• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی علل افسردگی در کودک و روش های درمان افسردگی در کودکان

• نویسنده موضوع Nazanin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 22
  • بازدیدها 373
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
  • درمورد اینکه چگونه مراقبت از ب*دن به ذهن نیز کمک می کند، با کودک خود صحبت کنید. توضیح دهید که چگونه خوردن غذای مقوی، ورزش زیاد و خوابیدن تعداد ساعات توصیه شده در هر شب برای سلامت روان آن ها مفید است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Nazanin

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
  • اطمینان حاصل کنید که کودک شما یک برنامه خواب ثابت دارد. تلویزیون و تبلت را قبل از خواب خاموش کنید و مطمئن شوید کودک هر روز در یک ساعت مشخص به رختخواب می رود و از خواب بیدار می شود.
  • به کودک خود بیاموزید که چگونه مشکلات را حل کند، احساساتش را با روش های سالم مدیریت کند و راهکارهایی تدوین کند که به آن ها کمک کند با شکست روبرو شوند. در مورد سلامت روان خود نیز صحبت کنید و حفظ سلامتی را در خانواده خود اولویت قرار دهید.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
افسردگی در دوران کودکی می تواند تأثیر جدی در زندگی کودک داشته باشد، بنابراین همیشه مراقب علائم هشدار دهنده احتمال افسردگی در کودک خود هستید.

مایل باشید درمورد آنچه فرزندتان احساس می کند صحبت کنید و مراقب باشید تا او را حمایت و قضاوت نکنید.

مداخلات اولیه می تواند به بچه ها کمک کند تا قبل از اینکه علائم افسردگی آسیب جدی به زندگی و توانایی عملکرد آن ها وارد کنند، به مسیر درست برگردند.

بالا