• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

دورهمی ویژه برنامه دورهمی با حضور مترجم انجمن بی نهایت🎉

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 3K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
معرف حضور هستن:))
خب به رنک مترجمیت علاقه داری و یا داستان خاصی پشتش هست که پایداره؟ از رنک مدیریت و نظارت که بازنشست شدی خدا به خیر کنه:))Sbj)4
والا معلومه که دوستش دارم نه به خاطر رنگش به خاطر خودش :)) اما پیشنهادی بود خودم ترجمه رو دوست دارم کلا زبان و زبان آموزی و این شد که ساریسا عزیز به من پیشنهاد داد آزمون بدم و این شد که رنگش رو گرفتم و تا اونجایی که زمان دستم رو باز گذاشت یه ترجمه رو کامل کردم:))

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
والا معلومه که دوستش دارم نه به خاطر رنگش به خاطر خودش :)) اما پیشنهادی بود خودم ترجمه رو دوست دارم کلا زبان و زبان آموزی و این شد که ساریسا عزیز به من پیشنهاد داد آزمون بدم و این شد که رنگش رو گرفتم و تا اونجایی که زمان دستم رو باز گذاشت یه ترجمه رو کامل کردم:))
خب خداروشکر:))
درحال حاضر ترجمه جدیدی داری؟ اگر اره موضوع و اسمش چیه؟
:confused:

امضا : DARK GIRL

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
چه جالب پس علاقت و استعدادت تو ترجمه هم برای همینه+_+
خب برای اینده‌ی این رشته چه برنامه ریزی هایی کردی؟ به رسیدن بهشون چقدر ن*زد*یک*ی؟Sp&*!
راستش از بچگی یاد گرفتن زبان های مختلف رو دوست داشتم و از اینکه می تونم با این کار راحت و بدون واسطه با خیلی از آدما حتی تو کشور های مختلف درارتباط باشم ل*ذت می برم علاقه به تدریس هم بخشی از مسیری هست که دنبالش می کنم و امیدوارم بتونم بیشتر از اینکه فقط مثل یه ربات به علاقه مندان به یادگیری زبان آموزش بدم بتونم باهاشون دوست باشم و هم من ازشون کلی چیز یاد بگیرم و هم اونا و این ر*اب*طه دو طرفه رو خیلی دوست دارم و باید بگم که هنوز شروع مسیریه که پیش گرفتم :))

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
راستش از بچگی یاد گرفتن زبان های مختلف رو دوست داشتم و از اینکه می تونم با این کار راحت و بدون واسطه با خیلی از آدما حتی تو کشور های مختلف درارتباط باشم ل*ذت می برم علاقه به تدریس هم بخشی از مسیری هست که دنبالش می کنم و امیدوارم بتونم بیشتر از اینکه فقط مثل یه ربات به علاقه مندان به یادگیری زبان آموزش بدم بتونم باهاشون دوست باشم و هم من ازشون کلی چیز یاد بگیرم و هم اونا و این ر*اب*طه دو طرفه رو خیلی دوست دارم و باید بگم که هنوز شروع مسیریه که پیش گرفتم :))
چقدر جالب و قشنگ! پس از اون استاد باحالا میشیFa&*@*0
تاحالا به فکر مستقل شدن و زندگی جدای از خونوادت افتادی؟
Coffe8*&%8

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
چقدر جالب و قشنگ! پس از اون استاد باحالا میشیFa&*@*0
تاحالا به فکر مستقل شدن و زندگی جدای از خونوادت افتادی؟
Coffe8*&%8
ایشالا:)) Echp
به نظر من مستقل شدن چه برای دختر و چه پسر یک هنر با ارزشه اما مستقل شدن داریم تا مستقل شدن هر کسی دوست داره روی پای خودش بایسته ولی می دونی چی مهمه بیتا؟ اینکه بتونی یه سری خط قرمزا رو حفظ کنی و به هدفت برسی اینه که یه آدم قوی و شجاع رو به نمایش می ذاره نمی گم همچین آدمی هستم اما همه تلاشم رو می کنم که به هدفم برسم اینم یه هدفه تو زندگی، خانواده هم یکی از این خط قرمز ها هستن به نظرم سوالت خیلی کلیه و من نمی تونم تشخیص بدم که چه طور پرسیده شده اما طوری توضیح دادم که منظورم رو برسونم:))

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
ایشالا:)) Echp
به نظر من مستقل شدن چه برای دختر و چه پسر یک هنر با ارزشه اما مستقل شدن داریم تا مستقل شدن هر کسی دوست داره روی پای خودش بایسته ولی می دونی چی مهمه بیتا؟ اینکه بتونی یه سری خط قرمزا رو حفظ کنی و به هدفت برسی اینه که یه آدم قوی و شجاع رو به نمایش می ذاره نمی گم همچین آدمی هستم اما همه تلاشم رو می کنم که به هدفم برسم اینم یه هدفه تو زندگی، خانواده هم یکی از این خط قرمز ها هستن به نظرم سوالت خیلی کلیه و من نمی تونم تشخیص بدم که چه طور پرسیده شده اما طوری توضیح دادم که منظورم رو برسونم:))
نظر جالبیه!Cbju
خب عزیزم حرفی داری که به تک رمانی‌ها بزنی؟
Book&%

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا