• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی ترس هایت را شکست بده! غلبه بر ترس ها

• نویسنده موضوع Nazanin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 19
  • بازدیدها 272
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912

امضا : Nazanin

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
ترس می تواند سالم باشد و گاهی نیاز به غلبه بر ترس ها نیست و این ترس ها سازنده هستند. این سیستم در سیستم عصبی شما برنامه ریزی شده است و غرایز زنده ماندن را برای محافظت از خود در برابر خطر به شما می دهد. در این نوشته ما به شما کمک می کنیم تا ترس هایتان را بشناسید و بر آن ها غلبه کنید!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912

تفاوت ترس منطقی و فوبیا​

ترس هنگامی نگران کننده نیست که شما را از خطرات نجات دهد. فوبیا ترس غیرمنطقی از یک چیز یا موقعیت خاص است. فردی که دچار هراس است، در صورت قرار گرفتن در معرض این چیز یا وضعیت، می تواند اضطراب شدیدی را تجربه کند. در چنین شرایطی غلبه بر ترس ها حیاتی است.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
اگر احساس اضطراب شدید که شدید است یا اغلب اتفاق می افتد یا اگر روی زندگی روزمره شما تأثیر می گذارد، با پزشک عمومی مشورت کنید.
هر چند روش هایی برای غلبه بر ترس و کنترل ترس، اضطراب و در حالات شدید فوبیا وجود دارد.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
ترس یک احساس طبیعی انسانی است و این چیزی است که همه در طول زندگی خود تجربه می کنند. آنچه بیشترین اهمیت را دارد این است که چگونه با ترس خود مبارزه می کنید و اینکه آیا اجازه می دهید آنها بر زندگی شما تأثیر بگذارد.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
ممکن است نام احساس خود را “ترس” نگذارید. ممکن است آن را استرس، نگرانی یا وحشت بنامید. اما اغلب ، وقتی از این کلمات استفاده می کنیم، در مورد همان احساس صحبت می کنیم. وقتی احساس ترس می کنید، می توانید سه نوع علائم را تجربه کنید:

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912

افکار غیر مفید​

مانند اینکه فکر می کنید همه افراد در اتاق فکرهای انتقادی درباره شما دارند یا اینکه اتفاق بدی رخ خواهد داد.

علائم جسمی​

مانند ضربان قلب سریع، تنفس سریع تر، تعریق و فشار خون بالاتر (پاسخ “جنگ یا گریز” ب*دن).

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912

تغییراتی در رفتار شما​

از چیزهای ساده مانند اجتناب از یک فعالیت سرگرم کننده، تا مسائل جدی تر مانند ترس از ترک خانه شما.

خبر خوب این است که روش های زیادی برای غلبه بر ترس ها برای شما وجود دارد و مکان های زیادی برای یافتن کمک برای غلبه بر ترس ها وجود دارند. بیایید با بررسی تفاوت های ترس سالم و ناسالم شروع کنیم.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912

تفاوت بین ترس های سالم و ناسالم​

ترس در سیستم عصبی شما برنامه ریزی شده است و به طور غریزی از زمان کودکی شما کار می کند. این به شما الق غرایز زنده ماندن می کند که برای احساس امنیت خود احساس خطر می کنی

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
برخی از ترس ها سالم هستند و نیازی به غلبه بر ترس ها نیست. اگر در حیاط پشتی خود یک مار سمی مشاهده کردید، ترس شما را وادار می کند که دوباره به خانه فرار کنید و در را ببندید، این یک ترس سالم است. احساس ترس طبیعی است و به حفظ امنیت شما کمک می کند.

بالا