• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

اخبار مأموریت جدید آیت‌الله رئیسی به ستاد حقوق بشر برای ارتقای حقوق مردم

• نویسنده موضوع ساعت دار
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 27
  • بازدیدها 551
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,235
امتیازها
243
کیف پول من
1,031
اقدام ریاست دستگاه قضا در محول کردن مأموریت ویژه پیگیری حفظ حقوق بشر در داخل کشور به ستاد چه نتایج مثبتی بر افکار عمومی و همچنین حفظ و ارتقای وجهه حقوق بشری ایران در عرصه بین‌المللی دارد؟

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : ساعت دار

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,235
امتیازها
243
کیف پول من
1,031
همانگونه که مستحضرید ستاد حقوق بشر ایران حسب مصوبه شورای عالی امنیت کشور به واسطه ضرورت‌ها و الزامات مهم و اساسی انقلاب و نظام تشکیل شده است. از مؤلفه‌های مهم و اساسی انقلاب اسلامی که با تلاش و کوشش و اهدای خون مردمان این سرزمین به ثمر نشسته است اجرای عدالت و احیای حقوق بشر و حقوق عامه و جلوگیری از ظلم، تعدیات و تخلفات دستگاه‌های حکومتی به ویژه دستگاه‌های قضائی، امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی نسبت به مردم است.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,235
امتیازها
243
کیف پول من
1,031
نظام اسلامی داعیه‌دار مفاهیم اصیل و ناب حقوق بشری است اما متأسفانه در سطح بین‌الملل مواجه با دشمنی دشمنانی است که با سوءاستفاده از مفاهیم حقوق بشری سعی دارند اغراض نامشروع خود و تجاوزات خود را به سایر کشورها توجیه کرده موجه جلوه دهند.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,235
امتیازها
243
کیف پول من
1,031
شورای عالی امنیت کشور با اشراف به این مواضع وجود این ستاد را ضروری دانست و تشکیل آن را تصویب کرد اما با نگاه به عملکرد چندین ساله این ستاد و زحمات مستمر مسئولان و کارکنان آن ملاحظه می‌شود که عمده توجه و نگاه این ستاد عموماً به خارج از کشور و پاسخگویی به مطالبات سازمان‌ها و مراجع بین‌المللی و دفاع از مواضع حقوق بشری کشور در سطح بین‌المللی است. با توجه به اینکه شورای عالی امنیت حوزه اختیارات و تکالیف ستاد را در دو حوزه خارجی و داخلی کشور تعریف کرده است به نظر یک غفلت راهبردی در این زمینه مشاهده می‌شود و آن مغفول واقع شدن حوزه حقوق بشر در داخل کشور است.

با

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,235
امتیازها
243
کیف پول من
1,031
دقت و توجه و تدبیر ریاست قوه قضائیه و مسئولان ستاد حقوق بشر در این دوره تحول بناست این ظرفیت عظیم احیا شود و از آن برای تعالی و بسط و گسترش حقوق بشر و حقوق عامه در داخل کشور بهره برده شود.

به

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,235
امتیازها
243
کیف پول من
1,031
یقین می‌توان ادعا کرد؛ اگر با جهد و کوشش مسئولانه مسئولان ستاد و هیئت مرکزی نظارت بر حفظ حقوق شهروندی قوه قضائیه به ویژه دبیرخانه‌ان و با مشارکت هیئت‌های استانی آن، این مهم یعنی توجه جدی و توأمان به پهنه داخل و خارج حوزه حقوق بشری و حقوق شهروندی و احترام به آزادی‌های مشروع مورد توجه ویژه و جدی قرار گیرد ما شاهد ثمرات فراوان در این عرصه خواهیم بود.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,235
امتیازها
243
کیف پول من
1,031
از جمله این ثمرات می‌توان به؛ 1- حفظ و ارتقا و بسط و گسترش بیشتر حوزه حقوق بشری در داخل کشور، 2- هم‌پوشانی و اتصال بیشتر حوزه حقوق بشری داخل و خارج کشور برای ایجاد همسانی در راهبردها و اهداف و برنامه‌ها در سطح کلان کشور، 3- هم‌افزایی، هماهنگی، همکاری و رفع نیازهای فی‌مابین سازمان‌ها و مراجع فعال در حوزه حقوق بشری در سطح کشور، اشاره کرد .

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,235
امتیازها
243
کیف پول من
1,031
بدین جهت این مأموریت مهم آن هم به نحو ویژه از طرف ریاست قوه قضا به ستاد می‌تواند طلیعه و نقطه عطفی در حوزه رعایت و اقامه حقوق بشر در داخل کشور محسوب شده و این وظیفه سنگینی است که بر دوش مسئولان ستاد حقوق بشر نهاده شده است.

امید است با تبیین و تدوین راهبردها، اهداف، برنامه‌ها و تشکیل کارگروه‌ها و ایجاد ارتباطات منسجم، هدفمند و مستمر بین دو نهاد یعنی ستاد و بخش مرکزی حقوق شهروندی قوه قضائیه یعنی دبیرخانه آن و تبیین و تدوین همکاری‌های فی‌مابین در قالب تفاهم‌نامه‌ها شاهد حرکتی تحولی و وسیع و امیدبخش در این عرصه باشیم.

در حقیقت این هدف و این امید از جمله آرمان‌ها و مطالبات به‌حق مردمان شریف این سرزمین و کسانی است که برای برپایی عدل و قسط جان خود را فدا کرده و امیدوار به برپایی عدالت و رعایت کرامت انسان‌ها در این کشور می‌باشند

بالا