• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی خود برتر چیست؟

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 56
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

مدیر تالار خانواده و زندگی + ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,646
امتیازها
93
کیف پول من
46,102
زمان
در واقع زمان وجود واقعى نداره،گذشته آينده و حال همه در كنار هم زمان رو تشكيل ميدهند و در واقع ما فقط توهم اين رو داريم كه همه چيز تو يه بازه زمانى تموم ميشه در واقع هيچ اتمامى با زمان وجود ندارد.
خودبرتر ما خودمون هستيم در ابعاد بالاتر كه به صورت انسان ظاهر شده و هم زمان كه ما رو زمين هستم خود واقعيمون خود برتر در بُعد شيشم قرار داره و همينطور كه ميبينيد اينجا زمان هيچ معنى اى نداره، خودبرتر فقط داره تجسم عمل رو انجام ميده،مثل مديتيشن عميق و ما در اخر به خودمون و اصليتمون برميگرديم و پيرى و جوانى و زمان هايى كه شروع و تموم ميشن فقط نوعى تجسم هستند و نياز نيست بخاطر كمبود وقت استرس و اضطراب داشته باشيد چون ما يك تجربه ى بدون زمان و محدوديت در بُعدى با محدوديت هستيم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,646
امتیازها
93
کیف پول من
46,102
خودبرتر در اصل خودمون هستيم در ابعاد بالاتر كه در مديتيشن يا فكر عميق ميتونيم با خودمون ارتباط برقرار كنيم، يعنى خودمون در آينده با خودمون در گذشته ارتباط برقرار ميكنه و چون زمان فقط يك توهمه اين اتصال معنوى صورت ميگيره شما ممكنه در افكارتون سوالى كنيد و جوابتون رو بگيريد و به اين جواب يه ايمان قلبى خاص داشته باشيد

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,646
امتیازها
93
کیف پول من
46,102
بدون هيچ دليلى و صدايى يا پيامى به ذهنتون بياد كه شما رو هدايت ميكنه اين پيغام ها بيشتر مواقع از خودبرتر شما هستند ( شما در بُعد ٦) دقت كنيد خودبرتر گذشته رو عوض نميكنه و به شما كمك نميكنه فقط شما رو از لحاظ معنوى هدايت ميكنه چون ما از تجربيات گذشته خودمون استفاده ميكنيم و با هم به سمت يكى شدن ميريم كمك نكردن

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,646
امتیازها
93
کیف پول من
46,102
خودبرتر به اين منظور هست كه تصميم هاى زيادى براتون گذاشته ميشه و شما بايد خودتون از پس اون تصميم ها بر بيايد اگه موجودى در بُعد بالاتر كمكتون كنه و واقعيت رو بگه بهتون شما هيچوقت دركى از زندگى و خودتون پيدا نميكنيد به اين دليل بايد همه چيز رو تجربه كنيد و بعد هاى بالاتر از تجربه ما استفاده كنن.

بالا