پرونده جنایی پرونده جنایی| دیوید پارکر ری

ساعت تک رمان

halcyon

مدیر تالار تیزر + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,513
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
106,968
تیکه کلام های فرد
«این یک منبع سرگرمی برای من بود که این نوارها را ایجاد کنم. به همین دلیل در ابتدای نوار یک سلب مسئولیت وجود داشت مبنی بر اینکه این نوار فقط برای سرگرمی بزرگسالان است. اشعه دیوید پارکر ری، با نام مستعار "قاتل جعبه اسباب بازی"، متجاوز زنجیره‌ای، آدم ربایی و قاتل زنجیره ای مظنون بود. زمینه
ری در 6 نوامبر 1939 در بلن، نیومکزیکو به دنیا آمد. او توسط پدربزرگش بزرگ شد، اگرچه پدرش ر*اب*طه‌ای بد با او داشت او یک خواهر کوچکتر داشت، اما زمانی که مادربزرگشان فوت کرد، از هم جدا شدند. در مدرسه، ری ضعیف عمل می کرد و به دلیل خجالتی بودن در اطراف دختران مورد تمسخر قرار می گرفت. او در نوجوانی به مصرف ا*ل*ک*ل و مواد مخدر پرداخت. هنگامی که او بالغ شد، در ارتش ایالات متحده خدمت کرد و بعداً مکانیک شد. او همچنین چهار بار ازدواج کرد که هر کدام به طلاق ختم شد. او دو دختر داشت که مدتی با یکی از آنها زندگی کرد. او در مقطعی شروع به ربودن، ت*ج*اوز و شکنجه زنان کرد و احتمالاً آنها را نیز کشت. اینکه او در طول این سال‌ها دقیقاً چه تعداد قربانی داشته است مشخص نیست، اگرچه او ممکن است از اوایل سال 1950 شروع کرده باشد، زمانی که هنوز کودک بود. او 100000 دلار خرج یک اتاق کرد و اسباب‌بازی‌های نامناسب و وسایل شکنجه را در آن نصب کرد. او به آن لقب «جعبه اسباب بازی» داد.
#پرونده_قتل
#دیوید_پارکر_ری

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

halcyon

مدیر تالار تیزر + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن