• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

سابقه کار قوانین درخواست صدور گواهی سابقه کار

ساعت تک رمان

درخواست صدور گواهی سابقه کار
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,585
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,751
یه سورپرایز ویژه برای شما تک رمانی های عزیز

همون جوری که می دونید داشتن سابقه کار برای استخدام تاثیر مثبت داره، پس ما می خوایم به همراهانی که توی انجمن فعالیت دارن گواهی سابقه کار بدیم
گواهی سابقه کار رو می تونین توی رزومه خودتون قرار بدین و شانس استخدام رو بالا ببرید &^%(8

قوانین صدور گواهی:
باید حداقل سابقه 1 سال فعالیت رو تویی انجمن داشته باشید
باید رنک های مدیریتی یا کاری مثل ویراستار، کپیست یا گوینده و تیزریست داشته باشید
در صورتی که قبل از فروردین سال 1402 در انجمن فعالیت داشتید باید گواهی های دال بر فعالیت رو ارائه بدید یا معاون انجمن و مدیران ارشد شما رو تایید کنند
نویسندگان و دلنویسان در صورتی که از تگ های حرفه ای، ارزشمند یا برگزیده بهره مند شده باشند براشون گواهی صادر میشه و نیاز به رنک خاصی ندارند

از اعطای گواهی به اشخاص با فعالیت کم معذوریم&^%(8

مراحل درخواست صدور گواهی سابقه کار:
تاپیک درخواست رو توی بخش زیر ایجاد کنید.
اسم تاپیک رو مانند این مثال بنویسید: درخواست گواهی سابقه کار zahra گوینده تک رمان
در متن تاپیک درخواستتون رو بگید که برای چه فعالیتی گواهی می خواید؟ مثلا برای ویراستاری یا مدیریت
در خصوص فعالیت هاتون توضیح بدید مثلا : از فروردین 1402 به عنوان مدیر تالار کپیست فعالیت می کنم و تا به حال 10 الی 15 رمان کپی کردم به ورد مسلط هستم و...
ما درخواست شما رو بررسی می کنیم و ظرف 1 ماه گواهی صادر میشه

سوالتتون رو از طریق ایجاد مکالمه با zahra jafarian مطرح کنید
برای ارسال پیشنهاد به تاپیک زیر مراجعه کنید

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا