• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

دفتر کار دفتر کار | خبرنگار Lusine

ساعت تک رمان

Celica

مدیر تالار مطبوعات + دستیار مدیر رمان
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,155
امتیازها
73
کیف پول من
167,519
سطح
  1. حرفه‌ای

.Lusine.

مدیریت تالار علم و دانش + مشاور تحصیلی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928
به نام مناسب‌ترین واژه‌ها به رسم محبت به نام خدا
سلام به تک‌رمانی‌های گل
امروز به اخبار دو هفته گذشته می‌پردازیم تا ببینیم طی دو هفته، چه اتفاقاتی توی انجمن افتاده
بیاید با ارشد جدیدمون شروع کنیم Richette
به گزارش خبرگزاری تک رمان، تغییرات جدیدی در رنگ‌های کاربری اعضا به وقوع پیوسته است که باعث ایجاد موجی از نارضایتی و اعتراض در بین ناظران شده است. به نظر می‌رسد که ارشد انجمن تصمیم گرفته‌ رنگ‌های کاربری را به یکباره تغییر دهد و حالا ناظران با رنگ‌های جدیدی که به هیچ وجه با روحیه‌ی جدی و باوقار آن‌ها همخوانی ندارد، مواجه شده‌اند.
یکی از ناظران در این باره گفت: «ما همیشه با رنگ‌ آبی کار می‌کردیم تا جدیت خود را نشان دهیم، حالا با این رنگ‌های بنفش انگوری و صورتی چه کار کنیم؟! من احساس می‌کنم که به یک جشن تولد دعوت شده‌ام، نه به یک انجمن ادبی!»
ناظران تصمیم به شورش گرفته‌اند. آیا ارشد بی‌رحم تصمیم به تعویض رنگ ناظران می‌گیرد؟ یا همچنان می‌خواهد خود را در کوچه مشهور علی چپ مشغول نشان دهد تا سوهان روح ناظران شود؟ با ما همراه باشید تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : .Lusine.

.Lusine.

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928
ارشد جدید و معجزه‌های حضور و غیاب!
به گزارش خبرگزاری تک‌رمان، ارشد جدید انجمن، با یک طوفان نظم و انضباط به جمع ما پیوسته است! بله، همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، ایشان به محض ورود، تصمیم گرفتند تا به تاپیک حضور و غیاب سر و سامانی بدهند که نه تنها موجب شگفتی اعضا شد، بلکه باعث شد تعدادی از مدیران هم از این نظم تازه خود را در خطر سرزنش ببینند!
حالا دیگر تاپیک حضور و غیاب به موقع و منظم اطلاعیه می‌شود و این یعنی هیچ عضو دل‌سوزی نمی‌تواند بهانه‌ای برای غیبتش بیاورد. با آمدن ارشد جدید، دیگر کسی نمی‌تواند بگوید که “من درگیر یک پروژه تحقیقی بودم که در آن مجبور شدم تا ۲ صبح با گربه‌ام صحبت کنم!”
اما این نظم جدید فقط به حضور و غیاب ختم نمی‌شود. ارشد جدید، برای اولین بار در تاریخ انجمن، تصمیم به واریزی‌های حضوری گرفتند! اما بله، این واریزی‌ها به طرز عجیبی کم و ناچیز هستند.
از طرفی، اگرچه ارشد جدید نظم را به تاپیک‌های حضور و غیاب آورد، اما در زمینه تغییر رنگ‌های کاربری به نظر می‌رسد که کمی بی‌نظمی ایجاد شده است! به طوری که اعضا از این به بعد باید با عینک‌های دودی و شلوارهای رنگی به انجمن بیایند تا از سردرگمی در میان رنگ‌های جدید و عجیب و غریب کاربری نجات پیدا کنند! به نظر می‌رسد که ارشد جدید در زمینه طراحی رنگ‌ها کمی خلاقیت به خرج داده و حالا هر کسی که وارد انجمن می‌شود باید خود را برای یک نمایش رنگارنگ آماده کند.
در نهایت، ارشد جدید با نظم و انضباط خود، به انجمن ما روحی تازه دمیده‌اند، اما باید دید که آیا اعضا هم می‌توانند با این تغییرات کنار بیایند یا نه! با این حال، به نظر می‌رسد که ما در راهی هستیم که در آن گربه‌ها و عینک‌های دودی جایگزین عذر و بهانه‌های قدیمی خواهند شد!

.Lusine.

