• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید

معرفی کتاب کتاب کنیل وورث از والتر اسکات

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,629
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,793
کتاب کنیل وورث به قلم سر والتر اسکات، مقطعی از تاریخ انگلستان را در حوالی قرن شانزدهم در زمان سلطنت الیزابت اول به تصویر می‌کشد. این رمان درباره‌ی دختری با زیبایی خیره کننده است که مردی فریبش داده و با او ازدواج می‌کند.

درباره‌ی کتاب کنیل وورث:
شخصیت اصلی کتاب کنیل وورث (Kenilworth) دختری جوان و زیبا است که گول ظاهر فریبنده و تجملات اشرافی لرد بزرگزاده را خورده و درخواست ازدواج او را بدون اینکه با پدر خود مشورت نماید قبول می‌کند. این سرآغاز یک سلسله ماجرا و حوادثی می‌شود که نظیر آن در هیچ دوره‌ای در انگلستان تکرار نشده است. لرد جوان که شدیدا مورد توجه ملکه بوده و شایعه ازدواج او با ملکه زبان به زبان می‌گردد از ترس اینکه مبادا مقام فعلی خود را در دربار از دست داده و از چشم ملکه بیفتد، همسر جوان خود را در یک خانه قدیمی پنهان کرده و ازدواج خود را با او کاملا پنهان نگاه می‌دارد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,629
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,793

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,629
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,793
اقتباس نمایشی از کتاب کنیل وورث:
این داستان واقعی که با قلم جادوئی سر والتر اسکات (Sir Walter Scott) به رشته تحریر درآمده است تاثیر زیادی در ادبیات قرن نوزدهم اروپا داشته و در سال 1822 ویکتور هوگو و الکساندر سومه پس از کسب اجازه از سر والتر اسکات، یک نمایشنامه در پنج پرده بر اساس این کتاب نوشتند. یک سال بعد این نمایشنامه در اودئون پاریس بر روی صح*نه آمد و در سال 1828 بار دیگر در پاریس مورد نمایش قرار گرفت.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,629
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,793
کتاب کنیل وورث مناسب چه کسانی است؟
خواندن این کتاب برای دوستداران ادبیات کلاسیک و طرفداران آثار سر والتر اسکات ل*ذت‌بخش خواهد بود.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,629
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,793
سر والتر اسکات را بیشتر بشناسیم:
او که به خاطر خدماتش به ادبیات و تاریخ لقب سر دریافت کرده بود در سال 1771 در ادینبورو متولد شد و پدر داستان‌های تاریخی اروپا محسوب می‌شود. او کار ادبی خود را از سرودن اشعار شروع کرده و هم اکنون پروژه پرخرجی در دانشگاه ابردین اسکاتلند شروع شده که اولین کار آن به چاپ رساندن ده جلد از اشعار سر والتر اسکات است که به زحمت جمع‌آوری شده‌اند. آثار وی با وجود پیچیدگی خاص به اغلب زبان‌های زنده دنیا ترجمه شده و فیلم‌های متعددی هم بر اساس آن‌ها تولید شده است.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,629
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,793
در بخشی از کتاب کنیل وورث می‌خوانیم:
ارل گفت: «خانم... عدم تمایل من بایستی دلیل کافی برای برای شما باشد. اگر دلایل بیشتری می‌خواهید بایستی ببینید که این ترسیلیان با چه دار و دسته سیاسی زد و بست دارد. او از جمله طرفداران ردکلیف و ساسکس است که از نقطه نظر سیاسی دشمن من محسوب شده و از هیچ فرصتی برای خ*را*ب کردن وجهه من نزد ملکه صرف‌نظر نمی‌کنند. اگر آن‌ها از مسئله ازدواج من و تو با خبر شوند فورا آنرا به ملکه گزارش داده و ما در یک لحظه تمام عایدی خود را از دست داده و ورشکست خواهیم شد. او دختر هنری هشتم است قدری از خلقیات پدرش را بارث برده و بعید نیست که مانند پدرش عمل کرده و دستور گر*دن زدن مرا بدهد.»

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,629
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,793
کنتس باز هم پافشاری کرده و گفت: «عالیجناب... چیزی که فهم آن برای من ثقیل است اینست که چطور درباره مردی که شما هیچ شناختی از او ندارید به این ترتیب قضاوت می‌کنید؟ شما این مرد را از طریق من شناخته و من به شما اطمینان دادم که این مرد هرگز راز ما را افشا نخواهد کرد. من شاید در حق او بدی کرده باشم ولی حالا میل دارم که شما با او عادلانه برخورد کنید. شما که از صحبت درباره او تا این حد ناراحت می‌شوید اگر بشما بگویم که من شخصا او را دیده‌ام چه خواهید گفت؟»

بالا