• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

دفتر کار دفترکار | خبرنگار Celicia

ساعت تک رمان

Celica

مدیر تالار مطبوعات + دستیار مدیر رمان
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای

تک رمان، آچار فرانسه
مشاوران تحصیلی به تازگی به گروه‌های کاربری انجمن تک رمان پیوسته‌اند تا با ارائه خدمات برنامه‌ریزی رایگان، به کاربران در مسیر تحصیلی کمک کنند. این اقدام نوآورانه به کاربران این امکان را می‌دهد که با مشاوران در ارتباط باشند و برنامه رایگان مخصوص هر روز، را دریافت کرده و همچنین از امکانات دیگر نیز بهره‌مند شوند.(برای دریافت اطلاعات بیشتر به تاپیک برنامه‌ریزی رایگان، مراجعه کنید.)
این مشاوران با اشتیاق گفتند: "هدف ما این است که دانش‌آموزان بتوانند با برنامه‌ریزی صحیح، به اهداف تحصیلی خود دست یابند. این‌جا، تک‌رمان است و ما آماده خدمت رسانی رایگان هستیم. آرزوی ما، پیشرفت شماست و موفقیت شما، موفقیت ماست!"
حالا دیگر کاربران می‌توانند به راحتی از نصایح و برنامه‌های تحصیلی مشاوران بهره‌مند شوند و به این ترتیب، مسیر تحصیلی خود را با آرامش بیشتری طی کنند. این همکاری نویدبخش، آینده‌ای روشن‌تر برای کاربران انجمن است!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای
خداحافظی با مادر انجمن (F A L C O N)
دو هفته پیش، در یک خبر غافلگیرکننده، معاون انجمن استعفای خود را اعلام کرد و گفت: "دیگر نمی‌توانم به عنوان معاون بمانم، زیرا به نظر می‌رسد اینترنت به من بیشتر از آنچه که من به آن نیاز دارم، وابسته است!"
این مقام مسئول در توضیحات خود افزود: "هر بار که برای بررسی اوضاع به انجمن سر می‌زدم، حس می‌کردم که در حال تماشای یک سریال کمدی بدون پایان هستم. واقعاً دیگر نمی‌توانم با این حجم از میم‌های خنده‌دار و کاربران سم کنار بیایم!"
گفته می‌شود که او تصمیم به کناره‌گیری گرفته تا به عنوان یک فرد عادی به تماشای ویدیوهای بی‌نهایت بپردازد و به جای معاونت انجمن، به مدیریت زمان خود بپردازد. به هر حال، به نظر می‌رسد که او به دنبال یک زندگی کم‌تنش‌تر و بدون استرس ناشی از نظارت بر بحث‌های د*اغ اینترنتی است!

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای
انجمن تک‌رمان به تازگی تاپیک‌های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده است که شامل "مطالعه گروهی" و "پرسش و پاسخ" می‌شود. این ابتکار جدید به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که به صورت گروهی با هم درس بخوانند و به راحتی اشکالات خود را برطرف کنند.
در تاپیک مطالعه گروهی، کاربران می‌توانند با هم به بحث و تبادل نظر بپردازند و با کمک یکدیگر به درک بهتری از مطالب درسی دست یابند. همچنین، تاپیک پرسش و پاسخ به دانش‌آموزان این فرصت را می‌دهد که سوالات خود را مطرح کنند و از تجربیات و دانش دیگران بهره‌مند شوند.
مدیر انجمن گفت: "ما امیدواریم این تاپیک‌ها به دانش‌آموزان کمک کنند تا در یادگیری خود پیشرفت کنند و از تنهایی در مطالعه رهایی یابند!"(برای دریافت اطلاعات بیشتر به تاپیک مطالعه گروهی و تاپیک پرسش و پاسخ، مراجعه کنید.)

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای
استقبال غیرمنتظره
AhoorA
استقبال کاربران از رنگ سبز کاربری جدید "محافظ انجمن" در انجمن بسیار چشمگیر بوده است. این تغییر ظاهری نه تنها جذابیت بصری جدیدی به انجمن بخشیده، بلکه حس امنیت و اعتماد را نیز به کاربران منتقل کرده است.
بسیاری از کاربران با ابراز رضایت از این تغییر، آن را نمادی از حمایت و محافظت در محیط انجمن دانسته‌اند.
این رنک جدید، خاطرات کودکی‌مان را زنده کرد، زمانی‌که با هم شعر "آقا پلیس" را می‌خواندیم!
حال دیگر نگران نباشید زیرا شب‌ها که ما خفته‌ایم، محافظ انجمن بیدار است!

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای
انجمن یکنواخت
LIAM.h
در یک روز آفتابی و دل‌انگیز، اعضای انجمن تصمیم گرفتند که پروفایل‌هایشان را با هم ست کنند. هماهنگی ها توسط LIAM.h صورت گرفت و اعضا را اغفال کرد تا پروفایل‌هایشان را با هم ست کنند.
پس از چند ساعت تلاش، نهایتاً پروفایل‌ها به شکل عجیبی مشابه یکدیگر درآمدند. یکی از اعضا در گروه چت نوشت: "حالا ما مثل یک گروه موسیقی به نظر می‌رسیم، فقط بدون ساز!"
اما ماجرا به همین جا ختم نشد. به محض این‌که یکی از اعضا عکس پروفایلش را عوض کرد، بقیه به طور ناگهانی دچار بحران هویت شدند و شروع به نوشتن پیام‌های تهدیدآمیز کردند: "اگر زود پروفایل‌ت رو عوض نکنی، دوتا پروفایل دیگه هم عوض می‌کنیم!"
نتیجه؟ یک کمدی از پروفایل‌های عجیب و غریب که هر کسی را به خنده می‌اندازد!

