• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

معرفی کتاب کتاب ستاره بخش از جوجو مویز

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,738
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,072
کتاب ستاره بخش از تازه‌ترین رمان‌های جوجو مویز است که در ر*اب*طه با زنان نوشته شده و موضوعاتی نظیر عشق و دوستی را دنبال می‌کند. این کتاب بر اساس روایتی واقعی‌ست که در سال 2019 کاندید برترین داستان تاریخی به انتخاب اعضای سایت گودریدز شده است.

موضوع کتاب ستاره بخش چیست؟

رمان ستاره بخش (The Giver of Stars) مربوط به دورانی می‌شود که کنتاکی اوضاع نابسامانی دارد. جوجو مویز (Jojo Moyes) در این کتاب سعی دارد تا داستان زنانی را به تصویر بکشد که خواهان تغییر کلیشه‌ها هستند.

زنانی نظیر آلیس رایت نویسنده‌ی رمان دروغ‌های کوچک بزرگ که با رویای زندگی بهتر تصمیم می‌گیرد تا با مردی امریکایی ازدواج کند، اما خیلی زود متوجه می‌شود که ایالت کنتاکی هم درست همانند انگلستان برایش زجرآور است. به همین خاطر زمانی که از اطلاعیه‌ای جهت تشکیل تیمی زنانه برای ارسال کتاب به نقاط مختلف باخبر می‌شود، مشتاقانه به سراغش می‌رود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,738
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,072
شخصیت دیگر این رمان جذاب مارجری است که رهبری این تیم را عهده‌دار خواهد بود. او به سرعت ارتباطی صمیمی با آلیس برقرار می‌کند. در طول داستان چند زن مجرد دیگر به آن‌ها افزوده شده که به آن‌ها لقب کتابداران پک هورس کنتاکی داده می‌شود. وظیفه‌ی رساندن کتاب به افرادی که هیچوقت کتابی نداشته‌اند و رو به رو کردن آن‌ها با حقایقی که زندگی‌شان را دگرگون می‌کند، نمایشی تکرار نشدنی از صداقت، انصاف، شرافت و شوق را در این کتاب رقم خواهد زد.

بدون شک مویز برای نگارش اثری همچون ستاره بخش پا به این جهان گذاشته است، داستانی که با تاثیرگذاری بر افراد سعی در متحد کردنشان دارد.

جوجو مویز را بیشتر بشناسیم:

جوجو مویز در سال 1969 در لندن متولد شد. او از نویسندگان و روزنامه‌نگاران بزرگ انگلیسی است که کتاب‌هایش به شصت و چهار زبان ترجمه شده و در دوازده کشور جزو پرفروش‌ترین کتاب‌ها محسوب می‌شوند. رمان‌های «من پیش از تو»، «بعد از تو»، «هنوز من»، «دختری که رهایش کردی»، «یک به علاوه یک»، «تنها در پاریس» و داستان‌های دیگر او در دوازده کشور به تعداد سی و هشت میلیون نسخه به فروش رفته است.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,738
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,072
کتاب «من پیش از تو» تاکنون بیش از چهارده میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته و فیلم آن با شرکت بازیگرانی چون سام کلافین و امیلیا کلارکس بر روی پرده سینما رفته است. جوجو اکنون در اسکس زندگی می‌کند.

جملات برگزیده کتاب ستاره بخش:

- هیچ مذهبی بدون عشق وجود ندارد، مردم می‌توانند هرگونه دوست دارند راجع به مذهب خود صحبت کنند. اما اگر مذهبی به آن‌ها خوب بودن و مهربانی با انسان و حیوان را نیاموزد مذهب واقعی نیست.
- امروزه بسیاری از پزشکان معتقدند که علت بسیاری از بیماری‌های عصبی و بیماری‌های دیگر در زنان، نبود روابط ج*نس*ی و آرامش ناشی از آن است.
- مشکلی که در این کشور وجود دارد این است که همه چیز، مثل وضع هوا، در آن طولانی می‌شود. مثل رودها و سرزمین‌مان. همه چیز کند و مبهم و خشن است و زندگی انسان‌ها را با تصویری سخت و مبهم می‌آفریند.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,738
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,072
- مردان انتظار داشتند که زنان آرام، خویشتن‌دار و پاکدامن باشند و با دیگران همکاری کنند. آنان با رفتارهای عجیب و غریب و غیرعادی مخالف بودند، هر زنی که پا را فراتر از حد معمول می‌گذاشت دچار دردسر می‌شد.
- از تو نمی‌خواهم که مرا همیشه همین ‌طور دوست داشته باشی. اما از تو می‌خواهم فراموش نکنی که همیشه، جایی در درونم همان انسانی است که امشب هستم.

برخی نظرات درباره کتاب ستاره بخش:

- رمانی سرشار... حکایتی جذاب از قدرت درونی و این واقعیت که چگونه کتاب‌ها افراد یک جامعه را به هم نزدیک می‌کنند. (ریس ویترسپون)
- داستانی فریبنده از عشق، دوستی و واقعیات درونی. (نشریه پیپل)
- رمانی زیبا و منحصر به فرد. آنقدر دوستش داشتم که دلم نمی‌خواست تمام شود. (لیان موریارتی)

بالا