• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

توصیه های رژیمی متولدین هرماه

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 131
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,945
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
فروروین
توصیه می کنیم از ورزش هایی مانند پیاده روی و ورزش های استقامتی برای لاغری و حفظ تناسب اندام خود بهره ببرید.
اردیبهشت
از بین ورزش ها سراغ ژیمناستیک، شنا و ورزش های مقاومتی بروید چون کمک زیادی به تناسب اندام تان خواهد کرد.
خرداد
برای حفظ تناسب اندام خود از ورزش هایی مانند تنیس، پیاده روی و ورزش های کششی غافل نشوید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,945
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
تیر
هر نوع رژیم لاغری را فراموش کرده و تغذیه ای سالم و متعادل در پیش بگیرید. در خصوص ورزش نیز شما فرد بسیار فعالی نیستید. بنابراین ورزش هایی مانند شنا برای شما مناسب تر است.
مرداد
ورزش هایی که باعث تقویت قلب می شوند مانند پیاده روی، دو، ورزش های مقاومتی و هر نوع ورزشی که باعث حفظ تناسب اندام می شود برای شما مناسب است.
شهریور
مصرف انواع دمنوش ها برای رسیدن به تناسب اندام به شما توصیه می شود. در خصوص ورزش نیز بهتر است ورزش های آرام بخش را انتخاب کنید تا آرامش جسمی و روحی را یک جا نصیبتان بکند.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,945
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
مهر
باید یاد بگیرید که استرس هایتان را کنترل کنید چون در بیشتر موارد عامل اصلی اضافه وزن و یا پرخوری های گاه به گاه تان استرس است.
آبان
بهتر است از مصرف دخانیات، قهوه و مواد محرک و غیره بپرهیزید و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.
آذر
از آنجایی که رژیم ها برای شما ساخته نشده اند باید ورزش را جدی بگیرید. پیاده روی، دوچرخه سواری، ب*دن سازی، یوگا و داشتن یک برنامه ی غذایی سالم.
دی
شما اگر دی ماهی باشید و قرار باشد رژیم بگیرید بدون هیچ گونه مشکلی اقدام کرده و به نتیجه می رسید.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,945
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
بهمن
بهترین همیار لاغری برای شما نوشیدن مایعات است. شما به اندازه ی کافی آب نمی خورید. بنابراین بهتر است به سمت مصرف دمنوش ها، چای یا بهتر از همه آب بروید.
اسفند
شما قبل از هر چیزی باید تغذیه ی سالم و ورزش مناسبی داشته باشید. ورزش های مناسب برای شما شنا، یوگا و ژیمناستیک است.

بالا