• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

واکنش مهدی تارتار به اظهارنظر مجیدی: از مورینیو فقط حرف زدنش را یاد گرفتند!

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 222
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,947
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
من اهل کری خوانی نیستم و دوست ندارم به کسی کنایه بزنم اما تحسین‌هایی که از تیم ما شد، من را امیدوار کرد که راهمان درست است. بله ما توپ را به اصفهان بردیم تا دیگر از دست ندهیم، تا دفعه بعد شاید به جای زدن به تیرک و هدر دادن فرصت‌ها، توپ را به تور بدوزیم.
برای من مهمترین چیز شخصیت هرکسی است و واقعا همیشه وقتی بازی تمام شده، من رفتم با سرمربی تیم حریف دست دادم و محترمانه برخورد کردم و در صحبت هم همینطوری بوده.
شخصیت سرمربی باید به تیمی که تحت هدایت اوست، بخورد و متاسفانه در برخی از تیم‌های لیگ برتر چنین چیزی دیده نمی‌شود.
خیلی خوب است که مربیان ما سرمربیان بزرگ و نقل قول‌های آنها را می‌شناسند اما شاید یک نکته را از یاد برده باشند.
مورینیو اگر حالا حرفی می‌زند، پشتوانه قهرمانی اروپا با پورتو و اینتر را دارد، سال‌ها با چلسی و رئال مادرید قهرمان شده و اینطور نیست که بعد از چند هفته صدرنشینی بیاید صحبت کند.
البته برای من همیشه احترام گذاشتن به حریف در اولویت بوده و ترجیح می‌دهم که هواداران تیمم را با نمایش خوب در زمین راضی نگه دارم و مشکلات تیمم را با اظهارنظر مخفی نگه ندارم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡
بالا