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928
خبر: ایجاد تاپیک جدید “نکات نویسندگی” در انجمن
به اطلاع اعضای محترم انجمن می‌رسانیم که به منظور ارتقاء مهارت‌های نویسندگی و تبادل نظر در این زمینه، تاپیک جدیدی تحت عنوان “نکات نویسندگی” در انجمن ایجاد شده است. این تاپیک به عنوان فضایی برای به اشتراک‌گذاری تجربیات، تکنیک‌ها و راهکارهای نویسندگی طراحی شده است و به تمامی علاقه‌مندان به ادبیات و نویسندگی این امکان را می‌دهد تا از دانش و تجربیات یکدیگر بهره‌مند شوند.
اهداف تاپیک “نکات نویسندگی”:
بهبود مهارت‌های نویسندگی: اعضا می‌توانند نکات و تکنیک‌های نویسندگی خود را به اشتراک بگذارند و از نظرات دیگران بهره‌مند شوند.
ایجاد فضای تبادل نظر: این تاپیک فرصتی برای بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف نویسندگی، از جمله داستان‌نویسی، شعر، مقاله‌نویسی و غیره فراهم می‌آورد.
پشتیبانی از نویسندگان تازه‌کار: اعضای با تجربه‌تر می‌توانند راهنمایی‌هایی برای نویسندگان تازه‌کار ارائه دهند و به آن‌ها در مسیر نویسندگی کمک کنند.
نحوه مشارکت:
اعضای انجمن می‌توانند با ایجاد مکالمه با Lunika✧ نکات، تجربیات و سوالات خود را به اشتراک بگذارند. همچنین، می‌توانید به پست‌های دیگران پاسخ دهید و در خصوصی برای Lunika✧ عزیز ارسال کنید و با ارائه نظرات سازنده، به غنای بحث‌ها کمک کنید.
از تمامی اعضا دعوت می‌شود تا با مشارکت فعال خود در این تاپیک، به ارتقاء سطح نویسندگی در انجمن کمک کنند. بی‌صبرانه منتظر دیدن ایده‌ها و تجربیات ارزشمند شما هستیم!
با تشکر، مدیریت انجمن

آخرین ویرایش:

.Lusine.

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928

خبر کوتاه: مصاحبه با نقره توفیق از رمان «ساغر خونین»
در چهارمین قسمت از ویژه برنامه «به وقت مصاحبه» در انجمن تک‌رمان، نقره توفیق، شخصیت اصلی رمان «ساغر خونین»، به گفتگو با مجری برنامه پرداخت. نقره، که به عنوان یک خلافکار مافیایی شناخته می‌شود، در این مصاحبه به احساسات و چالش‌های خود در دنیای جنایت اشاره کرد. او با نیشخندی به شغلش اشاره کرد و گفت که تا رسیدن به هدفش، کلتش همیشه مسلح است.
نقره در پاسخ به سوالاتی درباره عذاب وجدان ناشی از کارهایش، تأکید کرد که هیچ حسی نسبت به قربانیانش ندارد و از اینکه در این راه قدم گذاشته، پشیمان نیست. او همچنین به ر*اب*طه‌اش با اشکان، یک خلافکار دیگر، اشاره کرد و گفت که عشق به او باعث شده تا به احساساتش توجه کند، هرچند که سعی دارد از عواطفش دور بماند.
این مصاحبه به بررسی عمیق‌تر شخصیت نقره و دنیای تاریک او پرداخت و نشان داد که چگونه عشق و انتقام در زندگی او تداخل دارند. در پایان، مجری برنامه از مخاطبان خواست تا سری به این رمان زیبا به قلم Fatemeh.fattahi بزنند.

آخرین ویرایش:

.Lusine.

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928
خبر مختصر: مصاحبه با مارتین اگنس از رمان «مسخ لطیف»
در پنجمین قسمت از برنامه مصاحبه با شخصیت‌های رمان‌های در حال نگارش انجمن تک‌رمانی، مارتین اگنس از رمان «مسخ لطیف» مهمان ویژه بود. در این گفت‌وگو که به طور غیررمانتیک و دوستانه برگزار شد، مارتین به سوالات مختلف پاسخ داد و از لحظه دردناک مسخ شدنش گفت. او به احساس خود در آن لحظه اشاره کرد و نگرانی‌اش برای کاترینا را بیان کرد.
مارتین درباره احساساتش نسبت به کاترینا توضیح داد و اشاره کرد که در ابتدا هیچ احساسی نسبت به او نداشت، اما به تدریج عاشقش شد. او همچنین از گربه‌ای که نجاتش داده و پیرزنی که برایش غذا درست می‌کرد صحبت کرد و بیان کرد که این دو شخصیت، کاترینا بودند.
این مصاحبه در ادامه به گفتگو در مورد آرزوهای مارتین برای آرامش در زندگی و تجربیات کوتاه‌مدت او در مورد خوشبختی و آرامش پرداخت. او در پایان سکوت را به عنوان احساس نهایی خود انتخاب کرد و بر اهمیت لحظات ساده و دلنشین تأکید کرد.
دوستان تک‌رمانی می‌توانند سوالات خود را برای مصاحبه‌های آینده شخصیت‌های رمان «مسخ لطیف» به .ATLAS. عزیز ارسال کنند. با ما همراه باشید تا از این برنامه‌های جذاب بیشتر ل*ذت ببرید!

