دارید، مقداری قطره وایزین به آن بزنید و دیگر کاری به آن نداشته باشید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
۲. رنگ و تن آرایش‌تان را بر اساس رنگ پو*ست‌تان انتخاب کنید
از نظر پزشکی، ۶ نوع پو*ست وجود دارد اما شرکت‌های آرایشی مختلف انواع پو*ست را به روش خودشان توصیف می‌کنند؛ مثلا رنگی را که یک شرکت «بژ طبیعی» می‌نامد، شرکتی دیگر نام «عاجی» را به آن می‌دهد. بنابراین بهتر است، بدون درنظرگرفتن نام‌ها، بر اساس رنگ پو*ست‌تان، رنگ مواد آرایشی‌تان را انتخاب کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
از این ترفند برای تشخیص اینکه ته‌رنگ پو*ست‌تان گرم است یا سرد، استفاده کنید. تکه‌ای نقره و تکه‌ای طلا را روی پشت دست‌تان بگذارید. آیا به‌نظر می‌رسد که یکی از آنها در پس‌زمینه محو می‌شود؟ اگر نقره حالت محوشدگی پیدا کند، ته‌رنگ پو*ست شما سرد است. اگر طلا حالت محوشدگی دارد، ته‌رنگ پو*ست شما گرم است.

بالا