پرونده جنایی پرونده قتل | الکساندر بیچکوف

ساعت تک رمان

halcyon

مدیر تالار تیزر + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,512
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
106,958
دادگاهی در منطقه پنزا روسیه الکساندر بیچکوف قاتل زنجیره ای 24 ساله را به اتهام 9 قتل به حبس ابد محکوم کرد. یک سال پیش، بیچکوف در حال دزدی از مغازه دستگیر شد و به پلیس اعتراف کرد که شش جسد در حیاط خانه اش دفن شده است. به گفته مقامات، بیچکوف گفت که قلب و جگر دو قربانی را خورده است، اما این ثابت نشد.
انگیزه بیچکوف تمایل به تحت تاثیر قرار دادن دوست دختری بود که او را رها کرده بود. بیچکوف در دفتر خاطرات خود نوشت: "او گفت من یک گرگ هستم، نه یک گرگ ... به او نشان خواهم داد ... شاید او دست از شکایت بردارد و بفهمد که من یک گرگ تنها هستم." هیچ سوابق پلیسی وجود ندارد که نشان دهد آیا دوست دختر نظر خود را در مورد بیچکوف تغییر داده است که گاهی اوقات خود را رمبو می نامد. بیچکوف در حالی که سعی می کرد بیشتر شبیه یک گرگ باشد، به دنبال طعمه آسان رفت. او عمدتاً بی خانمان ها را می کشد که آنها را منزجر کننده می دانست. قتل بی خانمان ها و الکلی های خیا*با*نی یک موضوع رایج در میان قاتلان زنجیره ای روسی است. معروف‌تر از همه، آندری چیکاتیلو، زنان بی‌خانمان و روسپی‌ها را با وعده نو*شی*دنی یا پول به آنها به مناطق خلوت می‌کشاند. الکساندر اسپتسیوتسف از مادرش استفاده کرد تا کودکان و نوجوانان بی خانمان را برای غذا به آپارتمانشان دعوت کند، سپس آنها را بکشد و تکه تکه کند. الکساندر پیچوشکین، ملقب به قاتل صفحه شطرنج، زیرا قصد داشت 62 نفر را بکشد، یک نفر به ازای هر مربع روی تخته شطرنج، به سالمندان بی خانمان و*د*کا تعارف کرد. او قبل از کشتن آنها به روش های مختلف وحشیانه با آنها م*ش*رو*ب می خورد. بیچکوف علاوه بر شش جسد پیدا شده در حیاط خانه اش، در سه قتل دیگر نیز مجرم شناخته شد و به حبس ابد محکوم شد.

#پرونده_قتل
#الکساندر_بیچکوف

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,512
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
106,958

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,512
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
106,958
بیچکوف مردان مسن، الکلی ها و مردان بی خانمان را در اطراف بلینسکی هدف قرار داد و پس از دستگیری وی، بیچکوف ادعا کرد که قربانیان خود را آدمخوار کرده است. بر اساس شواهدی که از خانه اش کشف شد، گمان می رود که بیچکوف 11 نفر را کشته است.
در شب 21 ژانویه 2012 لکساندر بیچکوف به یک فروشگاه سخت افزار نفوذ کرد و سه چاقو و پول به مبلغ کل 9908 روبل روسیه (حدود 315 دلار آمریکا در آن زمان) را سرقت کرد اما چند روز بعد دستگیر شد. پلیس در خانه او یک دفترچه خاطرات شخصی پیدا کرد که در آن نویسنده، که خود را "گرگ تنها" می خواند، ادعا می کرد که مسئول 11 قتل است. او همچنین در دفتر خاطرات خود نوشت که پس از اخراج توسط دوست دخترش شروع به قتل کرد.
بیچکوف پس از بازجویی توسط پلیس ادعا کرد که جگر ، قلب و ماهیچه قربانیان خود را خورده است.
#پرونده_قتل
#الکساندر_بیچکوف

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
بالا