.Lusine.

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928
خبر کوتاه: مصاحبه‌ای جذاب با فیلیکس جانسون از رمان «بانوی عدالت»
در ششمین قسمت از ویژه برنامه «به وقت مصاحبه»، فیلیکس جانسون، شخصیت اصلی رمان «بانوی عدالت»، به استودیوی تک رمان آمد و به سوالات جالب مجری پاسخ داد. فیلیکس در این مصاحبه به چالش‌های زندگی‌اش و دروغ‌هایی که برای محافظت از مادرش و کلارا گفته، اشاره کرد. او درباره احساساتش نسبت به عشق و تأثیرات منفی آن بر زندگی‌اش صحبت کرد و به سختی‌های پذیرش مسئولیت‌ها در زندگی‌اش پرداخت. این مصاحبه صمیمی و صادقانه، بینش عمیق‌تری به شخصیت فیلیکس و دنیای پیچیده‌اش ارائه داد.
با تشکر از .Sarina. ، نویسنده این رمان زیبا، امیدواریم مخاطبان از این مصاحبه و داستان جذاب ل*ذت ببرند.

.Lusine.

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928
خبر طنز: «ایجاد مقام جدید «حفاظت انجمن» در انجمن تک رمان!
در خبری د*اغ و غیرمنتظره از انجمن تک رمان، اعضای این انجمن تصمیم گرفته‌اند تا با ایجاد یک مقام جدید تحت عنوان «حفاظت انجمن»، به چالش‌های چت باکس و پروفایل‌ها پایان دهند. این مقام، که به‌اختصار «محافظ» نامیده می‌شود، مسئولیت چک کردن نمایه‌ها و نظارت بر چت باکس را بر عهده خواهد داشت تا از هرگونه کار غیر اخلاقی و دعواهای بین‌اعضایی جلوگیری کند.
به گفته‌ی یکی از بنیان‌گذاران انجمن، «ما دیگر نمی‌توانیم شاهد دعواهای بی‌پایان و کلمات زشت بین اعضا باشیم. لذا تصمیم گرفتیم یک مقام رسمی ایجاد کنیم تا از هرگونه نزاع جلوگیری کند. این مقام، در واقع نقش یک نگهبان سفت و سخت را بازی می‌کند که با چشمان تیزبین خود، هرگونه فعالیت مشکوک را زیر نظر دارد.»
اما این مقام جدید تنها به چک کردن پروفایل‌ها و نظارت بر چت باکس بسنده نخواهد کرد. اعضای «حفاظت انجمن» موظف خواهند بود که با استناد به قوانین سخت‌گیرانه‌ای، حتی از ارسال ایموجی‌های غیر اخلاقی هم جلوگیری کنند! یکی از اعضای انجمن با شوخی گفت: «ما به زودی باید به اعضا آموزش دهیم که حتی چگونه از ایموجی‌های خندان استفاده کنند تا کسی احساس نکند که در حال تمسخر است!»
گفته می‌شود که این مقام از بین اعضای انجمن انتخاب خواهد شد و برای این کار، یک آزمون سخت برگزار خواهد شد که شامل مواردی چون «تست شناسایی کلمات غیر اخلاقی» و «چند سوال درباره‌ی تاریخ دعواهای معروف انجمن» خواهد بود. به نظر می‌رسد که بسیاری از اعضا به این مسابقه علاقه‌مند هستند و در حال حاضر، برخی از آن‌ها در حال تمرین برای استفاده صحیح از کلمات و ایموجی‌ها هستند!
در نهایت، انجمن تک رمان امیدوار است که با این اقدام، فضای دوستانه و محترمانه‌تری برای نویسندگان و رمان‌نویسان ایجاد کند و از هرگونه مشکل جدی جلوگیری کند. بنابراین، اگر شما هم به این انجمن ملحق شده‌اید، بهتر است مراقب پروفایل و چت‌های خود باشید، چون ممکن است روزی «محافظ» AhoorA با چشمان تیزبینش به شما نگاهی بیندازد!
به پایان اخبار رسیدیم
امیدوارم که ل*ذت کافی رو برده باشید
تا هفته آینده و کلی خبر جذاب دیگه، شما رو به خدا میسپرم

آخرین ویرایش:

.Lusine.

