• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

برگزیده دلنوشته‌ی من نفرین‌شده|catbird کاربر تک‌رمان

• نویسنده موضوع ساعت دار
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

نظرتون درباره سطح دلنوشته " من نفرین‌شده" چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    3

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,241
امتیازها
243
کیف پول من
1,126
گویا آفریدگار هنگام آفرینش به تو کمی از معجون امید و عشق داده است و به من مقداری از یک معجون سیاه و بد‌رنگ، سرشار از ویتامین‌های یاس، نفرت، اندوه و هراس. تضادها از همان نخست میان ما بوده‌اند و با احساسات پررنگ‌تر شده‌اند. کنون که تو مرده‌ای و نزد او هستی بازگو که معجون نفرین‌شده‌اش با ما چه کرد. از تاریکی ابدی بیشه‌ی ما، تا گل‌های رزی که بهشان پژمردگی بخشیدم، تا نقش و نگارهایی که از پروانه‌هایت گرفتم، تا خودت که جانت را گرفتم و روح‌ات را در این بیشه‌ی نفرین‌شده سرگردان کردم بگو. از خنده‌های بی‌دلیل‌ات هم بگو تا مرا مقصر همه‌چیز نخواند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : ساعت دار

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,241
امتیازها
243
کیف پول من
1,126
تضادها مسبب تکامل یک‌دیگر می‌شوند. همانند تویی که شمس هستی و منی که قمر نام گرفته‌ام. من نفرین‌شده نیمه‌‌ی تاریک ماه هستم و تو شاید همان نیمه‌ی روشنی هستی که مرا کامل می‌کنی. من بی‌نیمه‌ی برافروخته‌ام مسبب درخشش ستاره‌ها نمی‌شوم و تو نمی‌توانی در روشنایی‌ات درخششی نظاره کنی‌. تاریکی و روشنایی یک‌دیگر را تکمیل می‌کنند و هیچ نیمه‌ای چه سیاهی و چه فروغ بی‌دیگری مفهومی ندارد.
کد:
تضادها مسبب تکامل یک‌دیگر می‌شوند. همانند تویی که شمس هستی و منی که قمر نام گرفته‌ام. من نفرین‌شده نیمه‌‌ی تاریک ماه هستم و تو شاید همان نیمه‌ی روشنی هستی که مرا کامل می‌کنی. من بی‌نیمه‌ی برافروخته‌ام مسبب درخشش ستاره‌ها نمی‌شوم و تو نمی‌توانی در روشنایی‌ات درخششی نظاره کنی‌. تاریکی و روشنایی یک‌دیگر را تکمیل می‌کنند و هیچ نیمه‌ای چه سیاهی و چه فروغ بی‌دیگری مفهومی ندارد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : ساعت دار
بالا