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای
با کمال تاسف، امروز خبر ناگواری برای تمامی اعضای انجمن داریم. پس از سال‌ها فعالیت، تبادل نظر و دوستی‌های عمیق، تصمیم گرفته شد تا این فضای گرم و صمیمی به فروش گذاشته شود. این انجمن که روزگاری مملو از گفتگوهای گرم و تبادل تجربیات بود، اکنون به تدریج به یک خانه ارواح تبدیل شده است.

اعضای عزیز، اینجا جایی بود که خنده‌ها، اشک‌ها و داستان‌های زندگی‌تان را با یکدیگر به اشتراک می‌گذاشتید. اما حالا، با این خبر، احساس می‌کنیم که بخشی از وجودمان را از دست داده‌ایم. هر پیامی که نوشته شده و هر دوستی که شکل گرفته، به یادگار خواهد ماند، اما سکوتی که اکنون در این فضا حاکم است، دل هر یک از ما را می‌شکند.

این اطلاعیه نه تنها نشان‌دهنده یک تغییر بزرگ است، بلکه یادآور لحظات زیبایی است که در کنار هم داشتیم. با قلبی آکنده از غم، امیدواریم که هر یک از شما این احساس را درک کنید و خاطرات شیرین خود را از این انجمن فراموش نکنید. بی‌تردید، هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین این لحظات ارزشمند شود.

Zahra jafarian
شما مدیر لایقی بودید و اینکه تا این‌جا همه ما رو تحمل کردید، خیلیه. حق دارید که خسته بشید، پس لایق یه خسته نباشید بزرگ، به وسعت قلب تمام این کاربرا که اینجا خاطره ساختن، هستید.
اما کاش کمی بیشتر ما رو تحمل می‌کردید.

آخرین ویرایش:

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای

Richette
Lunika✧
بارش پول بر سر مدیر ارشد
مدیر ارشد Richette به‌طور غیرمنتظره و سریعی به عنوان پولدارترین کاربر انجمن مجازی شناخته شده است و توانسته است از مدیر ارشد Lunika، که پیش از این در صدر جدول بود، پیشی بگیرد. این موفقیت ناگهانی او توجهات زیادی را به خود جلب کرده است و سوالات زیادی درباره راز این پیشرفت مطرح شده است.
برخی شایعات حاکی از آن است که او با استفاده از استراتژی‌های غیرمعمول و هوش تجاری بالا توانسته است به سرعت دارایی‌های خود را افزایش دهد. همچنین، برخی کاربران معتقدند که او ممکن است از فرصت‌های خاصی در بلک لیست انجمن استفاده کرده باشد که به او امکان می‌دهد به‌راحتی به منابع مالی دسترسی پیدا کند.
آیا مدیر ارشد در بلک لیست انجمن، پول پارو می‌کند؟مدیر ارشد Lunika به شدت در حال بررسی استراتژی‌های جدیدی برای بازگشت به صدر است. او به دنبال شناسایی فرصت‌های تازه و بهبود روش‌های کسب درآمد خود است. در عین حال، رقابت با Richette به شدت افزایش یافته و این موضوع باعث شده که او به طور جدی به بازنگری در برنامه‌های خود بپردازد.
از سوی دیگر، Richette نیز در تلاش است تا برتری خود را حفظ کند و به دنبال راهکارهای نوآورانه برای افزایش دارایی‌هایش می‌باشد.

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای
درخواستی عجیب
یک کاربر تازه‌وارد در انجمن مجازی به طرز عجیبی از مدیر درخواست کرد تا ناظر رمانش را عوض کند، زیرا معتقد بود ناظر فعلی «بیش از حد جدی» است و نمی‌تواند به خوبی از خلاقیت‌هایش حمایت کند. او در درخواست خود نوشته بود: "اگر ناظر من یک میمون خوش‌اخلاق باشد، مطمئناً داستانم جالب‌تر خواهد شد!"
واکنش مدیر چه خواهد بود؟
"متاسفانه، استخدام میمون‌ها در اینجا مجاز نیست! اما می‌توانیم یک ناظر با حس شوخ‌طبعی بیشتر برای رمانت انتخاب کنیم. البته، اگر می‌خواهی رمانت به چالش کشیده شود، ناظر فعلی را نگه‌دار!"؟

❗این خبر تنها جنبه طنز داشته و قصد توهین و تمسخر هیچ‌کدام از اعضای انجمن را نداریم.

Celica

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,145
امتیازها
73
کیف پول من
167,509
سطح
  1. حرفه‌ای
Zahra jafarian
Richette
ما حق‌مان را می‌خواهیم!
یکی از خبرنگاران انجمن مجازی در یک مصاحبه کوتاه درباره وضعیت حقوق خبرنگاران گفت: «حقوق ما آن‌قدر کم است که برای یک چسه پول، باید تا مرز پارگی برویم.»
او ادامه داد: «ما هر روز ساعت‌ها وقت می‌گذاریم و انرژی‌مان را صرف می‌کنیم تا اخبار را به بهترین شکل پوشش دهیم، اما وقتی به حقوق‌مان نگاه می‌کنیم، حس می‌کنیم که انگار در حال نوشتن داستان‌های تخیلی هستیم. آیا انجمن هم برای ما صد خود را می‌گذارد؟»
این خبرنگار با اشاره به نیاز به حمایت بیشتر از سوی انجمن گفت: «ما فقط می‌خواهیم که حق‌مان را بگیریم و بتوانیم با خیال راحت به کارمان ادامه دهیم. آیا این خواسته زیادی است؟»
مدیر مطبوعات، این خبر را تایید کرد و اجازه برپایی یک قیام را صادر کرد!

بالا