• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

پرونده جنایی پرونده قتل | اریک ام اسمیت

• نویسنده موضوع Halcyon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 56
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Halcyon

مترجم + مدرس ادبیات
پرسنل مدیریت
مترجم انجمن
مدرس انجمن
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
تایپیست انجمن
کاربر ویژه انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
6,454
امتیازها
113
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
185,619
#اریک_ام_اسمیت
#پرونده_قتل
(زاده 22 ژانویه 1980) یک جنایتکار آمریکایی است که به دلیل قتل، سوء استفاده ج*نس*ی و مثله کردن دریک رابی چهار ساله (متولد 2 اکتبر 1988) در 2 اوت 1993 در شهرستان استوبن، زندانی شده است. نیویورک. بر اساس اسناد دادگاه، اسمیت، یک فرد تنها، اغلب به خاطر گوش های بیرون زده، عینک های ضخیم، موهای قرمز و کک و مک هایش مورد عذاب قلدرها قرار می گرفت. پرونده قتل، عمدتاً به دلیل سن پایین قاتل (13 سال) و مقتول (4 سال) به تیتر خبرهای ملی تبدیل شد. اسمیت رابی را به مکانی دورافتاده در یک پارک جذب کرد. در آنجا اسمیت رابی را خفه کرد، یک جفت سنگ بزرگ را روی سر پسر انداخت، لباس او را درآورد و با یک شاخه با او را لواط کرد. علت مرگ ترومای بلانت به سر همراه با آسفیکسی تعیین شد. دو روز پس از تشییع جنازه رابی، اسمیت به قتل رابی اعتراف کرد. در سال 1994 اسمیت به جرم قتل درجه دوم محکوم شد و به حداکثر مجازاتی که در آن زمان برای قاتلان نوجوان وجود داشت - حداقل از 9 سال تا حبس ابد - محکوم شد. اسمیت زمانی که در زندان بود، نامه عذرخواهی به خانواده رابی نوشت. او آن را در تلویزیون عمومی خواند: "من می دانم که اقدامات من باعث ضایعه وحشتناکی در خانواده رابی شده است، و من واقعا متاسفم. سعی کرده ام تا آنجا که ممکن است به آنچه دریک هرگز تجربه نخواهد کرد فکر کنم: 16 سالگی او. تولد، کریسمس، در هر زمان، داشتن خانه خودش، فارغ التحصیلی، رفتن به دانشگاه، ازدواج، اولین فرزندش اگر می توانستم به گذشته برگردم، جای خود را با دریک عوض می کردم و تمام دردی را که برایش ایجاد کرده ام تحمل می کردم این بدان معنا بود که او به زندگی ادامه می دهد، من جای خود را عوض می کنم، اما نمی توانم." در پایان این بیانیه، اسمیت بیان می کند که نمی تواند تا آخر عمر فکر «دیوار، سیم تیغ و میله های فلزی فولادی» را تحمل کند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Halcyon

مترجم + مدرس ادبیات
پرسنل مدیریت
مترجم انجمن
مدرس انجمن
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
تایپیست انجمن
کاربر ویژه انجمن
کتابخوان انجمن
تاریخ ثبت‌نام