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928
سلام و درود به همه‌ی شما عزیزان! به برنامه‌ی ویژه‌ی اخبار انجمن تک رمان خوش آمدید. من سونیا هستم و امروز در اینجا هستیم تا نگاهی به مهم‌ترین و جذاب‌ترین اخبار دو هفته‌ی اخیر در دنیای ادبیات و رمان‌های فارسی داشته باشیم.
بیاید به مهم‌ترین خبر بپردازیم:

مدیر انجمن: “فروش لغو شد، تک رمانی‌ها در حال جشن و شادمانی!”
به گزارش خبرنگار ما (یعنی من)، مدیر انجمن ادبیات تک رمان ( Zahra jafarian ) به‌طور ناگهانی اعلام کرد که دیگر نیازی به فروش انجمن ندارد و اعلامیه فروش که به‌تازگی به دیوارهای انجمن چسبانده شده بود، با شتابی مثال‌زدنی برداشته شده است. این خبر به سرعت در میان اعضای انجمن پیچید و باعث شادی و پایکوبی تک رمانی‌ها شد.
گزارش‌ها حاکی از آن است که اعضای انجمن که روزها به خاطر نگرانی از فروش، در گوشه‌های تاریک و سایه‌دار به فکر رمان‌های جدید غرق شده بودند، حالا با سر و صدای زیاد در حال جشن و شادمانی هستند. یکی از اعضا در این باره گفت: “ما فکر می‌کردیم که با فروش، باید رمان‌هایمان را در حراجی بفروشیم! حالا که انجمن به ما برمی‌گردد، می‌توانیم به نوشتن ادامه دهیم!”
در همین حال، دیگر اعضا دست به کار شده و برخی از آنها حتی به فکر نوشتن تک رمان جدید به نام “نجات از فروش” افتاده‌اند.
مدیر انجمن در مصاحبه‌ای گفت: “ما تصمیم گرفتیم که به جای فروش، روی برگزاری کارگاه‌های نویسندگی و جلسات ادبی تمرکز کنیم. ما به این نتیجه رسیدیم که نمی‌توانیم از اعضای خلاق و پرشورمان جدا شویم!”
این خبر خوشحال‌کننده به سرعت در شبکه‌های اجتماعی نیز دست به دست می‌شود و پیش‌بینی می‌شود که موج شادی و خوشحالی در میان تک رمانی‌ها تا مدت‌ها ادامه داشته باشد.
به نظر می‌رسد که این انجمن، نه تنها از خطر فروش نجات یافته، بلکه به زودی به یکی از مهم‌ترین مراکز ادبیات تبدیل خواهد شد. برای اعضای خوشحال، روزهای بهتری در راه است!

.Lusine.

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نقاش انجمن
مشاور انجمن
دلنویس انجمن
روزنامه‌نگار انجمن
خبرنگار انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
3,333
امتیازها
73
کیف پول من
212,928
خبر بعدی درمورد ارشد دوست‌داشتنیمون Lunika✧ هستش:
مدیر تالار رمان: “استعفا می‌دهم، اما قبلش یک‌رمان بنویسید!”
در یک خبر غیرمنتظره، مدیر تالار رمان اعلام کرد که تصمیم به استعفا گرفته و به دنبال جایگزینی برای خود می‌گردد. این خبر مانند بمب در میان اعضای تالار منفجر شد و واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشت!
گزارش‌ها حاکی از آن است که مدیر در یک جلسه اضطراری به اعضا گفت: “به دلیل فشارهای کاری و عدم توانایی در کنترل تمام داستان‌های بی‌پایان شما، تصمیم به استعفا گرفته‌ام. اما قبل از رفتن، از همه شما می‌خواهم که یک‌رمان کوتاه بنویسید تا من بتوانم با خیال راحت از این تالار فرار کنم!”
برخی از اعضا با خوشحالی به این درخواست پاسخ دادند و شروع به نوشتن داستان‌هایی با عناوینی چون “فرار از تالار رمان” و “مدیر گمشده” کردند. در حالی که دیگران به فکر نوشتن رمان‌های حماسی و عاشقانه افتادند که در آن مدیر به عنوان قهرمان داستان ظاهر می‌شود!
یکی از اعضای تالار که به نظر می‌رسید تحت تأثیر این خبر قرار گرفته، گفت: “ما به مدیر نیاز داریم! بدون او، چه کسی می‌تواند داستان‌های ما را ویرایش کند و به ما بگوید که کجا باید نقطه‌گذاری کنیم؟!”
در نهایت، به نظر می‌رسد که مدیر تالار رمان در جستجوی جایگزین خود، با چالش‌های جدیدی روبرو خواهد شد. آیا کسی خواهد توانست بار سنگین رهبری تالار رمان را به دوش بکشد، یا این تالار به سرنوشت داستان‌های ناتمام دچار خواهد شد؟

بالا